Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Taharuš džamíja. To znamená znásilňovací hra. Doufám, že naše sluníčkářky se na tuhle zábavu už těší, říká vojenský analytik. A ztrapněný ministr Stropnický…

27.01.2016
Taharuš džamíja. To znamená znásilňovací hra. Doufám, že naše sluníčkářky se na tuhle zábavu už těší, říká vojenský analytik. A ztrapněný ministr Stropnický…

Foto: repro ČT24

Popisek: Martin Koller

Současnou situaci na bojišti v Sýrii, vývoj kolem uprchlické krize v Německu i Rakousku a též výroky herečky a manželky ministra obrany Martina Stropnického Veroniky Žilkové. I k tomu se ve své pravidelné rubrice na Parlamentních Listech.cz vyjádřil vojenský analytik Martin Koller. Jeho názory jsou vášnivé, velmi ostré, většinou kontroverzní, valnou měrou naprosto nekorektní. Přesto stojí za přečtení.

K multikulturnímu obohacení Evropanek ze Silvestra přibyla jedna zajímavá informace – údajně od německé policie. Ta zjistila, že muslimské útoky na evropské ženy jsou vedeny podle arabské tradice známé jako taharuš džamíja, což v překladu znamená znásilňovací hra. Je opravdu ilustrativní, že tato ukázka arabské a muslimské kultury pochází z Palestiny. A ještě se někdo divíte Izraelcům, kteří se takovým praktikám brání již více než sto let? A sklízejí za to útoky evropských multikulturalistů. Dříve se taková akce dohodla ústně, v současnosti pomocí sociálních sítí. Skupina si vyhlédne určitou ženu a obklopí ji. Uprostřed ji vybraný muslim znásilní, případně za pomoci kamarádů. Kruh kolem je kryje a odvádí pozornost. Vše znemožňuje identifikaci pachatelů. V islámských zemích se jednalo obvykle o akci kmene, v Evropě je jednotícím prvkem islám. Doufám, že naše multikulturalistky se na Taharuš džamíja už těší.  

Takovou potupu nepřeju ani Stropnickému 

Přestože mám s ministrem obrany, pravou rukou uja (kmotra) Babiše a pilířem ANO, tu nejhorší osobní zkušenost, která napomohla vytvoření mého názoru na tento politický subjekt, musím nešťastného herce politovat. Pravděpodobně je nejen intelektuálně, ale i fyzicky přetížen učením se textů, které mu připravují jeho poradci Šedivý, Šedivý a Picek, aby měl vůbec co říci v médiích. K tomu je zraněný z faktu, že se rozplynul jeho sen o pozici velvyslance v USA. Ale fakt, že jeho partnerka a údajně jedna z místních vedoucích ANO veřejně propaguje spolupráci s arabskými samci... takovou potupu nepřeju ani jemu. Názory herečky Žilkové, mimochodem dcery světoznámého pediatra, jen ukazují v celé kráse skutečnou tvář politiky hnutí ANO. Pro mne za mne se může paní Žilková integrovat s Araby kolikrát chce, ale neměla by ze svých soukromých pudů a choutek dělat veřejnou propagandistickou záležitost a shazovat tak svého partnera. Aby nakonec neskončil mezi sexuálně frustrovanými poradci premiéra a nehrál v multikulturních večerníčcích rasistického a xenofobního bělocha. Výroky paní Žilkové mají reálný základ ve výrocích některých britských politiků, kteří přišli s teorií, že se má především integrovat majoritní společnost podle požadavku imigrantů. Takže herečka nic nového nevymyslela, jako ostatně většina průměrných českých herců snažících se prosadit v politice. Jen bych opět připomněl, že Paříž má 132 divadel, která se většinou uživí, zatímco Praha 130, která většinou žijí z dotací pocházejících z našich daní a chybějících ve školách, nemocnicích a na důchodových účtech. Takže přemnožení umělci se beze studu prodávají každému, kdo zaplatí. Stačí připomenout české elity za protektorátu nebo podpis anticharty za komunistů.  

Ve školách se u nás lhalo, lže a bude lhát

Mimochodem, paní herečka se velmi mýlí ohledem prosazování multikulturalismu jako nejvyšší formy rasismu do škol. V ohlupování dětí a mladé generace má naše republika téměř bezkonkurenční praxi z hlediska celé Evropy. Začalo to již v době rakouské okupace spojené s násilnou germanizací a rekatolizací, která pominula v roce 1918. Pokračovalo se za protektorátu výukou podle názorů vůdce a jeho domácích poskoků zdaleka nikoli jen německého původu. Do roku 1990 do nás hustili blbiny typu proletářského internacionalismu a lásky mezi národy. Dnes tu máme prolhanou eurototalitu s její politickou korektností. Takže ve školách se u nás lhalo, lže a bude lhát. To by měli rodiče vysvětlit dětem, jestliže se ve školách neříká pravda a nahrazuje ji nízká propaganda.  

Jak kulturně obohatil první Švédku, i když ta ve své hlouposti…

Multikulturní výchovu cpou do škol všemi otvory jak poradce premiéra a sexsymbol ČSSD Novotný, tak ministryně Valachová (ČSSD), kamarádka ministra Dienstbiera (ČSSD), samozřejmě ve spolupráci s ČT a programem Hate Free Culture státního tajemníka Prouzy, celoživotního zámožného neziskovkáře Rozumka a „profesora“ Kohouta. Nesmíme samozřejmě zapomenout na člověky v tísni, samozřejmě nikoli finanční. Dalším z jejich vynálezů je komiks o uprchlíku Hamidovi, který směřuje (naštěstí) do Švédska. Obzvláště zábavný a ilustrativní je tam americký bezpilotní letoun Predator, který pobíjí ubohé muslimy netoužící po ničem jiném než demokracii. Jen aby to nebyla skrytá ruská protiamerická propaganda! Předpokládám, že ve druhém díle se bude psát o tom, jak si Hamid dobře žije bez práce v zemi nevěřících, pilně chodí na školení o boji proti nevěřícím do mešity a jak kulturně obohatil první Švédku, i když ta ve své hlouposti byla proti. Komiksovou blbinu vytvořila neziskovka Meta o.p.s., která dostala letos od státu 21 milionů.  

Prakticky nekontrolované účetnictví neziskovek 

Když k tomu přidáme další stamiliony do jiných politických neziskovek, 24 miliardy na podporu solární zlodějny, která nám zdražuje elektřinu, podporu záplavy umělců, kteří se nedokážou sami uživit, další miliardy do řepkového kšeftu Agrofertu a miliardy placené do kasy EU a na její přemnožené blahobytné úředníky a důchodce, vidíme, proč jsme si museli půjčit na tento rok 70 miliard, abychom jako údajně skvěle prosperující stát vůbec přežili. Obrovské sumy nacpané v lepším případě do zbytečných parazitů v politických neziskových organizacích doslova budí podezření, zda se něco nevrací štědrým dárcům. Prakticky nekontrolované účetnictví neziskovek tomu doslova nahrává. Takže pokud uvedené sumy a případně něco málo z toho, co se rozkrade v různých o 50 až 200 % předražených stavebních projektech, sečteme, dostaneme sumu, která se rovná tomu, co si naše republika půjčuje na přežití. Takže místo neustálého žvanění levicových či pravicových ekonomů, šetření na občanech a jejich rodinách, neustálých neúspěšných reformách a lepším či horším vedení státu by stačilo toto rozhazování zarazit a máme vyrovnaný rozpočet. A co na to ministr financí, ujo Babiš? Proč to nezarazí? Ve své firmě by takto rozhodně nerozhazoval. Takže i z ekonomického hlediska je politika ANO jen pouhý podvod, kde se řeči a činy míjejí.  

Dienstbier zneuctil památku Palacha

Mimochodem, multikulturalistu a pilíř politiky ČSSD Dienstbiera musím vzpomenout ještě jednou. Nad hrobem Jana Palacha se nechal slyšet, že o svobodu se musí pečovat. Já si tu dobu pamatuji a naše třídní učitelka Jeníčková mluvila s Palachem, když umíral v nemocnici. Brzy ji na pozici třídní vystřídal přisprostlý učitel pracovní výchovy, který zaujímal správné politické postoje – stejně jako dnes Dienstbier. Jan Palach se rozhodně neupálil proto, aby v naší zemi Dienstbier a jemu podobní budovali nějaký multikulturní „Islamistán“. Palach se neupálil ani na protest proti sovětské okupaci, jak nám lžou některá média a v nich politici. Palach se upálil na protest proti tomu, že česká veřejnost a politici rezignovali v odporu proti okupaci. Byl to velký vlastenec. Dnes by byl zcela logicky na straně těch, kteří se nebojí otevřeně vystupovat proti islamizační okupaci Evropy a eurototalitě, která ji prosazuje. Eurototalita, její lži, politická korektnost a boj proti svobodné veřejné prezentaci názorů jiných, než jsou ty nařízené, je největším nepřítelem svobody. Dienstbier a jemu podobní sluhové cizích zájmů by se neměli k hrobu Jana Palacha ani přibližovat, aby svojí přítomností a pokryteckými řečmi o svobodě nezneuctili jeho památku.  

Nedělat ze sebe blbce a dojné krávy takových „elit“

A někdo se mi diví, že jsem vystoupil z ČSSD. Nejlepší na tom je, že týden po vystoupení dorazil doporučený dopis, že se bude projednávat moje vyloučení z důvodu neplacení členských příspěvků. To je ukázka činnosti této strany, která prý bojuje za práva občanů. Nestydí se vybírat členské příspěvky od důchodců a dokonce i nezaměstnaných, přestože někteří vedoucí potentátci mají milionové měsíční příjmy. Představa, že bych měl přispívat ze svého důchodu na platy premiérových proislamistických „proradců“ typu Novotného a nákupy jeho sexuálních pomůcek, moje setrvání v ČSSD opravdu neposílila. A měli by se zamyslet i další, dnes už bývalí přátelé a nedělat ze sebe blbce a dojné krávy takových „elit“. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová