Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

To je vážně neskutečné, co se postupně dozvídáme o teroristickém útoku v Berlíně. Němci selhali ve všech směrech, země je baštou džihádistů. Zátah na ně zrušili kvůli gramatické chybě

23.12.2016
To je vážně neskutečné, co se postupně dozvídáme o teroristickém útoku v Berlíně. Němci selhali ve všech směrech, země je baštou džihádistů. Zátah na ně zrušili kvůli gramatické chybě

Autor: Youtube, repro

Popisek: Teroristický útok v Berlíně

Na případu pravděpodobného pachatele teroristického útoku na berlínských vánočních trzích se názorně ukazuje, jak absurdně „korektní“ je německá imigrační politika. A potvrzuje všemožné obavy, vyplývající z toho, že do Evropy proudí bez omezení davy podezřelých osob, jejichž práva jsou často větší než práva občanů Evropské unie.

Takový scénář by nevymyslel ani ten největší odpůrce migrace. V případě berlínského teroristického útoku se potvrdily všechny možné obavy, které se v souvislosti s migrační vlnou v poslední době objevily na veřejnosti. Potencionální pachatel, Anis Amrí z Tunisu, kterého zastřelila italská policie, byl možná někdo úplně jiný. Jak se ukázalo, po Německu se pohyboval pod několika jinými jmény a národnostmi, celkem prý využíval nejméně šest identit. Německé tajné služby ho měly v hledáčku kvůli kontaktům s islamisty a drogám, ale záhy se jim ztratil. Když žádaly, aby byl deportován zpět do Tunisu, tamní úřady ho odmítly kvůli tomu, že neměl v pořádku doklady. Téměř neuvěřitelně zní informace, že z Tunisu utekl do Itálie, ale byl zde odsouzen za  založení požáru školy. Proto zamířil do Německa, kde  požádal o azyl. Kolik takových lumpů se po Evropě pohybuje? 

Bašta džihádistů

V návaznosti na tohoto  pravděpodobného teroristu média zveřejnila několik dalších šokujících údajů.  Některá německá města, například Duisburg, jsou doslova baštou džihádistů. Ve zdejších mešitách se zradikalizovaly desítky mužů, kgteří odešli bojovat za tzv. Islámský stát. Samotné německé tajné služby navíc registrují stovky  militantních islamistů a své občany jim nechávají napospas. Nejpřesvědčivějším důkazem je právě Anis Amrí.  Když policie zjistila, že má být vyhoštěn, skončil ve vazbě. Z té byl ale po dvou dnech propuštěn, protože prý měl povolení k dočasnému pobytu. Celkem tak prý byl zatčen a propuštěn třikrát. 

Rozum zůstává stát

Naprostým vrcholem je ovšem nejnovější zpráva. Když policie tento týden  chystala zátah na ubytovnu, kde Amrí  bydlel, musel být odložen kvůli gramatickým chybám v povolení k prohlídce!!! Prý by tyto chyby v případě jeho zatčení mohl napadnout soud. Když fatální přehmaty německých tajných služeb i policie kritizovali někteří němečtí politici, dokonce i  místopředseda  CDU, tedy strany Angely. Merkelové, schytali to od ostatních za údajné sbírání politických bodů. A rozum zůstává stát také nad chováním většiny Němců. Jejich projevy po berlínském útoku připomínají naučené fráze obyvatel totalitních režimů. Donekonečna papouškují, že se nenechají zastrašit a nehodlají měnit svůj způsob života. 

Češi pod dohledem

Krajské listy již několikrát upozornily, že se v samotné blízkosti našich hranic pohybuje řada mladých imigrantů, celé dny vysedávající ve zdejších kavárnách a neustále telefonujících. Ve volném pohybu jim nebrání žádné hraniční kontroly. Těm se ovšem velmi často musí podrobit  Češi, jedoucí do Německa za prací nebo na nákupy.  Na vlastní kůži jsme několikrát zažili, jak zdejší policisté podrobně prohlížejí dokumenty i auta a dokonce identitu cestujících ověřují v počítači. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace