Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Hvězda komedie století S tebou mě baví svět se vrhla na stará kolena na podnikání. Založila vlastní manufakturu v branži, kterou by od herečky sotva někdo čekal

27.05.2016
Hvězda komedie století S tebou mě baví svět se vrhla na stará kolena na podnikání. Založila vlastní manufakturu v branži, kterou by od herečky sotva někdo čekal

Foto: feminity.sk

Popisek: Herečka Zdena Studenková se pustila do podnikání a její výrobky prý jdou doslova na dračku

Populární herečka Zdena Studenková se nejspíš zbláznila. Celý život dbá na linii a zdravou životosprávu a najednou začala podnikat v branži, která je s její filozofií v přímém rozporu. Pořídila si totiž vlastní cukrářskou výrobnu.

I když navzdory věku stále patří k nejžádanějším herečkám a na nedostatek práce si rozhodně nemůže stěžovat, odjakživa měla ještě k divadlu a filmování ještě další všelijaké bokovky. A před několika měsíci si dokonce poprvé v životě zažádala o živnostenský list. Rozhodla se totiž založit vlastní cukrářskou výrobnu, v níž jsou vyráběny trendové zákusky bez jakýchkoli chemických přísad. „Kamarádi mi často dávali ochutnávat své zákusky, byla jsem jejich mentorem při tvorbě nových receptů i výrobě. Vlastní sladká manufaktura pak už byla jen dalším logickým krokem,“ prozradila Zdena Studenková, která stále vypadá, jako by nikdy nevzala nic sladkého do pusy. Ve své výrobně prý důsledně dbá na to, aby veškeré produkty byly opravdu vyrobeny pouze z přírodních surovin, což je momentálně velký trend, takže jsou zákazníci ochotní za to i patřičně zaplatit.

Reklamní foto na Zdeninu cukrářskou výrobnu

Reklamní foto na Zdeninu cukrářskou výrobnu

Kráse klidně pomáhá

Jak je možné, že elegantní dáma, která 19. května oslavila již dvaašedesáté narozeniny, vypadá stále tak úchvatně? Populární Slovenka se netají tím, že kráse je občas třeba trochu pomoct. „Jsem osoba, která má ráda ženy a lidi, jež o sebe pečují. Je to povinnost herce jako takového, a herečky tím spíš. O herečkách v mém věku ani nemluvím. Zemská přitažlivost a věk udělají své, a proto jsem se rozhodla některé neinvazivní metody využívat,“ prozradila otevřeně před časem v jednom rozhovoru. Navíc je ale o ní známo, že tráví spoustu času v posilovně a je vyznavačkou zdravého životního stylu. A na první pohled je vidět, že její recept na krásu stoprocentně funguje.

S partnerem Braňo Kostkou

S partnerem Braňo Kostkou

Kdo by to do ní řekl

Svou perfektní postavou vyvolává v lidech dojem, že nejspíš žije jenom ze vzduchu, takže dlouho jenom její nejbližší věděli, že je také skvělá kuchařka. Sestavuje vlastní recepty, chuťově dotváří známé pokrmy, vymýšlí nové nápadité varianty a vlastní koření. Její pokrmy jsou zdravé, nenáročné a jejich příprava – až na několik výjimek – nevyžaduje příliš času. Ani nemůže, protože když už se paní Zdena pustí do vaření, zpravidla to bývá i pro dvacet hostů. Na kontě již má dvě vlastní kuchařské knihy, a aby se hospodyňky při vaření a pečení i dobře pobavily, koření své recepty humornými historkami z hereckého prostředí. Kromě nich ale napsala i pohádkovou knížku, nazvanou Moji miláčikovia, v níž se děti dozvědí, kdo jsou právě ti její miláčkové, a přečtou si jejich příběhy, jež doprovodil kouzelnými ilustracemi výtvarník Dušan Pupala. Součástí knihy je i CD album populární slovenské vokální skupiny Fragile, jejímž šéfem je Zdenin životní partner Braňo a mimo jiné s ní zpívá další u nás populární slovenská herečka Soňa Norisová.

Čtěte také:

Má slavného manžela, a přesto musí žít jako svobodná matka. Jak funguje soužití s mužem, který by mohl být jejím dědečkem, a jak to vlastně chodí u Menzelů doma?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace