Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2022

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Při tenisu nelétají přes síť jenom míčky, ale i vášně a genetické informace. VIP skandály a aférky

12.07.2018
Při tenisu nelétají přes síť jenom míčky, ale i vášně a genetické informace. VIP skandály a aférky

Foto: Instagram

Popisek: Dominika Cibulková

FOTO Tak teď se nám skutečně urodilo. Tenisté, a hlavně tenistky, létají místo pro míčky na rande a jsou z toho tahanice a třenice… a děti. Bílý sport se tak pomalu mění na bílou elektroniku. Občas chladí, občas vyperou starý vztah, ale jedno je jasné, tenisové míčky hrají zcela očividně až druhé housle. Protože vždy a všude jde hlavně o lásku, že jo. Ale skončit jenom u tenisu? Ani omylem. Propereme Káju Gotta a jeho ex, nakoukneme pod sukýnku Hance Gregorové a vyšťouráme něco i na Tondu Blaníka.

Možná se dnešní díl mohl točit kolem fotbalu. Ronalda koupil italský klub za dva a půl miliardy euro od toho španělského. Navíc mu bude platit k třiceti milionům ročně jako plat. Ale troufáme, že k takovým cifrám se snad ani propracovat nechceme. Proto se zaměříme právě na chudší sportovní příbuzné z Wimbledonu. Protože tam to žije.

Dominika Cibulková je očividně ráda za svůj zjev, foto Instagram

Dominika nehraje fair play

Stále se totiž hraje Wimbledon, z našich jde dál jen sympaťačka Lucka Šafářová ve dvojici s Američankou Beth Mattek- Sands. Slováci mohli ještě nedávno fandit i v dámském singlu, jejich hráčka Dominika Cibuková šla totiž až do čtvrtfinále, a to takřka přes mrtvoly. Už nyní je totiž zcela jasné, kdo získal titul „Nejneoblíbenější hráčka na okruhu“. Je to totiž právě Dominika, která neváhala podvádět tváří v tvář desetitisícovému publiku. Dominika totiž zvrátila výrok čárového rozhodčího, který zahlásil aut. Na tom by nebylo nic špatného. Hlavní sudí byla ale tak zmatená, že zahlásila bod pro Cibulkovou, což byla chyba. Dominika se začala o bod hádat, i když proti ní stála nejenom protihráčka, ale celý kurt. A hádala by se dodnes, kdyby vše nakonec hlavní sudí neutnula. A to velmi dobře věděla, že na bod nemá právo!

Domča v liftu, foto Instagram

Spíš modelka než tenistka

Kdepak, Dominice bylo všechno jedno, naopak, hamty hamty, ať mám víc než tamty. Slovenská hráčka si uřízla pěknou ostudu, to je jí ale srdečně jedno. Ostatně z jejího Instagramu má člověk pocit, že lépe než v tenisovém dresu jí je v luxusních večerních šatech a kožichu, tak se totiž poněkud nafrněná Slovenka ukazuje velmi ráda. Wimbledon ale Dominika nevyhraje, hned v dalším kole ji ztrestala Julia Ostapenko.

Radek a Nikol, osudem spojení, osudem propojení, foto Instagram

Dvakrát vstoupili do jedné řeky a je z toho miminko!

Zabrusme ještě jednou k tenisu, náš tenisový pár Radek Štěpánek a Nicole Vajdišová se stali rodiči malé Stelly! Radek je z toho patřičně vedle, mluví o tom, že se mu zcela převrátil život a teď chce být hlavně dobrý táta. A tomuhle srdcaři, který náš národní tým mnohokrát dostával z úzkých, to prostě věříte! Tihle dva se brali dokonce dvakrát, mezi tím stačili randit s mnoha jinými partnery, Radek třeba s Petrou Kvitovou. Nakonec se k sobě vrátili a ačkoliv Nicole na začátku pěkně mlžila a dokonce výslovně prohlásila, že s Radkem nechodí, nakonec prozradili, že čekají miminko a uspořádali tajnou, celkem komorní svatbu. Jak se zdá, tyhle dva k sobě prostě pojí osud!

Hanka a Ondra, další hrdličky s repete, foto Instagram

Stará láska a Koptík nerezaví

A další dvě hrdličky se k sobě navrátily a září štěstím! Hana Gregorová vzala skutečně na milost bývalého a o více jak třicet let mladšího milence Ondřeje Koptíka, který se v návalu vzteku k ní choval opravdu pěkně hnusně. To a i jeho drogová závislost je už zapomenuta a oba se dokonce vypravili i na veřejnou akci. Zde byli samý úsměv, dokonce se vedli za ruce a Hanka se svěřila, že hodlá napsat knihu Žila jsem s idolem, tím pochopitelně nemyslí Ondřeje Koptíka, nýbrž svého manžela a národní idol Radka Brzobohatého. Jak bude asi Ondřej dlouho sekat latinu? Zatím vypadá střízlivě a také, že se snaží.

Alice si božkého Káju docela podala, foto Facebook

Alice Kovazcová zpeněží Gottovu náklonnost

Bývalá milenka a důvěrnice Karla Gotta Alice Kovaczová se rozhodla Mistrovu přízeň zpeněžit. Konkrétně pak obrazy, které jí Karel Gott namaloval a na důkaz citů věnoval. Alici se už zřejmě obrazy okoukaly, a tak je šoupla do aukce. A to se jí může pěkně vyplatit, za jeden by mohla inkasovat víc jak milion korun! Alice si prý hodlá zařídit hezký život kdesi na Kanárech spolu se synem Hugem, dcera Rozálie se už dala do hraní, hrála třeba v seriálu Single Lady. Co si o tom myslí Mistr, se nepodařilo zjistit. Karel Gott se totiž na téma své dávné přítelkyně moc nebaví, že by zaúřadovala jeho manželka Ivana Gottová? O tom, jak drží mistra zkrátka a jak kontroluje jeho mobil, či e-mail se povídají hotové pověsti.

Halka v jináči? Tak pokud to není další mistifikace, tak gratulki, foto Youtube repro

Sekretářka Lenka těhotná

Lobista Tonda Blaník si bude muset hledat novou sekretářku! Jeho Lenka alias Halka Třešňáková je totiž těhotná. Jejímu prvnímu synovi je přitom 27 let, Halce je 46. Dítě čeká s Tomino Jeřábkem, alias nesympatickým bankéřem z reklamy. Ten je prý jejím naprostým opakem, miluje vše světské a komerční, Halka je naopak duchovně založená. Dohromady jim to ale klape skvěle!

Václav Kopta, jasný favorit StarDance, foto Stardance.cz

Bagárová do Star Dance, Burešová do Tváře

Další jména prozradily televizní soutěže StarDance a Tvoje tvář má známý hlas. Ve StarDance bude tančit vedle herečky Veroniky Arichtevy a desetibojaře Davida Svobody ještě herec Jiří Dvořák, dále herec Václav Kopta a půvabná mladičká zpěvačka a módní ikona Monika Bagárová. Ve Tváři je již ohlášená Jitka Schneiderová a Vojta Dokoupil, doplní je Patrik Děrgel a Eva Burešová. Pravda, to nejsou jména, která by znala celá republika, ale sehnat herce, či zpěváky, kteří umí také obstojně tancovat a mají dostatek času na náročné natáčení a zkoušení, není právě snadné.

Mezi nakupováním stihly holky zaběhnout k oblíbené kadeřnici, foto Instagram

Iva vyvenčila krásné dcery

Krásná Iva Kubelková si dala pauzu od natáčení, moderování, zpívání a malování, aby otevřela letní terasu v nákupním centru. Sem vzala i své dvě holčičky, které rostou do krásy. Holky měly dobré známky, a tak pro ně nachystala maminka speciální den jen pro ně: „Slíbila jsem dcerám, že když budou mít pěkné vysvědčení, půjdeme nakupovat a uděláme si den pro sebe. A to se jim podařilo, tak jsme tady,“ prozradila Iva Kubelková a dodala, že jí ráda vlastně cokoliv: „Máme to tady moc rády, hlavně tu gastronomii. Já totiž dávám přednost spíše cizokrajné kuchyni. Třeba italské nebo thajské jídlo naprosto miluju, ale když se vracím z dovolené, těším se zase na českou kuchyni.“

Vložil: Michaela Špačková