Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Muslimové si vyskakují čím dál víc! V britském Birminghamu seřval imám kolemjdoucí za příliš těsné džíny, v Německu kamenovali útočníci ženu a jedenáctiletou dívku. Co se stane příště?

31.07.2016
Muslimové si vyskakují čím dál víc! V britském Birminghamu seřval imám kolemjdoucí za příliš těsné džíny, v Německu kamenovali útočníci ženu a jedenáctiletou dívku. Co se stane příště?

Autor: Ilustrační foto - Youtube, repro

Popisek: Budou si naše ženy a dívky v zájmu své bezpečnosti za nějaský čas pořizovat takovéhle hábity?

VIDEO Server britského bulvárního deníku The Sun přinesl informaci o muslimském kazateli, jenž byl zadržen v Birminghamu, poté co slovně napadl ženu, že má příliš těsné džíny. Křičel i na přivolané policisty, kteří se snažili situaci zklidnit. Alláhu Akbar, křičel jim do tváře. V Německu pro změnu policie pronásleduje tři arabské útočníky, kteří křičeli na ženu a jednu školačku, plivali po nich a házeli kamení. Čtenáře o tom informuje server britského deníku The Daily Express a The Sunday Express as tím, že policie po 'hrdlořezech' pátrá.

4. července tohoto roku byl do centra Birminghamu přivolán policista. V 17:30 dorazil do New Street v centru města. Strážce zákona přivolala žena, která dala najevo, že se necítí v bezpečí. Proč? Protože na ni měl křičet muslimský kazatel Krissoni Henderson, že nosí příliš těsné džíny.

Přivolaný policista se dal s kazatelem do řeči a snažil se ho zklidnit. Duchovní se na něj však obořil. „Máme svobodu projevu, už nebudeme zakrývat rasismus. My nejsme sebevražední atentátníci,“ křičel na policistu. „Tohle je svobodná země. Můžeme svobodně mluvit na veřejnosti,“ prohlašoval. Na policistu posléze křičel, že se nebojí nikoho, kromě Alláha. Kolemstojícím občanům policista říkal, že každý člověk skutečně smí hlásat, co je mu libo, a zatčení se musí bát pouze v případě, že dojde k narušení veřejného pořádku. Policista se snažil zklidnit situaci tím, že duchovního odváděl jinam. Následující den byl duchovní zadržen přímo ve svém bytě a byl obviněn z narušování veřejného pořádku.

V německém Meckenheimu zaase tři, mimo jiné arabsky hovořící muži napadli dvacetiletou mladou ženu a jedenáctiletou dívku. Agresoři na dívku a ženu křičeli, plivali na ně a házeli po nich kameny. Napadené utrpěly drobná poranění, ale podařilo se jim utéct a zavolat policii. Server britského deníku označil útočníky za 'hrdlořezy'.

Policisté se následně od napadených dozvěděli, že útočníci mluvili arabsky, rusky a německy. Po agresorech bylo vyhlášeno pátrání. Útočníkům je asi dvacet let. Jeden je asi 170 centimetrů vysoký, má dlouhé černé vlasy a výrazné obočí. Měl na sobě červenou mikinu, černé kalhoty a černé boty. Druhý útočník měl na sobě v době útoku červenou kšiltovku, džíny, bílé boty a šedou mikinu s kapucí. Měl jizvy po akné na obou tvářích a světlé vlasy. Třetí útočník měl krátké černé vlasy a světle hnědou pleť.

Čtěte také:

Tak tohle už je vážně síla - Andrej Babiš se prý spolčil se šílenými mohamedány. Zbraně, munice, zfalšované dokumenty... to a zřejmě mnohem víc prý dodával Islámskému státu. Tohle obvinění fakt nevymysleli v naší sněmovně

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace