Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Pomůžeme handicapovaným, slibují ve Středočeském kraji

15.07.2013
Pomůžeme handicapovaným, slibují ve Středočeském kraji

Autor: archiv

Popisek: Předseda Labské stezky o.s. Jan Ritter a náměstek středočeského hejtmana Marcel Chládek.

Náměstek hejtmana Středočeského kraje pro oblast regionálního rozvoje Marcel Chládek, podepsal ve čtvrtek 4. července dohodu o partnerství a spolupráci mezi Středočeským krajem a Labskou stezkou o.s.

Středočeský kraj se tímto krokem připojil k významnému projektu „Labská cyklotrasa – od pramene k moři – bez bariér“. Středočeský kraj se v této dohodě rovněž zavázal, že bude podporovat nejen odstraňování bariér na Labské stezce na území Středočeského kraje, ale také rozvoj služeb pro hendikepované občany v oblasti Labské stezky. Informoval o tom web Středočeského kraje.

Tour de Labe pro všechny

„Tato spolupráce určitě povede ke zkvalitňování služeb pro tělesně postižené na území Středočeského kraje. V tomto směru se jedná o velmi významný krok, který má mou plnou podporu," řekl po podpisu partnerské dohody náměstek hejtmana Středočeského kraje Marcel Chládek.

Podpis dohody se navíc časově prolíná s třetí etapou seriálu cyklojízd „Tour de Labe pro všechny“, která odstartovala v sobotu 6. července v 8.30 ve středočeském městě Nymburk a poté vedla přes Přerov nad Labem, Čelákovice, Brandýs a Kostelec nad Labem až do Neratovic. Na jízdu Tour de Labe pro všechny jsou tradičně zváni jak cyklisté, rodiny s dětmi, senioři, ale v neposlední řadě právě také hendikepování občané.

Středočeský kraj dal odstranit schodiště v Káraném

„Mezi nejvýznamnější události na Labské cyklotrase ve Středočeském kraji v roce 2013 patří odstranění bariéry v podobě schodiště na lávce přes Labe v Káraném, jejímž investorem byl právě Středočeský kraj," uvedl dále náměstek hejtmana Marcel Chládek. Účastníci cyklojízdy Tour de Labe se zde svezli do Lázní Toušeň po nové elegantní rampě. Dále mohli vidět nový přívoz a stavbu zavěšené lávky přes Labe v Čelákovicích.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace