Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Měl profil na Facebooku a psal o Rusku, během let uveřejnil přes osm tisíc fotek, které prý změnily názor spousty lidí. Zablokovali mě, zrušili mě, vzkazuje folowerům

22.01.2017
Měl profil na Facebooku a psal o Rusku, během let uveřejnil přes osm tisíc fotek, které prý změnily názor spousty lidí. Zablokovali mě, zrušili mě, vzkazuje folowerům

Autor: Petr Michalů

Popisek: Pozdrav Facebooku

Údajně nejsvobodnější celosvětová síť se zase vyznamenala. Nejprve nastoupila cenzura, pak přišel trest – blokace a následné zrušení facebookového účtu. Proč? Za zveřejňování fotografií z Moskvy. Publikaci dalších sice správci znemožnili, autora tím ale ke změně názorů rozhodně nepřiměli. Starého psa novým kouskům nenaučíš – konstatuje starou pravdu Petr Michalů.

Takže poslyš (vlastně čti), vážený Facebooku, abychom si vyjasnili situaci mezi námi… Starého psa novým kouskům rozhodně nenaučíš, mě nepředěláš, o nějaké převýchově nebo o tvé nenápadně snaze a tebou dirigované předpokládané postupné mé „dobrovolné“ změně mých vlastních názorů a postojů nemůže být ani řeč! Píše Petr Michalů. Jestli si opravdu naivně myslíš, že postupně a pozvolna ovlivníš a změníš moje názory a postoje na společenské a politické dění u nás a ve světě nějakou ubohou a hloupou cenzurou mých příspěvků a následným potrestáním, tj. blokací nebo i úplným zrušením mého fb profilu/účtu, jsi vážně velice naivní hlupáček a směji se ti! Vážně! Se mnou nemůžeš manipulovat.

Jsem proti…

Chlap, který je na světě více než půl století, má své vlastní velice bohaté a pestré životní zkušenosti, mnoho mu vyprávěli rodiče, prarodiče, staří pamětníci, ještě tehdy vynikající učitelé a kvalifikovaní profesoři, který dále hodně četl a studoval a zajímal se o historii, politiku, společenské nauky, sledoval dokumenty, četl v archivech, navštěvoval muzea a procestoval nejen celou Evropu, má rozum a mozek v hlavě, srdce na správném místě, velice dobře ví a zná, na které straně má stát, jaké základní lidské a rodinné hodnoty ctít a chránit, kde je pravda, kdo falšuje a překrucuje dějiny, za koho bojovat a proti komu.

Znovu ti tedy, milý Facebooku, důrazně opakuji a zapamatuj si: já – Petr Michalů, Mgr., vždy jsem byl, jsem a budu i nadále proti zločineckým USA již od svého vzniku v roce 1776. Jsem proti tomu tzv. Západu (tím jsem pokaždé myslel všechny ty vždy zrádné, falešné, licoměrné, pokrytecké, domýšlivé, arogantní, nabubřelé, nám škodící státy, které si vždy myslely, že jsou něco více než my, v první řadě například Německo, Francie, Velká Británie, ale i Rakousko, Belgie…), i když věřím, že i tam jsou obyčejní, zdraví, normální lidé nepřející si války, kteří nemůžou za to, jací kreténi jim vládnou. Jsem proti fašismu a všem jeho přisluhovačům a poskokům, jsem tedy proti kyjevské fašistické juntě na Ukrajině, ale nejen na zmiňované Ukrajině – proti fašistům i v české vládě. Jsem proti všem přivandrovalcům do Evropy nejen z černé Afriky, ale i ze zemí Středního a Blízkého východu; proti teroristickému zločineckému militantnímu gangu NATO; proti vlastizrádným zaprodaným proamerickým politikům kolonie s názvem Česká republika; proti nacistické zločinecké EU a jejímu führerovi Merkelové; jsem proti islámu a vnucené islamizaci Evropy.

Vůči ruskému národu máme morální dluh

Americká zločinecká vojska, rozlezlá v celé Evropě (mimo Ruska), i nadále považuji za okupanty. Krym vždy byl, je a bude ruský! Kosovo vždy bylo a bude Srbsko! Nějaký ten Štětina je český fašista, nějaký Janda je jen špinavá pouliční šlapka, nějaký Pavel s hodností snad generála ve vojenské uniformě české koloniální komediantské armády je vlastizrádce a zapáchající onuce NATO v roli užitečného pronatovského a proamerického idiota, Mašínové byli bestiální sadističtí vrazi… a mohl bych pokračovat. Proti tomuto všemu svinstvu, špíně, zlořádu a neřádu je třeba bojovat až do úplného jeho vymýcení! Jasné? Mně naprosto stoprocentně!

Pozdrav Facebooku

Jsem Slovan a jsem tedy zcela přirozeně a samozřejmě na straně Ruska, byl jsem vždy i na straně Sovětského svazu, sloužil jsem (a byl jsem na to hrdý) v ČSLA, a tedy i ve svazku armád Varšavské smlouvy. Varšavská smlouva zcela správně a oprávněně vznikla až jako obranná reakce socialistických států, přejících si žít v míru, na probíhající a stále narůstající výhrůžné agresivní provokace ze strany zločineckého a rozpínajícího se militantního paktu NATO. Naším nepřítelem vždy byly agresivní NATO, teroristické USA a všichni jejich vazalové a licoměrní poskoci! Souhlasím s panem prezidentem Ruské federace Vladimírem Putinem, velice si ho vážím, obdivuji ho.

Vůči celému ruskému národu máme my Češi a Slováci obrovský morální dluh za naše osvobození v roce 1945. Kdyby nás tehdy sovětská Rudá armáda neosvobodila od německé nacistické okupace, český a slovenský národ by již neexistoval. Byl by totálně zlikvidován (viz Němci vyvražděné, vypálené a srovnané se zemí Lidice, Ležáky, Javoříčko a desítky dalších obcí na území Československa + 360 000 umučených, zavražděných, popravených, zplynovaných obyvatel Československa!). Já svůj morální dluh vůči ruskému národu a Rusku splatím. Jsem připraven za Rusko i položit život. Budu si to považovat za nejvyšší čest.

Rozhodně se o sebe nebojím

Milý Facebooku, pokud nejsi schopen a ochoten respektovat, tolerovat a přijmout moje naprosto neměnné názory a historií dávno ověřená a potvrzená fakta a skutečnosti, tak laskavě odstraň můj profil a neotravuj mě svými maily. Nehodlám si hrát a přetahovat se s tebou o nějaké svobodě slova a demokracii, když žádná není a neexistuje. Jsem vůči tobě v absolutně nerovnoprávném postavení, ale rozhodně se nebudu ponižovat a zřizovat si nějaké falešné profily nebo účty se smyšlenými jmény a s portréty či obrázky nějakých zvířátek, filmových, hororových zrůd a exotů a Rambů či Terminátorů.

Já se za sebe nestydím ani se o sebe rozhodně nebojím. Jsem svůj a budu jím, věř tomu, nadále až do své smrti. Takže ještě jednou, nechceš-li mě respektovat a tolerovat s mými svobodnými projevy a názory, laskavě okamžitě odstraň můj profil! Listinu základních práv a svobod, kterou se tak velkohubě a nestydatě stále zaštiťují všichni ti křiklouni a propagátoři prý svobody a demokracie, ale ve skutečnosti opravdoví diktátoři, lidsko-právní zločinci a uzurpátoři, porušují soustavně právě oni a ty! Na tobě, milý Facebooku, já závislý rozhodně nejsem. Žil jsem velice šťastně, daleko lépe a nadmíru spokojeně, když jsi vůbec neexistoval. V období socialismu jsem já a moje děti prožili nejkrásnější a nejbezpečnější roky života.

Poslední věc…

Přece jen ti chci a musím za něco poděkovat, protože umím přiznat a uznat, když je něco dobré. Tvým prostřednictvím, tedy na Facebooku, jsem uveřejnil již více než 8000 fotek jen z Moskvy! (zkus si to sám zkontrolovat a spočítat). Moje fotky se tvým prostřednictvím a přeposíláním mezi mými přáteli dostaly až do Kanady, USA, Španělska, Velké Británie, Francie, Německa, Itálie, Belgie a dalších zemí. Píšou mi přátelé a lidé z těchto zemí, že díky mým fotografiím změnili i názor na Rusko, hodlají do Moskvy a do Ruska přijet na návštěvu, píšou mi, že jim v jejich vlastních zemích podávají o Rusku lživé informace. Píšou mi, že ani nevěděli a netušili, že Moskva je tak krásná a nádherná! Tak toto je moje dobrá práce a vlastně i tvoje! Velice mě to těší! Za to ti děkuji!

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Redaktor KL

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace