Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Válku vedly na Instagramu, teď to bude tváří v tvář. Kopřivová versus Kobzanová: Diana již musela…

komentář 04.11.2017
Válku vedly na Instagramu, teď to bude tváří v tvář. Kopřivová versus Kobzanová: Diana již musela…

Autor: Instagram / fotomontáž Ondřej Vanča

Popisek: Diana Kobzanová svůj Instagram, plný podobných fotek ze soukromí, již zavřela. Nebo musela zavřít? Do Calgary totiž vtrhla Kopřivová s Jágrem...

Náš nejznámější, nejvýkonnější a nejvytrvalejší hokejista Jaromír Jágr může v novém působišti v kanadském Calgary přestat smutnit, přijela za ním jeho láska Veronika Kopřivová. Média ale již několik týdnů předpovídají válku Veroniky a Miss a moderátorky Diany Kobzanové, která zde pobývá coby doprovod hokejisty Michaela Frolíka. Mají pravdu?

Jarda Jágr hrál poslední roky na slunné Floridě, kde se jeho přítelkyni Veronice asi velmi líbilo. Přesunout se do chladného Calgary se jí určitě nechtělo jednak kvůli počasí, ale podle médií také kvůli Dianě Kobzanové, naší Miss s pěkně prořízlým jazykem. Veronika se s o devět let starší Dianou doposud nikde nepotkala, ale párkrát se už střetly, a to na sociálních sítích. Nešlo o nějaký dialog, dívky do sebe jemně píchly párkrát každá na svém profilu. Konkrétně třikrát. Podle médií je to ale už válka, dívky se prý nenávidí a až se potkají, začnou si rvát vlasy. Bulvární média ale budou asi muset poněkud klidnit. Tady to na nějak zásadní válku nevypadá. 

Bábovku jedině s cukrem

Do Veroniky si prvně rýpla Diana. Ta reagovala na přemoudřelé Veroničiny řeči o tom, jak bábovku pro Jardu dělá zcela zdravou, cukrem nesladí, leda medem. A tak zveřejnila, jak dělá bábovku ona s tím, že do těsta vsype klidně hrnek cukru. Diana si znovu všimla Veroniky o pár  měsíců později, když vyšla najevo její minulost v erotickém byznysu. Tehdy Veroniky vysvětlovala, jak neměla chudák na jídlo a striptýz byl prostě jediný východiskem. Diana reagovala dost zostra: „K*nda proti vodě, utáhne tři lodě!“ I tehdy Veronika mlčela. 

Tohle se nedělá

Když se ale Diana pustila do kritiky jejího podnikání, kterým je přeprodávání zlevněných značkových oděvů prostřednictvím e-shopu s patřičnou přirážkou, Veronika už nevydržela a odpověděla opravu zostra: „Slečna Kobzanová zase ukázala svou zášť a inteligenci, protože si neustále musí někoho dobírat, aby na sebe upozornila. Lidi moc dobře vědí, jak se věci mají a že náš e-shop nabízí ty nejlepší ceny na českém trhu.“ Kromě toho se ale dost shodila, když se snažila pošťourat v Dianině nejbolestivějším místě, které se týká věrnosti jejího partnera: „Je to opravdu ubohost a slečna by se měla zaměřit spíše na to, aby si uhlídala chlapa!“ To je pochopitelně pěkná podpásovka, na druhou stranu, o nevěře svého partnera mluvila Diana celkem veřejně a nejde o nějaké tajemství. Diana navíc tvrdí, že si s o šest let mladším Frolíkem vše vyřídila jednou pro vždy a že jsou v pohodě. 

Diana to vyřešila důrazně

A oč šlo? Rozhodně ne o nějakou novinku. S Michaelem Frolíkem vychovává Diana tříletou dcerku Elu. Čas, kdy byla těhotná, pro ni asi nebyl jednoduchý, neboť se kolem Frolíka začala ochomýtat jistá lovkyně hokejistů - jak jinak než modelka Nikola Novotná. Mimochodem dcera Jiřího Novotného, hokejisty, a dívka, co miluje pózování v prádle. S tou se měl Michael Frolík zaplést, nicméně se brzo zase rozpletl. Diana mu prý rázně domluvila: „Doma jsem to vyřešila velmi důrazně. A ano, není těžké si spočítat, že jsem v té době byla v jiném stavu. Víc k tomu není co dodat, pro mě je to v tuto chvíli uzavřená záležitost,” sdělila serveru super.cz. 

Najednou ale Diana zrušila Instagram

Kobzanová nečekaně v říjnu zrušila svůj účet. „Co za tím je? Má v tom prsty Veronika Kopřivová, do které se prostořeká modelka trefovala kvůli byznysu s předprodaným zbožím? A zasáhl do války modelek Jaromír Jágr, který po přestupu do Calgary hraje s partnerem Kobzanové, Michaelem Frolíkem?“ ptá se Expres.cz. O hned si odpovídá: „Jenom několik dní poté, co Jágr oznámil svůj přestup do Calgary Flames, ze které hraje právě i Dianin partner Michael Frolík, drzá Diana přestala existovat. Na Instagramu existuje jenom soukromý účet „dianakobzanovaprivate“, u kterého modelka oznamuje, že přijímá jenom nejbližší přátele.“ Takže to vypadá, že pánové hokejisté zasáhli a své přítelkyně srovnali… 

Budou v jednom týmu?

Nyní hraje Michael Frolík a Jarda Jágr v jednom týmu a čeká se, že v jednom týmu budou i jejich partnerky Diana a Veronika, které tak budou své hokejisty podporovat. Veroniku pochopitelně nikdo nemůže k tomu, aby se s ostatními partnerkami družila, nutit, ale je jasné, že se holky vídat budou. A to je právě ono. Na sociálních sítích je většinou každý mnohem větší hrdina a bouřlivák, než je tomu ve skutečnosti. Tváří v tvář tomu druhému, skutečnému, nám dojdou náboje a argumenty a třeba zjistíme, že proti údajnému sokovi ani nic nemáme. Diana a Veronika budou mezi ostatními partnerkami jediné Češky, uvidíme, třeba se holky ještě skamarádí. A za zmínku také stojí to, že ani jedna nemají na svého chlapa papír, nejsou s nimi sezdané. A tehdy je lepší sekat latinu a nedělat problémy. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace