Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Táňa Kuchařová doufala, že konečně našla pořádného chlapa, její ‘Den D‘ se ale neúprosně blíží; Ondřej Brzobohatý nehodlá hrát druhé housle. Co je kamenem úrazu, který drtí jejich lásku?

14.05.2016
Táňa Kuchařová doufala, že konečně našla pořádného chlapa, její ‘Den D‘ se ale neúprosně blíží; Ondřej Brzobohatý nehodlá hrát druhé housle. Co je kamenem úrazu, který drtí jejich lásku?

Foto: Instagram

Popisek: Společné dny v New Yorku si Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý opravdu užívali. Jenže jenom do chvíle, kdy úspěšné modelce poprvé zazvonil mobil

Zatímco ona se díky titulu Miss World stala hvězdou světového formátu, on naplno září pouze doma v Čechách. A právě to může být mnohem větší průšvih, než by se zdálo na první pohled. Blíží se konec lásky nejslavnějšího českého páru?

Před pár týdny spolu vyrazili do Los Angeles, pak se ještě stavili v New Yorku, jenže to mělo jeden háček, který prý postupně nabývá v očích Ondřeje Brzobohatého přímo obřích rozměrů. Návštěva lákavých velkoměst, po jejichž návštěvě touží davy cestovatelů, totiž nebyla dovolenkovou zábavou. Na nejkrásnější ženu světa roku 2006 Taťánu Kuchařovou tam totiž čekala časově náročná i královsky zaplacená práce. A tak jakmile po počátečních dnech společného odpočinku začal zvonit mobil, byl její partner nekompromisně odsunut do pozice, kterou dokáže vydýchat jen mizivý počet mužů – proměnil se totiž pouze v její doprovod, navíc jenom někdy. A to je zádrhel, který stále důrazněji zasahuje do vztahu nejkrásnějšího páru českého showbyznysu.

Na společném domově se neshodnou

Společná cesta do Spojených států měla být prostředkem k utužení vztahu, který zajel do jednotvárných kolejí, zřejmě ale nakonec dosáhl slavný pár pravého opaku. Naplno se tam totiž projevil zásadní problém, na němž se Kuchařová a Brzobohatý nedokážou shodnout. Světoznámá kráska česko-slovenského původu totiž roztouženě pokukovala po zemi za Velkou louží už od útlého dětství, atmosféra americké high society a všemožných příležitostí, které se soustřeďují právě do ‘města andělů‘, jí voní omamněji než ten nejluxusnější parfém.

Vítězství ve světové soutěži krásy jí vytoužené dveře otevřelo naplno. Díky němu zná její tvář celý svět, patří mezi nejžádanější topmodelky a zná se osobně s nejslavnějšími a nejdůležitějšími osobnostmi showbyznysu. Samozřejmě také vydělává částky, o nichž by v českém modelingu mohla do smrti jenom snít. Není divu, že se cítí jako ryba v horské bystřině a rozhodně nehodlá jen tak vyklidit nabyté pozice ve prospěch některé z dravých konkurentek. Jenže Ondřej je na tom právě opačně. Doma se cítí jenom v Čechách, kde má rodinu, přátele, a hlavně také fanoušky, kteří ho považují za skvělého muzikanta a nedají na něj dopustit. Jenže za oceánem je v tomto směru ‘Pan Nikdo‘.

Princem až nadosmrti?

Syn legendárního Radka Brzobohatého se nezadržitelně blíží k hranici, na níž se bude muset rozhodnout. Zůstane nadosmrti jen princem po boku královny, které leží svět u nohou, a poslušně se stáhne do ústraní, vždy když jeho přítomnost právě nebude ‘vhodná‘? To dokáže opravdu jen málokterý chlap. S mimořádnou hrdostí a noblesou se této role dokázal zhostit snad jenom britský princ Philip, jemuž osud dopřál díky významnému sňatku alespoň titul vévody z Edinburghu. Původně řecký a dánský princ dokázal za téměř sedmdesát let společného života s britskou panovnicí Alžbětou II. vypilovat pozici manžela k dokonalosti a důstojně snášet své postavení na pozici č. 2.

Role doplňku, který jeho kráska klidně odloží do šatny, kdykoli se právě nehodí, se prý Ondřeji Brzobohatému začíná pořádně zajídat. Ať se snaží, jak chce, aby byla Táňa spokojená, vždycky to skončí tak, že jenom někde postává a čeká, až pro něj bude mít jeho kráska alespoň pár minut. „Tohle nechce zažívat asi žádný chlap,“ prozradil internetovému deníku Šíp jeden z jeho kolegů z hudební branže. Navíc je o Ondrovi všeobecně známo, že je spíš rodinný typ. Jenže s touhou po rodině se v současném vztahu ocitl osamocen. „Sice chápe, že jsou mladí, ale už by chtěl vztah posunout na další úroveň, což při pracovních povinnostech, které v současnosti mají, dost dobře nepůjde,“ vysvětluje kamarád, podle nějž se neúprosně blíží chvíle, kdy Brzobohatý dá své lásce ultimátum. „Nakonec to nejspíš skončí tak, že jí dá vybrat, co vlastně chce. Nekonečné randění není něco, co si představoval, když se dávali dohromady.“

Čtěte také:

Říkali jí slovenská Twiggy, chlapi jí leželi u nohou, přesto měla sebevědomí na nule. Naplno se dokázala rozjet až poté, co se dozvěděla krutou diagnózu. Rakovina ale byla rychlejší. Tajnosti slavných

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská