Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

V neděli občas něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tajný mindrák Brada Pitta. Proč si nejkrásnější herec planety vybírá pořád stejný typ žen, které ho pak převálcují? Všechny lásky hollywoodské ikony, jak dnes vypadají?

27.09.2016
Tajný mindrák Brada Pitta. Proč si nejkrásnější herec planety vybírá pořád stejný typ žen, které ho pak převálcují? Všechny lásky hollywoodské ikony, jak dnes vypadají?

Foto: Wallpapers

Popisek: Brad Pitt na aktuálním snímku

FOTO Sice býval vyhlašován každoročně nejvíce sexy mužem planety proslulým časopisem People nepřetržitě v řadě mezi lety 1994 a 2000, což už je nějaký ten pátek, přesto ho stále všichni považují za krasavce. Obzvláště za mlada byl doslova k sežrání. Brad Pitt je sakra dobrý herec, jenže… Již tři desítky let je globální celebritou a tak jeho herecké výkony přijdou na přetřes málokdy, všichni se zajímají o jeho osobní život. No a nyní zaměstnává snad všechny společenské časopisy na světě jeho rozvod s Angelinou Jolie.

Teorií o tom, co se v domácnosti Pitt Jolie přesně stalo, je víc než má pouliční kočka blech. Jisté je, že žádost o rozvod podala Angelina, která si ji připravila již dopředu, pronajala si dům v Malibu, kam se ukryla s celou rodinou, třemi vlastními a třemi adoptovanými dětmi. S tiskem nemluví ani Angelina, ani Brad, ten jen požádal, aby v těžkých chvílích nechala média na pokoji jeho děti. Všechno ostatní, co se píše, spadá do kategorie JPP, jedna paní povídala, zdroj z okolí slavného páru a tak podobně.

Polozapomenutá Juliette

Bradovou první láskou, kterou média zaznamenala, byla herečka a zpěvačka Juliette Lewis. Brad měl i před ní pár kratších lásek, randil třeba s bývalkou Mika Tysona nebo Christinou Applegate ze seriálu Ženatý se závazky. Tysonova nebožka, Robin Givens, je mimochodem černoška (byli spolu od roku 1986 do 1987). S Juliette se dali se dohromady na natáčení (častý Bradův modus operandi, jak uvidíme dále), v roce 1989 spolu natočili film  Too Young to Die? a v roce 1993 spolu hráli hlavní role v thrilleru Kalifornia. Mimochodem, další Bradova malá vzpoura proti Hollywoodu: Jeho vzhled ho vždy předurčoval k rolím milovníků, čemuž se on urputně bránil. Za celou svou kariéru natočil snad jedinou čistokrevnou romanci, Meet Joe Black, a tam hraje Smrtku. V Kalifornii si Brad vystřihl psychopatického zabijáka a Juliette jeho holku. (To je ještě mluvívalo o Bradovi jako herci, za tenhle film sklidil skvělé ohlasy.)   

Brad s Juliette

 

Brad v počátcích kariéry, fakt sladký kluk

 

A Juliette? Žádná kráska, ale sakra výrazná osobnost, dodnes. Narodila se v Los Angeles, v Hollywoodu se pohybovala od mala (rodiče ji zplnoletnili již ve 14, v 16 letech ji poprvé zatkli v undergroundovém nočním klubu). Bylo jí šestnáct a Bradovi šestadvacet, když začala jejich láska. Brad ale přijel do Hollywoodu ze Springfieldu v Missouri, kde vyrůstal, vystudoval mimochodem University of Missouri, jako hlavní předmět měl žurnalistiku. Z hlediska Los Angeles tedy prvotřídní zapadákov…  Juliette byla na svůj věk mnohem dospělejší, protřelejší a přestože měla zpočátku našlápnuto na velkou hereckou kariéru (v první polovině devadesátých let), výrazné role pak přestaly přicházet. Juliette neseděla doma a nefixovala pohledem mlčící telefon, vrhla se na muziku, úspěšně, se svou kapelou hrála dokonce i v Česku, třikrát. Je rozvedená, nyní žije pravděpodobně sama, občas hraje v méně známých filmech a natáčí sólovou desku.

 

Jullette má úspěšnou muzikantskou kariéru

 

Juliette Lewis dnes

 

Zasnoubený s Gwyneth

Brad si občas odskočil na rande, hlavně zpočátku, ale v zásadě je sériový monogamista a v životě měl zatím jen čtyři dlouhotrvající vztahy. A všechny ty ženy mají něco společného, čtěte dále, takhle v přehledu to vysvítá nejlépe… V roce 1994 začal Brad chodit s  Gwyneth Paltrow. Seznámili se při natáčení filmu Sedm. Chodili spolu pak tři roky a byli zasnoubení. „Určitě jsem do něj byla zamilovaná. Byl tak nádherný a sladký, vždyť to byl Brad Pitt! Byla jsem takové dítě. Nemůžete udělat to rozhodnutí, když je vám 22 let. Nebyla jsem připravená. Byl pro mě moc dobrý. Nevěděla jsem, co dělám,“ řekla Paltrow, která se s Pittem rozešla, protože ještě nechtěla mít děti.


S Gwyneth

I Gwyneth je něco. Zdaleka nejen herečka, byť velmi úspěšná. „Ta má třídu, co,“ říkával o ní Brad, když byli spolu. Gwyneth je dáma každým coulem, která se narodila v prominentní rodině (její matka Blythe Danner  je slavná divadelní i filmová herečka a její otec Bruce Paltrow patřil k nejvlivnějším hollywoodským televizním producentům), přesto, že byla vdaná za rockera  - Chrise Martina z Coldplay. Toho pořád oslovuje Zlatíčko a chválí ho jako skvělého tátu. Je nadšená propagátorka zdravého životního stylu a autorka dvou kuchařských knih, jinak řečeno, vegetariánka a jogínka až do morku kostí s vychováním britské lady, která by o nikom nic špatného neřekla, i kdyby jí škrtili. Ostatně, v Británii také žije a chystá prý další sňatek.  

 

Gwyneth Paltrow dnes 

První svatba - s „holkou odvedle“

A dostáváme se již pomalu do tohoto tisíciletí a k Jennifer Aniston, Rachel z Přátel, kterou s rozvodem Pitta často zmiňují média. Když se jí novináři ptali, co na to říká, Jennifer, které Angelina odloudila manžela, prý stručně odsekla: Karma, bitch. Jenže i toto je zřejmě kachna. Když se Brad Pitt rozváděl poprvé, všichni litovali chudáka Jennifer. Manželi byli pět let, platili za miláčky a nejkrásnější pár Hollywoodu a on ji vyměnil za Angelinu, do níž se zamiloval při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith. Při jeho nynějším rozvodu se lidi na sociálních sítích nepřiklánějí na stranu ani jednoho z manželů, i když přece jen jakési sympatie je trochu cítit vůči Bradovi. Aniston totiž věci z bulváru nikdy nekomentovala a ani nekomentuje. Výjimku udělala letos v červenci: „Dovolte mi, abych začala tím, že reagovat na klepy je něco, co jsem dosud nikdy neudělala. Nerada totiž věnuju energii obchodu se lží, ale chtěla jsem přispět k širší konverzaci, která už začala a musí pokračovat. Protože nejsem na sociálních sítích, rozhodla jsem se své myšlenky vyjádřit písemně,“ stojí v jejím článku, který zveřejnil The Huffington Post a v němž si postěžovala na pronásledování bulvárními fotografy. Stejně jako nereaguje na nejrůznější „zaručené“ zprávy o tom, že čeká dvojčata, nebo že se s nynějším manželem Justinem Therouxem rozvádí, nekomentovala ani rozvod Brada a Angeliny. I ke svému vlastnímu rozvodu s Pittem se vyjádřila až po deseti letech. „Nemyslím si, že je to bolestivé. Ten příběh vás pronásleduje, protože to je zajímavý titulek. To téma více rozebírají média,“ řekla v pořadu televize CBS Sunday Morning v roce 2015 a dodala, že s exmanželem občas komunikují. „Popřáli jsme si navzájem všechno dobré a všechny ty věci, ale není to pravidelně,“ přiznala.

Americká zlatíčka 

Jennifer je, alespoň podle médií, snad nejnormálnější z Bradových žen. Také je jediná, s níž nenatočil žádný film… Není o ní známo, že by měla oplétačky s policií, drogami či divokou rockovou minulost (jako Juliette), nedrží šílené diety a nežere brouky (jako Gwyneth), není ani šílená lidskoprávní aktivistka jako Angelina. Pro tento typ hereček mají Američané pojmenování „holka odvedle“ a milují je. Jsou hezké, ale ne zas příliš krásné, žádné femme fatale, zato sympatické a milé. Nakolik mediální obraz Jennifer souhlasí se skutečností, těžko říci, ale leccos nasvědčuje tomu, že by to tak mohlo být. Krk manželství Jennifer a Brada (brali se v červenci 2000, rozvedli se 2. října 2005) zlomil zřejmě fakt, že Brad potkal fatální Angelinu a také že Jennifer stále nemohla otěhotnět.  „V Americe je část lidí, kteří jsou stále znechuceni tím, co Brad udělal Jennifer Aniston, a jsou přešťastní, že ta zlá čarodějnice Jolie přišla o svého manžela. Druhá část si myslí, že jde o velmi smutný rozpad rodiny. Nevím, proč to všichni kolem řeší,“ řekl k tomu na přímý dotaz herec Samuel L. Jackson a shrnul tak příhodně veřejné mínění v USA.

 

Jennifer dnes

 Mr. And Mrs. Jolie

A jsme v současnosti, kterou mají všichni ještě v živé paměti. To, jak spolu Brad s Angelinou natáčeli film, zamilovali se do sebe (to se psal rok 2004), Angelina postupně porodila Bradovi tři děti, ten se stal na čas spíše princem manželem než hlavní hvězdou páru. Angelininy dobročinné aktivity jsou také dostatečně známé, stejně jako její nedávná operace ňader ze zdravotních důvodů. Sledujeme-li životní dráhu Angeliny, nelze se ubránit pocitu, že ta dáma všechno děsně přehání. Když děti, tak hned šest, když láska, tak absolutní (při natáčení filmu Hackers se Angelina setkala s britským hercem Jonny Lee Millerem, zamilovali se a uzavřeli sňatek; ale samozřejmě by to nebyla Angelina, kdyby byl ceremoniál obyčejný: nevěsta byla oblečena v černém a jméno svého manžela měla napsáno krví na hrudi, když měla za manžela o mnoho let staršího Billyho Boba Thortona, nosila prý na krku ampuli s jeho krví…). A když charita, tak na plný koule, takřka kvůli své mu aktivismu zazdila hereckou kariéru – za posledních 6 let natočila jen sedm filmů, z toho tři jsou animáky a jeden režírovala.

 

Brangelina, celých dvanáct let 

Důvody jejích rozchodů nikdy nevyšly na světlo, působí to ale dojmem, že když Angelinina absolutistická letora narazí na první trabl, nepokouší se nic řešit a rovnou maže za právníky. To je ale samozřejmě spekulace, všichni víme, že do manželství (Angelina se s Bradem vzali až po deseti letech vztahu, v srpnu 2014) dvou lidí nikdo ve skutečnosti doopravdy nevidí, ať už jde o Vomáčkovi na rohu, nebo dvě největší světové celebrity.

 

V poslední době vypadá Angelina jak smrtka, ručičky jak hůlčičky... Mentální anorexie? Deprese? 

V jádru kluk ze středozápadu?

Tenhle článek ale není o Angelině, je o Bradovi. A co se jeho týče, některé věci jsou poměrně jasné i amatérským psychologům, jako jsme my. Brad po celý svůj život bojuje se škatulkou prince krasoně, ať už výběrem filmů, které točí (psychopatický vrah, upír melancholik, irský nacionalista, totální cvok v 12 opicích, horolezec v Tibetu, Tyler v Klubu rváčů…), anebo tím, jak se prezentuje.

Brad v 12 opicích, s Brucem Willisem

 

A ve Fincherově kultovním Klubu rváčů

Baví ho prý architektura a fotografování; prostě odmítá být „jen“ hercem s pěknou tváří. Navíc, Brad chce zřejmě ze všeho nejvíce v hloubi duše „americkou rodinu“ – milující ženu, děti a bílý laťkový plot, nezapomeňme, že se narodil na americkém Středozápadě. A podle všeho si moc nevěří; proto si vybírá silné ženské typy. No, zdá se, že tentokráte přestřelil. Angelina bude zřejmě o děti bojovat až do hořkých konců… Až je nám ho líto. 

 

Sen o velké šťastné rodině se rozplývá...

Anna Vančová

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

 

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace