Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

V neděli občas něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Svatební koordinátorka šoupla slavné hokejce číslo mobilu. Jeho žena vycenila zuby a… VIP skandály a aférky

29.05.2018
Svatební koordinátorka šoupla slavné hokejce číslo mobilu. Jeho žena vycenila zuby a… VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Devět arů rejže za námi nám říká pane. Takhle se gólman hokejového nároďáku Alexander Salák s manželkou Míšou pochlubili, že si pořídili sídlo na Bali... Zde ovšem jsou někde v Česku

FOTO Alexander Salák, náš reprezentační hokejový brankář, dokázal, že umí účinně bránit nejenom naši branku v zápase, ale také svou rodinu a manželství. A že si na něj nějaká rádoby zlatokopka vážně nepřijde! Vyrazil se svou ženou na tah, potkal svatební koordinátorku, která se mu pokusila dostat do kalhot. Co pak následovalo, to určitě neplánoval nikdo z nich… Co ještě se událo v našem malém šoubizovém rybníčku?

Alexander Salák, v současnosti brankář Novosibirsku v KHL, je velmi úspěšný hokejista. Rodáku ze Strakonic kariéra šla jako po másle, mezi našimi hokejisty je ale v lecčem velmi netypický. Oženil se totiž po dvacítce a do svých jednatřiceti let dokázal zplodit čtyři děti. A to s jednou manželkou, Míšou Salákovou, která se stala profesionální hokejovou manželkou, se vším, co k tomu patří. Třeba to, že následuje i s dětmi svého muže po světě…

 

Z Instagramu Míši Salákové

Salák v Kozičce zlatokopky nehledá

Proslavené tahy našich hokejových borců v pražském baru Kozička plném zlatokopek se ho nikdy netýkaly. Minulý rok potkalo Alexandera zranění, a tak se celá rodinka se všemi čtyřmi dětmi vypravila na cestu kolem světa. Fotkami, jak cestuje s drobotinou všude možně, se Míša pravidelně chlubila na Instagramu, kde si získala obrovské množství fanoušků. Na rozdíl od mnoha jiných fiflenek, kterými se hokejisté tak rádi obklopují, Míša působila skromně, nikdy se jejich pohádkovými možnostmi nevytahovala a vlastně psala o tom, jaký je život matky se čtyřmi dětmi. Alexander Salák zase pro rodinu udělal první poslední a bylo vidět, že se tihle dva sešli a že jde o pár, který se opravdu miluje.

 

Bodejž by hledal, má doma krasavici... Z Instagramu Míši Salákové

Organizátorka svateb chtěla jednu zrušit

To by to ale nebyl ráj, aby do něj občas nějaký ten had nezabloudil. Had měl v tomto případě podobu jisté Petry Č., jinak prý svatební koordinátorky. Ta se rozhodně nechtěla podivovat nad tím, jak to rodině Salákových skvěle klape a vyposlechnout si návody, jak na to. Ostatně svatební koordinátorka sama má tři děti. V osudný páteční večer vyrazili manželé Salákovi, kteří jsou právě v Praze, do víru velkoměsta. Ačkoliv má totiž Michaela Saláková čtyři potomky, snaží se na sebe nezapomínat a věnuje se jak sportu, tak zábavě: „Je fajn, se čas od času odreagovat. My mámy to potřebujeme jako sůl. Každá máma se ale odreagovává jinak, že jo!“ uvádí Michaela Saláková.

 

Na Bali? Z Instagramu Míši Salákové

V jednom z klubů pak potkali právě onu svatební koordinátorku: „Nám se třeba včera podařilo potkat jednu trojnásobnou matku, svatební koordinátorku Petru,“ svěřila se Míša. Ta, ačkoliv svatby a manželství organizuje a měla by je ctít, rozhodla se naopak jedno manželství prověřit: „Po představení v Royalu nelenila a Sašovi nacpala do ruky papírek. Saša mi ho za dveřmi dal, ať ho hodím do koše. Já zvědava jsem ho rozbalila, telefonní číslo,“ líčí Michaela Saláková. 

Prostě to zkusila

Petra si poněkud naběhla, protože ač Michaela vypadá na klidnou ženu, zřejmě také dokáže vycenit zuby a zjednat si pořádek: „Nevyhodila jsem ho, chtěla jsem ho hodit po ní, nakonec jsem ho ale hodila do Googlu, kde mi o ní vypadlo, kdo to je, a napsala jsem jí zprávu. Asi měla pocit, že jí píše Saša...“ směje se Michaela Saláková. Reakce svatební koordinátorky byla ovšem překvapivá: „Mám tři malé děti a byla jsem na tahu odreagovat se. No, tak jsem neseděla v koutě a užila si to. Ať vám to klape,“ popřála zajisté srdečně Michaele Salákové. Ta na to reagovala s vtipem: „Baby nebude sedět v koutě. Užila si to. Tah na branku nevyšel. Čumím na to jako puk sama?“ 

Tenkej led, můj led!

Pochopitelně, že ne. Všechny její fanynky se za ni postavily a Míša vyšla ze všeho jako vítězka, pochopitelně s věrným partnerem a tátou od čtyř dětí po boku. „No chudák muž Petry a všechny nevěsty, které mají po ruce takovou skvělou pomoc. Každopádně, každej se odreagovává jinak. Bezpáteřních a zvrácených lidí je na světě asi pořád víc, než doufáme. Smutný, sorry Petro, vstoupila si na tenkej led, na můj led,“ uzavřela Míša Saláková. No řekněte, není to ještě větší doják, než celá královská svatba? 

Česká Miss tentokráte bez skandálů?

Podaří se České Miss odrazit ode dna? Pořadatelé uvedli, že finálový večer bude moderovat Martin Dejdar, zazpívá i Dara Rolins. Finálový večer se blíží, konat se bude již 2. června v Ostravě. Letos nejsou kupodivu kolem Miss žádné skandály, nikdo neodstupuje a nedští síru… Problémy bohužel potkaly ústřední pořadatelskou dvojici, bývalou modelku a Miss Evu Čerešňákovou a jejího partnera a podnikatele Martina Ditmara. Ten sice přestál velmi těžkou nemoc, se vztahem těchhle dvou je ale amen. Rozešli se a Martin má už novou partnerku. To se prý Eva dozvěděla až z novin…

 

Snad bez skandálů, zato s Dejdarem a novou korunkou

Už 2. června se rozhodne o České Miss 2018. Tou se stane jedna z deseti finalistek, které si nyní užívají slunných dnů na jachtách v Chorvatsku. Tam odjely na týdenní soustředění, kde vznikají, jak píší organizátoři, ´neskutečně atraktivní fotografie v plavkách´. Soustředění si nenechaly ujít ani úřadující missky Habáňová, Vlčková nebo Kubíčková, kdo by se divil, že.

 

Tak toto je Kristýna Kubíčková zezadu, velmi sexy zezadu 

Pavla Vitázková je žena policajta

Na Primu se vrací herečka Pavla Vitázková, která porodila pár dětí a neuvěřitelně vyhubla. Teď se vrací coby fešná manželka policisty Jana Revaie v seriálu V.I.P. vraždy. „Jsem jeho bejvalka, se kterou má devítiletého syna. Ke svému otcovství se nestavěl moc pěkně, takže to teď řešíme. Je docela fajn, že je v seriálu ukázáno, že tihle dva se rozejít opravdu museli. Nicméně i tak to mezi nimi hodně jiskří!“ popsala svou úlohu. „Smíření tam je snad jen ve dvou obrazech, ale musím říct, že se to hádání hrálo hezky,“ řekla herečka.

 

O tomhle seriálu prostě informovat musíme, jsou to VIP vraždy, takže spřátelené TV dílko

Největší hejno celebrit, včetně Terezy Brodské, nalákaly hrnce 

„Tolik slavných tváří na jedné akci se často nevidí. V bezkonkurenčně největším počtu VIP osobnosti dorazily na oslavu 25. výročí Potten & Pannen - Staněk, která se konala v klubu Mecca. Blahopřát k narozeninám přišly slavné tváře Tereza Brodská, Veronika Freimanová, Zdeněk Pohlreich, Chantal Poullain a mnoho dalších,“ napsal nadšený promotér. A já mu musím dát za pravdu. Neboť přilákat tolik slavných, to už je kumšt. A jakže se to povedlo? Patrně dárky, viz foto. Majitelé Miloš a Pavel Staňkovi, kteří jsou na své vzrůstající podnikání, velmi hrdí, zřejmě pustili chlup. Kromě bohatého rautu byly zmíněné dárky, bohužel nevíme, jaké. Ale: „Jsme pyšní na to, že se nám podařilo získat exkluzivní spolupráci s těmi nejluxusnějšími značkami do kuchyně,“ sdělili majitelé. Takže šlo o něco luxusního na vaření, asi.

 

Zde si něco nese Aneta Krejčíková z Ulice

Unikátní zvuk nádobí Potten & Pannen, a to doslova 

O to, aby na tento večer jen tak nikdo nezapomněl, se postaral choreograf Yemi A.D. se svým týmem. „Program tohoto narozeninového eventu začal vznikat v mém týmu přesně před třemi měsíci. Club Mecca jsme přetvořili na street food festival, kde se spojily ty nejlepší kuchyně ze sedmi koutů světa. V čele s kuchařskými esy a autentickou dekorací," pravil Yemi a dodal: „Absolutním vrcholem byla na míru ušitá choreografie, která vznikla pod aktovkou Dance Academy Prague, vystoupení bylo za doprovodu Alberta Černého a unikátních zvuků nádobí Potten & Pannen.“ V programu své místo měla česká indie-popová kapela Lake Malawi se zpěvákem Albertem Černým nebo americký celosvětově známý producent Chris Cox, který mixuje hudbu i pro Madonnu…

Yemi, Miloš Staněk a Chantal Poullain na párty

Co se týče něčeho pod zub, catering připravil známý kuchař Filip Sajler. A cože se tedy nabízelo? „Z české kuchyně to bylo rozhodně kachní prso s žemlovým knedlíkem a cibulovým chutney. Hosté si velmi chválili krevety s arašídovou omáčkou a hovězí tatarák s kopřivovým pestem." Dále se dostavil i Zdeněk Pohlreich, povinně pochválil to luxusní (též pěkně drahé!) nádobí a dodal: „Zhruba tak jednou za šest týdnů dostanu chuť na kuře z KFC. Koupím si dvě porce, nejčastěji do auta, a svět se točí dál.“

 

Petra Eliáš Voláková, Zdeněk Pohlreich a Jitka Rosická

Samé baby a gayové, no, není divu 

Když tedy jde o věcičky do kuchyně, že. ´Na slavnostním eventu jste mohli potkat´ (to píše promotér, nemohli, nepozvali by vás, nejste slavní, tak se s tím konečně už smiřte): Terezu Brabcovou, Terezu Brodskou, Kateřinu Brožovou,  Jana Cinu, Jana Dolanského (není gay , má čtyři děti), Ludmilu Finkovou Genzerovou, Veroniku Freimanovou,  Elišku Haškovou, Hanu Holišovou, Markétu Hrubešovou, Ivanu Jirešovou, Kateřinu Klausovou, Kristinu Kloubkovou, Jirku Kocurovou Abrham,  Bereniku Kohoutovou, Vlastinu Kounickou Svátkovou, Davida Krause (není gay, bůhví, co tam dělal), Anetu Krejčíkovou, Ivu Kubelkovou, Vendulu Křížovou, Osmanyho Laffitu, Barboru Mottlovou, Kateřinu Neumannovou, Sandru Novákovou, Lumíra Olšovského, Lukáše Pavláska (patrně se přišel napapkat), Denisu Pfauserovou, Zdeňka Pohlreicha (je to kuchař), Chantal Poullain, Radku Rosickou,  Pavlínu Senič, Emmu Smetanu, Adélu Srncovou, Petru Svobodu, Anetu Vignerovou, Pavlu Vitázkovou, Petru Eliáš Volákovou, Helenu Vondráčkovou,  Yemiho AD, Jitku Zelenkovou a další.

 

Konečně ta slíbená Tereza Brodská. Já tam nebyla (nejsem slavná, musím se s tm nějak smířit), ale působí to dojmem, že ji fotograf zachytil v kuřáckém koutku. Že by?

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace