Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Hvězda komedie století S tebou mě baví svět se vrhla na stará kolena na podnikání. Založila vlastní manufakturu v branži, kterou by od herečky sotva někdo čekal

27.05.2016
Hvězda komedie století S tebou mě baví svět se vrhla na stará kolena na podnikání. Založila vlastní manufakturu v branži, kterou by od herečky sotva někdo čekal

Autor: feminity.sk

Popisek: Herečka Zdena Studenková se pustila do podnikání a její výrobky prý jdou doslova na dračku

Populární herečka Zdena Studenková se nejspíš zbláznila. Celý život dbá na linii a zdravou životosprávu a najednou začala podnikat v branži, která je s její filozofií v přímém rozporu. Pořídila si totiž vlastní cukrářskou výrobnu.

I když navzdory věku stále patří k nejžádanějším herečkám a na nedostatek práce si rozhodně nemůže stěžovat, odjakživa měla ještě k divadlu a filmování ještě další všelijaké bokovky. A před několika měsíci si dokonce poprvé v životě zažádala o živnostenský list. Rozhodla se totiž založit vlastní cukrářskou výrobnu, v níž jsou vyráběny trendové zákusky bez jakýchkoli chemických přísad. „Kamarádi mi často dávali ochutnávat své zákusky, byla jsem jejich mentorem při tvorbě nových receptů i výrobě. Vlastní sladká manufaktura pak už byla jen dalším logickým krokem,“ prozradila Zdena Studenková, která stále vypadá, jako by nikdy nevzala nic sladkého do pusy. Ve své výrobně prý důsledně dbá na to, aby veškeré produkty byly opravdu vyrobeny pouze z přírodních surovin, což je momentálně velký trend, takže jsou zákazníci ochotní za to i patřičně zaplatit.

Reklamní foto na Zdeninu cukrářskou výrobnu

Reklamní foto na Zdeninu cukrářskou výrobnu

Kráse klidně pomáhá

Jak je možné, že elegantní dáma, která 19. května oslavila již dvaašedesáté narozeniny, vypadá stále tak úchvatně? Populární Slovenka se netají tím, že kráse je občas třeba trochu pomoct. „Jsem osoba, která má ráda ženy a lidi, jež o sebe pečují. Je to povinnost herce jako takového, a herečky tím spíš. O herečkách v mém věku ani nemluvím. Zemská přitažlivost a věk udělají své, a proto jsem se rozhodla některé neinvazivní metody využívat,“ prozradila otevřeně před časem v jednom rozhovoru. Navíc je ale o ní známo, že tráví spoustu času v posilovně a je vyznavačkou zdravého životního stylu. A na první pohled je vidět, že její recept na krásu stoprocentně funguje.

S partnerem Braňo Kostkou

S partnerem Braňo Kostkou

Kdo by to do ní řekl

Svou perfektní postavou vyvolává v lidech dojem, že nejspíš žije jenom ze vzduchu, takže dlouho jenom její nejbližší věděli, že je také skvělá kuchařka. Sestavuje vlastní recepty, chuťově dotváří známé pokrmy, vymýšlí nové nápadité varianty a vlastní koření. Její pokrmy jsou zdravé, nenáročné a jejich příprava – až na několik výjimek – nevyžaduje příliš času. Ani nemůže, protože když už se paní Zdena pustí do vaření, zpravidla to bývá i pro dvacet hostů. Na kontě již má dvě vlastní kuchařské knihy, a aby se hospodyňky při vaření a pečení i dobře pobavily, koření své recepty humornými historkami z hereckého prostředí. Kromě nich ale napsala i pohádkovou knížku, nazvanou Moji miláčikovia, v níž se děti dozvědí, kdo jsou právě ti její miláčkové, a přečtou si jejich příběhy, jež doprovodil kouzelnými ilustracemi výtvarník Dušan Pupala. Součástí knihy je i CD album populární slovenské vokální skupiny Fragile, jejímž šéfem je Zdenin životní partner Braňo a mimo jiné s ní zpívá další u nás populární slovenská herečka Soňa Norisová.

Čtěte také:

Má slavného manžela, a přesto musí žít jako svobodná matka. Jak funguje soužití s mužem, který by mohl být jejím dědečkem, a jak to vlastně chodí u Menzelů doma?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace