Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zlatá slavice už neví, jak na sebe upozornit. Neuvěřitelný humbuk uspořádala kolem události, kterou ostatní nejspíš oslavovali naposledy v pubertě

07.05.2017
Zlatá slavice už neví, jak na sebe upozornit. Neuvěřitelný humbuk uspořádala kolem události, kterou ostatní nejspíš oslavovali naposledy v pubertě

Foto: Facebook

Popisek: Lucie Bílá a Radek Filipi

Lucie Bílá se nejspíš zbláznila. Po boku o sedmnáct let mladšího milence září a usiluje o to, aby to věděla celá republika. A tak slaví každý další dovršený měsíc nového partnerského vztahu, pokud možno za asistence kamer. Nejspíš se vrátila do puberty. Nebo z ní snad nikdy nevyrostla?

Partnerské štěstí by fanoušci Lucii Bílé určitě přáli, vždyť si ho v životě opravdu moc neužila. Jenže po boku svého nového objevu Radka Filipi vyvádí, jako by jí bylo včera teprve patnáct. V sobotním ‘primáckém‘ magazínu TopStar dokonce nadšeně sdělovala světu, že její láska trvá dokonce už tři měsíce! Je zamilovaná až po uši a kvůli svému miláčkovi se mění. Už zase! Vážně tohle myslí vážně?

Ani na krok

Bodyguard, osobní řidič, módní doplněk, milenec… Radek Filipi je po Lucčině boku vážně na roztrhání a nehne se od ní od rána do noci ani na krok. Na druhou stranu je tenhle jeho nový džob pohodlný, vážně se při něm nepředře. Práci fitness trenéra kvůli své nové lásce pověsil na hřebík, takže zpěvačce přibyl do týmu další člověk, kterého v podstatě živí. To ale není v jejím případě bohužel nic nového, na partnerství s ní vydatně profitoval i její bývalý manžel Václav Noid Bárta. Kdyby ho slavice všude nestrkala před sebou, většina národa by nejspíš dodnes ani netušila, o kom je vlastně řeč. Zatímco Noid se ale s jejím přispěním snažil budovat vlastní kariéru, Filipi ochotně zaujal pozici ‘holky pro všechno‘. Zřejmě si je toho dobře vědoma i Bílá, protože má zjevně potřebu neustále světu vysvětlovat, proč má po boku chlapa, který nemá potřebu věnovat se práci, jež by ho živila.

Poukázka na průšvih

Je to vážně tak mimořádná láska, nebo jen populární zpěvačka skočila na špek frajerovi, který se chce mít po jejím boku dobře bez vlastního přičinění? Fanoušci jsou rozpolcení a mají o čem přemýšlet. Větší část se ale přiklání na tu stranu, která není o šťastných koncích Lucčina nového vztahu přesvědčena. A nemyslí si to ani odborníci. „Za chováním paní Bílé vidím zoufalou urputnost přesvědčit svět, že se konečně dočkala toho pravého štěstí. Že se jí v partnerských vztazích příliš nedaří, není žádným tajemstvím. I tentokrát ale zajela do svých kolejí, které pravděpodobně vedou jenom k dalšímu zklamání,“ podotýká psycholožka Martina Kovářová, podle níž zpěvačka už zase příliš tlačí na pilu. Sama staví partnera na vedlejší kolej, sice zdůrazňuje, jak je jeho přítomnost pro ni naprosto nezbytná, současně z něj ale v očích veřejnosti dělá gigola, což se každému muži začne dříve či později zajídat. Obzvlášť když to bude neustále připomínáno.

Úspěšné holky to mají těžké

Koneckonců i český showbyznys zná řadu párů, které větší úspěšnost partnerky nedokázaly ustát. Učebnicovým příkladem bylo například manželství zpěváků Evy Pilarové a Jaromíra Mayera. I v tomto případě byl on mladší, i když pouze o pět let. Oba byli hvězdami divadla Semafor, brali se Paříži, jejich vztah se stal národním majetkem. Pro Československou televizi dokonce natočili seriál, v němž zvali diváky na svou chalupu. Jenže i v tomto páru byl Jaromír ten druhý a brzy pochopil, že to tak zůstane navždy. „Většina chlapů neunese, když je manželka úspěšnější,“ konstatovala zpěvačka s odstupem času. Snažila se sice svému muži pomáhat s kariérou, ale on to bral jako další ránu pro své sebevědomí. Čím dál víc se cítil jen jako někdo v pozadí, kdo Evu doprovází. A tak slavné manželství skončilo neslavně po pouhých čtrnácti měsících.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace