Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Chceme předčasné volby. Teď! Lidé současnou vládu ostře odmítají

15.06.2013
Chceme předčasné volby. Teď! Lidé současnou vládu ostře odmítají

Autor: Profimedia.cz

Popisek: Volby, ilustrační foto

PETICE Zásah Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu na Úřadu vlády a dalších místech v Česku, který nemá v historii ČR obdoby, vnímá pozitivně v souhrnu 79,4% veřejnosti. Více než polovina domácí populace je pak toho názoru, že zásah ÚOOZ a zadržení bývalého a současného šéfa Vojenského zpravodajství Ondreje Páleníka a Milana Kovandy, šéfa Úřadu vlády Lubomíra Pouly, šéfky kanceláře premiéra Jany Nagyové, bývalého náměstka ministra zemědělství Romana Bočka, exposlance Petra Tluchoře a někdejšího ministra zemědělství Ivana Fuksy je dostatečným důvodem k demisi vlády a to bez ohledu na výsledky vyšetřování. Ukázal to exkluzivní bleskový průzkum společnosti SANEP.

SANEP dále zjistil, že skutečnost, že zatím vnímá veřejnost rozsáhlý zásah ÚOOZ kladně potvrzuje i zjištění, že pro v souhrnu 73,3% respondentů, kteří představují reprezentativní vzorek domácí populace, je rozsáhlý zásah Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) na Úřadu vlády a dalších místech v ČR potvrzením, že ČR je demokratickou zemí.

Občané se ale nespokojují s nadáváním po hospodách, ale vznikla i petice s ostrým názvem Chceme předčasné volby. TEĎ, která je adresována  Poslanecké sněmovně. Zde je její text.

Vážení vládní poslanci, máme toho všeho plné zuby. Ignorace korupce na Ministerstvu životního prostředí a vydírání Libora Michalka ministrem Pavlem Drobilem. Zametení kauzy ProMoPro a vyváznutí ministra Vondry, ze kterého si k tomu všemu uděláte velvyslance v Izraeli. Kauza s 16 odkloněnými miliony ministra Kocourka, stranické puče, vláda držící se na přeběhlících, IT tunely na Drábkově MPSV, krádež století ve formě církevních restitucí, tunel s S-kartou, tunel v Lesích ČR, nesmyslné zvýšení DPH, které prošlo jenom díky vězni Pekárkovi, ministryně kultury Hanáková, jejímž oblíbeným německým umělcem je Mozart a která se pokusila o zničení Národního divadla, odvolání policejního prezidenta Lessyho, cílený sestřel Martince, sebrání průkazu ZTP lidem bez jedné nohy, recese, bída, raketově rostoucí státní dluh, rekordní nezaměstnanost, tunelářský Centrální registr vozidel Dobeše, špína, arogance, nekompetence, alkoholismus, senilita, fackování studentů, drzost a ještě jednou drzost, máme vás dost. Odejděte. Prostě odejděte. V každé normální zemi by stačila desetina výše zmíněného k pádu vlády. Ale vy, vy jste připraveni rozdýchat i uplacení poslanců premiérem republiky, vy jste připravení hrát, jakoby policie neprováděla razii přímo na úřadu Vlády, přímo v Nečasovém kabinetu! Vám už je jedno i to, že Nečasem celou tu dobu vrtí Nagyová a možná i vyhlášení kmotři Riitig a Janoušek. Máme toho dost, dost. Už, DOST! VYPADNĚTE, OKAMŽITĚ VYPADNĚTE, NEBO VÁS ODTUD UŽ NĚKDO VYNESE!

Bez úcty, občan, který byl kdysi takovým idiotem, že vás zvolil. S úctou k těm, co je nevolili a velkou prosbou, aby se podepsali taky.  

Petici lze podepsat ZDE.  

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace