Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

To je vážně neskutečné, co se postupně dozvídáme o teroristickém útoku v Berlíně. Němci selhali ve všech směrech, země je baštou džihádistů. Zátah na ně zrušili kvůli gramatické chybě

23.12.2016
To je vážně neskutečné, co se postupně dozvídáme o teroristickém útoku v Berlíně. Němci selhali ve všech směrech, země je baštou džihádistů. Zátah na ně zrušili kvůli gramatické chybě

Foto: Youtube, repro

Popisek: Teroristický útok v Berlíně

Na případu pravděpodobného pachatele teroristického útoku na berlínských vánočních trzích se názorně ukazuje, jak absurdně „korektní“ je německá imigrační politika. A potvrzuje všemožné obavy, vyplývající z toho, že do Evropy proudí bez omezení davy podezřelých osob, jejichž práva jsou často větší než práva občanů Evropské unie.

Takový scénář by nevymyslel ani ten největší odpůrce migrace. V případě berlínského teroristického útoku se potvrdily všechny možné obavy, které se v souvislosti s migrační vlnou v poslední době objevily na veřejnosti. Potencionální pachatel, Anis Amrí z Tunisu, kterého zastřelila italská policie, byl možná někdo úplně jiný. Jak se ukázalo, po Německu se pohyboval pod několika jinými jmény a národnostmi, celkem prý využíval nejméně šest identit. Německé tajné služby ho měly v hledáčku kvůli kontaktům s islamisty a drogám, ale záhy se jim ztratil. Když žádaly, aby byl deportován zpět do Tunisu, tamní úřady ho odmítly kvůli tomu, že neměl v pořádku doklady. Téměř neuvěřitelně zní informace, že z Tunisu utekl do Itálie, ale byl zde odsouzen za  založení požáru školy. Proto zamířil do Německa, kde  požádal o azyl. Kolik takových lumpů se po Evropě pohybuje? 

Bašta džihádistů

V návaznosti na tohoto  pravděpodobného teroristu média zveřejnila několik dalších šokujících údajů.  Některá německá města, například Duisburg, jsou doslova baštou džihádistů. Ve zdejších mešitách se zradikalizovaly desítky mužů, kgteří odešli bojovat za tzv. Islámský stát. Samotné německé tajné služby navíc registrují stovky  militantních islamistů a své občany jim nechávají napospas. Nejpřesvědčivějším důkazem je právě Anis Amrí.  Když policie zjistila, že má být vyhoštěn, skončil ve vazbě. Z té byl ale po dvou dnech propuštěn, protože prý měl povolení k dočasnému pobytu. Celkem tak prý byl zatčen a propuštěn třikrát. 

Rozum zůstává stát

Naprostým vrcholem je ovšem nejnovější zpráva. Když policie tento týden  chystala zátah na ubytovnu, kde Amrí  bydlel, musel být odložen kvůli gramatickým chybám v povolení k prohlídce!!! Prý by tyto chyby v případě jeho zatčení mohl napadnout soud. Když fatální přehmaty německých tajných služeb i policie kritizovali někteří němečtí politici, dokonce i  místopředseda  CDU, tedy strany Angely. Merkelové, schytali to od ostatních za údajné sbírání politických bodů. A rozum zůstává stát také nad chováním většiny Němců. Jejich projevy po berlínském útoku připomínají naučené fráze obyvatel totalitních režimů. Donekonečna papouškují, že se nenechají zastrašit a nehodlají měnit svůj způsob života. 

Češi pod dohledem

Krajské listy již několikrát upozornily, že se v samotné blízkosti našich hranic pohybuje řada mladých imigrantů, celé dny vysedávající ve zdejších kavárnách a neustále telefonujících. Ve volném pohybu jim nebrání žádné hraniční kontroly. Těm se ovšem velmi často musí podrobit  Češi, jedoucí do Německa za prací nebo na nákupy.  Na vlastní kůži jsme několikrát zažili, jak zdejší policisté podrobně prohlížejí dokumenty i auta a dokonce identitu cestujících ověřují v počítači. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace