Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Lejla Abbasová už je svým vstupem do nejvyšší politiky druhá, trumfla ji sexy konkurentka. A kvalifikace? Pyšní se velkolepými silikony, užívá si něžné oždibování oušek a nejraději si to rozdává na kožešinách před krbem

22.05.2016
Lejla Abbasová už je svým vstupem do nejvyšší politiky druhá, trumfla ji sexy konkurentka. A kvalifikace? Pyšní se velkolepými silikony, užívá si něžné oždibování oušek a nejraději si to rozdává na kožešinách před krbem

Autor: Manmagazin.sk

Popisek: Premiérova asistentka Mária Trošková v reklamě na luxusní šperky

Když exministr pro lidská práva povýšil modelku Lejlu Abbasovou na oficiální tiskovou mluvčí, kdekdo se chytal za hlavu, přestože čokoládové krásce nelze upřít inteligenci a kultivovanost. Kam se ale Michael Kocáb hrabe na slovenského premiéra Fica. Ten popostrčil svoji sexy asistentku ještě mnohem výš.

I když se jmenuje stejně, s populárním českým režisérem Zdeňkem Troškou opravdu nemá nic společného. Přesto k jeho slavnému příjmení nyní přidá pár bodíků navíc. Je ale otázkou, nakolik budou k dobru. Bývalá slovenská finalistka soutěže Miss Universe a sexy modelka, která přispěla ke svému zapsání do povědomí veřejnosti především odvážnými fotografiemi v jistém pánském časopisu, totiž nyní kandiduje na jedno z čelných míst na žebříčku úspěšných zlatokopek.

Na titulní straně úspěšného slovenského pánského magazínu

Na titulní straně úspěšného slovenského pánského magazínu

Odrazový můstek? Premiér!

Loni v březnu vyvolala Mária Trošková pořádný rozruch, když se objevila po boku slovenského premiéra Roberta Fica jako jeho asistentka, poté co ve struktuře vlády došlo k 'reorganizaci'. „K 1. květnu 2015 byla v Kanceláři předsedy vlády ČR obsazena dvě volná místa. Do pozice ředitele kanceláře nastoupil Roman Šípoš a Mária Trošková pracuje jako řadový zaměstnanec Kanceláře předsedy vlády. Oba jsou – v souladu se zákonem o státní službě – v dočasné státní službě,“ potvrdila zprávu médiím tisková mluvčí vlády Beatrice Szabóová. Co přesně bylo její pracovní náplní, zůstalo utajeno, každopádně po premiérově boku budila pořádný rozruch. S její přítomností se musela vyrovnat i jeho manželka Světlana, s níž se seznámil již během studií. Je právnička a vysokoškolská pedagožka a mají spolu syna Michala. A nápadná kočka, vylepšená super silikony, jí nejspíš nebyla po boku jejího muže právě příjemná. Vzápětí se totiž začalo kdeco šuškat a média otevřeně rozebírala, co všechno mají ti dva společného.

V reklamním kalendáři na traktory značky Zetor pro rok 2010

V reklamním kalendáři na traktory značky Zetor pro rok 2010

Nejen ocumlaná ouška

Hned v jednom z prvních rozhovorů pro média se Mária pochlubila, že kromě rychlé jízdy má také ráda, když si s ní partner hraje. „Když mi ohryzává krk a ouška…“ Podobnou větou se proslavil i premiér – jeho hláška „Jemně kousej“, kterou pronesl v kultovním videu, v němž se předváděl se svým psem, na Slovensku vzápětí zlidověla. Do rozpaků ho nepřivedlo, ani když ho fotografové načapali na břehu Dunaje polonahého – prý bylo moc velké vedro, a tak se po tréninku potřeboval trochu zchladit. S vystavováním své nahoty totiž nemá sebemenší problém podobně jako Mária. Ta začínala v politice jako asistentka jednoho z poslanců a jestli mu padla do oka právě na stránkách pánského magazínu, zůstalo zahaleno tajemstvím. Jakmile se ale jednou dostala do sněmovny, Fico ji rozhodně nemohl přehlédnout, a tak po pouhém roce dostala pracovní nabídku rovnou od úřadu vlády. A co všechno mají tihle dva společného? Oba se ve škole dobře učili a jejich rodiče jsou na ně pyšní. Máriin otec má dokonce některé její ‘slušnější‘ fotografie vystaveny v práci. „Nafotila takové akty, protože za to dostala tisíc, dva tisíce euro. To bych udělal i já, kdybych tak dobře vypadal,“ přiznal hrdý Vladimír Troška.

Sexy křivky nelze Márii upřít. A kdo chce vidět úplně všechno, stačí mu otevřít internet.

Sexy křivky nelze Márii upřít. A kdo chce vidět úplně všechno, stačí mu otevřít internet.

A ještě o kousek výš

Letos se historie opakovala – sotva se rok sešel s rokem, dostala Mária další pracovní nabídku. A ještě lákavější. Nyní devětadvacetiletá modelka se kvůli ní sice vytratila z dosahu fotoaparátů a kamer, v očích veřejnosti ale vzrostla její důležitost. Nebo by alespoň vzrůst měla, pokud by ovšem alespoň někdo tušil, co vlastně má dělat. Stala se totiž hlavní státní poradkyní. Její základní plat sice není nic moc, podle tabulek vychází na zhruba 1200 euro, k tomu jí ale náležejí navíc různé příplatky, a tak se výsledná sumička může vyšplhat až na dvojnásobek. Deník Plus 7 dní se snažil zjistit, co přesně je oficiální náplní jejího nynějšího pracovního zařazení, komu a v čem vlastně radí, se zlou se ale potázal – kompetentní prý odmítli cokoli vysvětlovat. A nevyjádřili se ani k otázce, na základě jakých kritérií byla dlouhonohá sexbomba na tak významný post povýšena.

Čtěte také:

Táňa Kuchařová doufala, že konečně našla pořádného chlapa, její ‘Den D‘ se ale neúprosně blíží; Ondřej Brzobohatý nehodlá hrát druhé housle. Co je kamenem úrazu, který drtí jejich lásku?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

 

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace