To je vážně neskutečné, co se postupně dozvídáme o teroristickém útoku v Berlíně. Němci selhali ve všech směrech, země je baštou džihádistů. Zátah na ně zrušili kvůli gramatické chybě
23.12.2016
Foto: Youtube, repro
Popisek: Teroristický útok v Berlíně
Na případu pravděpodobného pachatele teroristického útoku na berlínských vánočních trzích se názorně ukazuje, jak absurdně „korektní“ je německá imigrační politika. A potvrzuje všemožné obavy, vyplývající z toho, že do Evropy proudí bez omezení davy podezřelých osob, jejichž práva jsou často větší než práva občanů Evropské unie.
Takový scénář by nevymyslel ani ten největší odpůrce migrace. V případě berlínského teroristického útoku se potvrdily všechny možné obavy, které se v souvislosti s migrační vlnou v poslední době objevily na veřejnosti. Potencionální pachatel, Anis Amrí z Tunisu, kterého zastřelila italská policie, byl možná někdo úplně jiný. Jak se ukázalo, po Německu se pohyboval pod několika jinými jmény a národnostmi, celkem prý využíval nejméně šest identit. Německé tajné služby ho měly v hledáčku kvůli kontaktům s islamisty a drogám, ale záhy se jim ztratil. Když žádaly, aby byl deportován zpět do Tunisu, tamní úřady ho odmítly kvůli tomu, že neměl v pořádku doklady. Téměř neuvěřitelně zní informace, že z Tunisu utekl do Itálie, ale byl zde odsouzen za založení požáru školy. Proto zamířil do Německa, kde požádal o azyl. Kolik takových lumpů se po Evropě pohybuje?
Bašta džihádistů
V návaznosti na tohoto pravděpodobného teroristu média zveřejnila několik dalších šokujících údajů. Některá německá města, například Duisburg, jsou doslova baštou džihádistů. Ve zdejších mešitách se zradikalizovaly desítky mužů, kgteří odešli bojovat za tzv. Islámský stát. Samotné německé tajné služby navíc registrují stovky militantních islamistů a své občany jim nechávají napospas. Nejpřesvědčivějším důkazem je právě Anis Amrí. Když policie zjistila, že má být vyhoštěn, skončil ve vazbě. Z té byl ale po dvou dnech propuštěn, protože prý měl povolení k dočasnému pobytu. Celkem tak prý byl zatčen a propuštěn třikrát.
Rozum zůstává stát
Naprostým vrcholem je ovšem nejnovější zpráva. Když policie tento týden chystala zátah na ubytovnu, kde Amrí bydlel, musel být odložen kvůli gramatickým chybám v povolení k prohlídce!!! Prý by tyto chyby v případě jeho zatčení mohl napadnout soud. Když fatální přehmaty německých tajných služeb i policie kritizovali někteří němečtí politici, dokonce i místopředseda CDU, tedy strany Angely. Merkelové, schytali to od ostatních za údajné sbírání politických bodů. A rozum zůstává stát také nad chováním většiny Němců. Jejich projevy po berlínském útoku připomínají naučené fráze obyvatel totalitních režimů. Donekonečna papouškují, že se nenechají zastrašit a nehodlají měnit svůj způsob života.
Češi pod dohledem
Krajské listy již několikrát upozornily, že se v samotné blízkosti našich hranic pohybuje řada mladých imigrantů, celé dny vysedávající ve zdejších kavárnách a neustále telefonujících. Ve volném pohybu jim nebrání žádné hraniční kontroly. Těm se ovšem velmi často musí podrobit Češi, jedoucí do Německa za prací nebo na nákupy. Na vlastní kůži jsme několikrát zažili, jak zdejší policisté podrobně prohlížejí dokumenty i auta a dokonce identitu cestujících ověřují v počítači.
Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .
Vložil: Adéla Hofmanová