Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Fotky, ze kterých se vám zvedne kufr: Sperma, krev, výkaly a na zbytcích jídla si pochutnávali vypasení švábi. To objevili policisté, když měli nocovat v ubytovně pro uprchlíky

29.04.2016
Fotky, ze kterých se vám zvedne kufr: Sperma, krev, výkaly a na zbytcích jídla si pochutnávali vypasení švábi. To objevili policisté, když měli nocovat v ubytovně pro uprchlíky

Foto: Facebook

Popisek: Kasárna v Hannoveru: Moc pěkný šváb

FOTOGALERIE Šok a znechucení si odnesli němečtí policisté z kasáren donedávna používaných jako ubytovna pro uprchlíky, kde měli nocovat při návštěvě amerického prezidenta Baracka Obamy v Hannoveru. Na stěnách bylo nalezeno sperma, krev a výkaly a po celé ubytovně lezli švábi.

O celé záležitosti informovala na svém Facebooku zkraje tohoto týdne pobočka německé policejní odborové organizace Deutsche Polizeigewerkschaft (DPoIG)-Bayern, která zároveň zveřejnila několik skutečně odpudivých fotografií. Zatímco běžné příspěvky na sociálních sítích bavorské DPoIG sdílí a „lajkuje“ obvykle maximálně pár desítek lidí, tento příspěvek do dnešního rána označilo jako „To se mi líbí“ téměř 3500 lidí a dosáhl sdílení přes 7200.

Kasárny Linsinger měly po dobou návštěvy prezidenta Obamy v Hannoveru sloužit jako ubytování pro policisty zajišťující jeho bezpečnost. Tyto kasárny však před tím sloužily také jako ubytovna pro žadatele o azyl, což se na nich podepsalo takovým způsobem, že se z pohledu policistů staly neobyvatelnými. „Jsme nuceni vznést ostrou kritiku směřovanou na kasárny Linsinger. Stav ubytovacích prostor je skutečně katastrofální,“ uvádí DPoIG-Bayern.

Raději spali v autech

Policejní odboráři bez náznaku politické korektnosti konstatují, že na stěnách i na zemi byly jasně viditelné stopy po spermatu, krvi a výkalech. Vedle toho se dle jejich svědectví všude povalovaly zbytky jídla, na kterých si v hojném počtu „pochutnávali“ švábi. Policisté byli natolik šokováni stavem ubytovacích prostor a přilehlých místností, že se raději rozhodli nocovat ve svých vozidlech, které, jak uvádí Die Welt, zaparkovali v ZOO parku mezi exotickou zvěří. „Nemáme nic proti smysluplnému využití těchto prostor, ale ty musí následně splňovat jisté normy,“ dodaly odbory.

Buďte více tolerantní, ha ha ha

Účastníci facebookové diskuse pod příspěvkem DPoIG reagují značně znechuceně a mnozí z nich přímo obviňují kancléřku Angelu Merkelovou. „No jo, hosté kancléřky si prostě mohou dělat, co se jim zlíbí,“ píše v ironickém tónu Henry Kief, ke kterému se připojuje v jiném příspěvku Anna Wiatrak s lapidárním konstatováním „Bravo Markel!“. Jiní upozorňují na to, že skuteční uprchlíci by se podobným způsobem nechovali. „To nejsou uprchlíci, ale vetřelci,“ napsala Sabine Margaritha Keller.

Do diskuse se však vedle Němců zapojili také obyvatelé z dalších evropských zemí. „Co k tomu říci? Sorry, ale za tohle si Němci mohou sami. Zastavte svou vládu, nebo přijdete o svoji zemi a zničíte Evropskou unii,“ napsal v angličtině polský diskutér Piotrek Cieciera. „Jistě, uprchlíci vítáni!“ přidal se ke svému polskému krajanovi Kowalski Mateusz. V ironickém duchu reagoval také diskutér se jménem Mateusz Wuu, když posměšně konstatoval: „Buďte více tolerantní, ha ha ha!“  

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace