Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Muži jsou vyděšení z každé ženy, která je sexuálně sebejistá. Bez ohledu na věk, tvrdí herečka, jejíž běžná ‘taxa‘ je osm milionů. Za největší zábavu považuje parodovat mužské sexuální chování

01.08.2016
Muži jsou vyděšení z každé ženy, která je sexuálně sebejistá. Bez ohledu na věk, tvrdí herečka, jejíž běžná ‘taxa‘ je osm milionů. Za největší zábavu považuje parodovat mužské sexuální chování

Foto: Today.com

Popisek: Ráznou a dominantní Jenifer Aniston vzali chlapi do party. Možná i proto se dlouhá léta potýkala s problémy v partnerských vztazích.

Média jí zpravidla říkají Jen, po rozvodu s Bradem Pittem ji dokonce nazývali chudinka Jen. Přátelé jí ale raději říkají Aniston. Je to prý lichotka, která dává jasně najevo, že ji vzali chlapi do party a ona se s nimi vždycky umí vypořádat. Jenom s těmi, do nichž se zamiluje, se jí to dlouho nedařilo.

Filmová studia dobře vědí, že jim bez ohledu na žánr a kvalitu scénáře zajistí vysokou návštěvnost, a tak za to také štědře platí. Například za sexem posedlou zubařku v komedii Šéfové na zabití inkasovala honorář šest milionů dolarů. Suma, která jí přistane na účtu, se ale obvykle pohybuje kolem osmi milionů dolarů. Tentokrát ale nešlo o hlavní roli a natáčení trvalo pouhých pět dnů. Ještě mnohem těší rozruch než kontroverzní postava, která uspává pacienty v zubařském křesle, jen aby si s nimi mohla užít, ale vyvolalo její rozhodnutí obarvit si vlasy nahnědo.

Poprask kvůli účesu

Ve filmovém studiu se prý pořádně zhrozili. Ztratí tím svůj typický vzhled, účes a la Rachel ze seriálu Přátelé, a právě ten přece diváci tak milují! Přesto si Jennifer prosadila svou a po množství romantických projektů, jako byla Záměna, Láska na druhý pohled, Objekt mé touhy či Rozchod!, si notně oplzlou stomatoložku opravdu užívala. „V těchto sexuálních scénách jsem se paradoxně cítila velmi příjemně a uvolněně. Téměř lépe, jako bych hrála normální holku odvedle,“ prozradila v jednom rozhovoru.

Tmavovlasá Jennifer v úspěšné komedii Šéfové na zabití

Tmavovlasá Jennifer v úspěšné komedii Šéfové na zabití

Za největší zábavu prý považovala fakt, že parodovala mužské sexuální chování. „Byla to ženská postava s typicky mužským charakterem. Představovala jsem si, že hraju chlapa, pořádně chlípného chlapa,“ nechala se slyšet. Její doktorka Harrisová samozřejmě mohla symbolizovat i sexuálně sebevědomou ženu, ani v tom případě by muž jako pán tvorstva nevyšel právě nejlépe. „Muži jsou vyděšení z každé ženy, která je sexuálně sebejistá, a na věku nezáleží,“ zamyslela se. Podle ní Šéfové představovali vynikající příležitost dokázat, že není jen pěknou tvářičkou, která prodává filmy. Jejím výkonem byl doslova nadšený i režisér Seth Gordon, jenž prohlásil:“Aniston je jednou z největších komiček, které znám, ale podle toho, jaké role jí nabízejí, na to asi ještě nikdo nepřišel.“

V komedii ženu nechtějí?

Podle Jennifer dostávají ženy v hollywoodských komediálních projektech hlavní role opravdu jen velmi zřídka. „Je to čistě mužská záležitost pro velká edda, jako jsou Adam Sandler, Ben Stiller, Jim Carrey…“ konstatovala s tím, že Hollywood má vůbec hodně daleko k rovnosti příležitostí, přestože ženy již dávno nejsou bosé a těhotné někde v kuchyni. „Začalo to koncem šedesátých a v sedmdesátých letech s Helen Gurley Brown. Jsem si jistá, že někteří muži mají problém s tím, že jsou ženy silnější a mocnější,“ tvrdí herečka, která hraní v komediích přímo zbožňuje a role si vybírá podle toho, jestli to bude zábava a zda se budou smát i diváci v kině.

Se slavnými rodiči - modelkou Nancy Dow a seriálovou hvězdou a producentem Johnem Anistonem

Se slavnými rodiči - modelkou Nancy Dow a seriálovou hvězdou a producentem Johnem Anistonem

„Myslím, že čím je člověk starší, tím se cítí lépe ve svém těle a dokáže se na věci dívat s nadhledem. Jako dvacetiletý je opatrný, kontroluje každý svůj pohyb. Nyní se cítím svobodnější,“ prozradila Jenifer. A protože se s přibývajícími lety stále častěji odhaluje před kamerou, dělá v reálném životě vše pro to, aby si uchovala mladistvý vzhled. Cvičí dokonce i při sledování televize a telefonování. „Je velmi mnoho žen, které se jmenují Jennifer. Říkat jí Aniston je vlastně lichotka. Je to důkaz, že patří mezi nás, mezi chlapy. Je to stejné jako ve sportovních týmech, kde se také všichni oslovují příjmením,“ nechal se slyšet režisér Gordon.

Po seriálové rodině se jí stýská

Teprve při natáčení komedie Tohle je ráj, jejíž velká část se zrodila kdesi uprostřed ničeho v americkém státě Tennesee, prý konečně pochopila, jak nepřirozený a stresující život vlastně vede v New Yorku. „Doma jsem celý den paranoidní a nedůvěřivá, což mi znemožňuje uvolnit se. Pokusila jsem se přenést si tenhle pocit zpátky do New Yorku. Netrápit se lidmi a fotoaparáty, nepřestat kvůli nim žít svůj život,“ prozradila. Nejspíš právě proto si krátce po natáčení koupila dům a na dvoře nechala postavit kurník. O slepicích toho ví hodně, například že jsou to velmi sociální zvířata, která mají radost, když je po ránu navštívíte se šálkem kávy a těstovinami.

S Courtneney Cox v seriálu Přátelé - díky ní se tenkrát staly krátké džínové lacláče módním hitem

S Courtneney Cox v seriálu Přátelé - díky ní se tenkrát staly krátké džínové lacláče módním hitem

Je to již dvanáct let, co skončilo natáčení nejúspěšnějšího projektu její kariéry, seriálu Přátelé, Jennifer ale má prý stále pocit, jako by to bylo včera. Mezi šesticí televizních kamarádů se za tu dobu vytvořilo tak silné pouto, že jsou stále kontaktu. „Panoval tam jakýsi duch vzájemného zbožňování as lásky, kterou jsme všichni vůči sobě cítili. Chybějí mi Přátelé. Chybí mi ta rodina, která se z nás za těch deset let vytvořila. Pro ty, co neměli doma právě nejlepší rodinné zázemí, jsme se sdtali skutečnou, pravou rodinou,“ zavzpomínala televizní Rachel.

S vlastní rodinou to je na draka

Zatímco ve studiu se rodina vytvořila, doma to nemá Jennifer po celý život ani trochu snadné. Komplikované vztahy měla již se svými rodiči. Rozvedli se, když jí bylo devět let, a otce Johna Anistona si pak moc neužila, protože strávil šedesát let života v ateliérech jako populární seriálová hvězda a později i producent. A matka Nancy, která ji pak vychovávala sama, jí prý dávala pořádně zabrat. „Ona byla modelka, nádherná a ohromující. Což já jsem nikdy nebyla,“ prozradila o vztahu s nejdůležitější ženou svého života, s níž dlouhá léta nepromluvila ani slovo. Zavinila to monografie, v níž se Nancy otevřeně rozepsala o jejich vztahu. Nakonec se pouhé dva týdny před matčinou smrtí ještě stihly udobřit.

Velkolepou svatbu s Bradem Pittem sledoval celý svět

Velkolepou svatbu s Bradem Pittem sledoval celý svět

Nedařilo se jí ale ani v partnerských vztazích, přestože jí celý svět záviděl. V roce 2000 se totiž provdala za nejžádanějšího muže planety, hollywoodskou hvězdu Brada Pitta. Jenže jejich vztah se téměř stal veřejným majetkem, média neustále propírala každý jejich krok, spekulovala o hereččině možném těhotenství… Údajně právě v tom byl zásadní problém, který postupně prohluboval jejich odcizení a nakonec vehnal po pětiletém manželství Pitta do náruče krásné Angeliny Jolie.

Kdy to konečně přestane lidi bavit?

Dalších deset let se tu a tam objevil po boku další přítel, delší dobu ale vydržel až o tři roky mladší kolega Justin Theroux, kterého si loni po třech letech od zásnub konečně vzala. A historie se opakuje – média se snaží pitvat jejich vztah téměř každý den. Tentokrát už to ale Jennifer tolik neprožívá a snaží se brát sportovně i nedávné ‘zaručené‘ zprávy o jejím údajném těhotenství, přestože ji pořádně naštvaly.Aby bylo jasno, nejsem těhotná. Jsem naštvaná. Už mám plné zuby toho, jak se pod zástěrkou novinek ze společnosti řeší, kdo má jaké tělo, a pokud nespadá do kategorie těch dokonalých, je veřejně zostuzen. Využíváme takzvané novinky ze světa celebrit k tomu, abychom ve společnosti podněcovali proud myšlení, který přestává ženy vnímat jako lidské bytosti. Zaměřujeme se čistě na jejich fyzický vzhled,“ napsala na svém blogu pro americký deník Huffington Post.

O sňatku s Justinem Therouxem se fanoušci dozvěděli až dodatečně

O sňatku s Justinem Therouxem se fanoušci dozvěděli až dodatečně

 „V tomto posledním cyklu nudných novinek o mém osobním životě došlo k několika masovým střelbám, požárům, nejvyšší soud vynesl důležité rozsudky, volební kampaň je v plném proudu... Zkrátka je tu mnoho věcí, které by měly zaměstnávat žurnalisty spíš. Jednou budou nuceni začít dívat se na svět jinýma očima, protože si čtenáři ty sry přestanou kupovat,“ dodala.

Čtěte také:

Ženský element dosud ve špičkách evropské politiky pořádně pokulhával, ale aspoň něco. Teď ale dostává Andělka Merkelovic pořádně na frak. Vedle téhle šťabajzny vypadá jako umolousaná tetka. A navíc to její trapné schovávání…

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace