Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Raději veselý otec jinde, než rozzuřený doma, konečně poodhalila úskalí svého manželství Šeredová. A prozradila, co ukrývá v krabičce vzpomínek

10.02.2017
Raději veselý otec jinde, než rozzuřený doma, konečně poodhalila úskalí svého manželství Šeredová. A prozradila, co ukrývá v krabičce vzpomínek

Autor: 7msport.com

Popisek: Miláček Italů, česká topmodelka Alena Šeredová

Je temperamentní jako vichřice, proto si ji také Italové tak zamilovali. Kdekoli se jejich ‘bella Alena‘ objeví, zapůsobí, jako by explodovala malá atomovka. Namísto škod ale šíří kolem sebe energii a dobrou náladu, přestože jí leckdy není právě do skoku.

Své dva syny vychovává 1. vicemiss ČR 1998 vlastně od samého počátku sama a zvládá to opravdu bravurně. Nic jiného jí totiž ani nezbývalo, protože ani v době manželského soužití se slavným gólmanem Juventusu Turín Gianluigim Buffonem si kompletní rodiny moc neužila. Jeho častná nepřítomnost se stala samozřejmostí i pro nyní devítiletého Louise Thomase a o dva roky mladšího Davida Lee. „Na to, že není doma, byli vlastně zvyklí. Pracovně byl pryč například i měsíc, takže to zase není až taková změna. Jen nyní už není doma vůbec,“ prozradila v rozhovoru pro časopis Maminka a dodala: „Já jsem jim to ale vysvětlila, chlapci jsou s tím vyrovnaní a to je základ. Udělala jsem všechno pro to, aby tím nijak netrpěli. Snažila jsem se, aby to brali tak, že je super, že jdou k otci, protože tam mají jiné hračky než doma.“

Musela si zvyknout na změnu

Rozpad svého vysněného manželství, kterého se dočkala až půldruhého roku po porodu mladšího syna, ale sama Alena rozhodně nenesla tak snadno, jak by se mohlo zdát letmým zhodnocením jejího klidného a vyrovnaného vystupování. „Musím říct, že pro mě bylo nejhorší, když si poprvé vzali tašku a šli k otci. Nikdy jsem bez nich nebyla a nyní jsem se najednou musela naučit, že jsou například i dva týdny s tátou na dovolené. Takže jsem to byla já, kdo se jako jediný z rodiny musel naučit něco nového a zvyknout si na životní změnu. Ve finále to byla pro chlapce výhra. Když si je otec vezme, musí se jim věnovat, což předtím nemusel. Jenže teď je s nimi doma sám a musí se starat,“ konstatovala Alena.

Raději klidný jinde než…

Jako přínos pro život svých synů vnímá krásná Češka i svého současného partnera, bankéře, manažera a jediného dědice firmy Fiat Alessandra Nasiho. „Je to člověk, který se jim hodně věnuje, přestože by nemusel. Hraje si s nimi, dělá s nimi úkoly. Jistěže na to nemá vždycky náladu, ale chce si k nim vybudovat vztah… Ostatně je lepší, aby byl otec jinde a veselý, než ho mít doma rozzuřeného,“ dodala. Aktuálně s nimi její nová láska nastálo ještě nebydlí, přestože jsou spolu již déle než rok. „Myslím, že je správné jít na to pomalu. Naopak manžel udělal podle mě všechno příliš rychle a nejsem si jistá, jestli je to pro děti to pravé ořechové. I proto jsem zvolila opačnou strategii,“ konstatovala na konto skutečnosti, že se Buffon snažil až příliš brzy zplodit dalšího potomka s novou partnerkou.

Příliš přísná matka?

K populární italské sportovní moderátorce Ilarii D’Amico, která jejímu manželovi porodila loni v lednu syna Leopolda Mattiu, se Alena raději moc nevyjadřuje. „Nemám k té paní kladný vztah, ale nikdy o ní před dětmi nemluvím hanlivě. Nikdy mi neujede nadávka, na to si dávám pozor. Nechci je takovými věcmi zatěžovat,“ naznačila krásná brunetka, o níž média ještě nedávno spekulovala, že by měla být rovněž těhotná s novým partnerem. Není to ale pravda. „Nejprve musí překousnout to otcovo dítě, a potom o tom mohu začít přemýšlet i já. Jsou to jen tři roky, co od nich odešel, a to je krátká doba na to, abych je nacpala do takové situace,“ říká moudrá Alena.

Krabička vzpomínek

Aby si uchovala co nejvíc vzpomínek na chvíle, dokud jsou její synové dětmi, založila si krabičku vzpomínek. „Ukládám si tam spoustu věcí. Suvenýry z výletů a cest, jejich první fotbalové botičky…“ přiznala slavná matka, která své syny dala v Itálii do mezinárodní školy, prý především kvůli angličtině. A přiznává, že je na ně poměrně přísná. „Moji chlapci jsou ale poslušní, všechno se jim snažím vysvětlovat. Říkám jim, co a proč se nesmí dělat. A oni to potom opravdu nedělají, protože rozumějí důvodům.“ Vůči dětem zkrátka dokáže být navzdory svému vyhlášenému temperamentu mimořádně trpělivá a klidná, což se jí ještě bude v nejbližší době hodit. Rozvod v Itálii je totiž běh na hodně dlouhou trať, a tak si bude muset ještě počkat i na nové uspořádání svého soukromí. Oficiálně rozvedená s Buffonem stále ještě není. „Je to ale v procesu, protože Vatikán už povolil rozvod dříve než po třech letech odloučení, jako to bylo v minulosti. V naší situaci mi rozvod připadá jako jediné smysluplné řešení. Nežijeme spolu, tak proč bychom měli být stále manželé?“ prohlásila s tím, že ještě bude trvat minimálně rok, než bude všem úředním tahanicím konec.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace