Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Malý vzrůst a zavalitá postava mu při svádění nebyly nikdy na překážku. Čím získává populární slovenský herec přízeň krásných žen a proč se mu nelíbí političky? Tajnosti slavných

27.01.2016
Malý vzrůst a zavalitá postava mu při svádění nebyly nikdy na překážku. Čím získává populární slovenský herec přízeň krásných žen a proč se mu nelíbí političky? Tajnosti slavných

Foto: ignisbrunensis.cz

Popisek: Ani v jednasedmdesáti letech se herec Marián Labuda nepřestal zajímat o krásné ženy. A jak si jejich přízeň získává? Prý je prostě ukecá!

I když žije s manželkou již půl století, o přízeň představitelek něžného pohlaví neměl nikdy nouzi. V čem spočívá kouzlo muže, u nějž by se vzhledem k postavě dala spíš čekat spousta mindráků?

Role milovníků si kvůli své výšce nikdy pořádně nevychutnal, přesto o ženách povídá velmi rád. „Teď mě ženy baví mnohem víc než v mládí. Jakmile je totiž člověk starší, může si mnohem víc dovolit,“ zažertoval populární slovenský herec, který již půl století žije v harmonickém vztahu s manželkou Vierou. „Měl jsem metody, jak děvčata oslovit i navzdory malému vzrůstu,“ zavzpomínal pro týdeník 5plus2 Marián Labuda, který je jinak většinou vůči médiím extrémně skoupý na slovo.

S manželkou Vierou už žije půl století

S manželkou Vierou už žije půl století

Sex appeal nahradil ukecaností

Odjakživa si prý uvědomoval, že baby letí především na vysoké chlapy, přesto ale komplexy nikdy netrpěl, i když býval zdrženlivější než mnozí kolegové. „Dříve jsem býval ostýchavý, k ženám jsem si nic nedovolil. Když je ale člověk starší, tak už si dovolit může. Ale je to zbytečné. I když si totiž nyní člověk dovoluje, stejně to ničemu nevede,“ konstatoval jednasedmdesátiletý herec, který se netají tím, že svoji ženu-tanečnici kdysi ulovil na to, že se svojí postavou dokázal ‘vystřihnout‘ parádní kotrmelec. Nebyla to ale jeho osvědčená metoda, zpravidla ženy okouzloval úplně něčím jiným – prostě je ukecal. „Musel jsem se naučit mluvit. Jako když máte muzikanta, který hraje na housle, střídá melodie, vrací se, vystupuje do výšek a tak dále. Říká se tomu cifrování (variace – pozn. red.) na housle. Když já začnu cifrovat, nikoli na housle, ale slovem, tak se stávám nedostižným. To mě už nic nezastaví a ženy by si vlastně měly dávat pozor,“ zažertoval.

Na scéně Slovenského národního divadla v komedii Neila Simona Zlatí chlapci

Na scéně Slovenského národního divadla v komedii Neila Simona Zlatí chlapci

Rande s Glenn Close nakonec neklaplo

V rozhovoru se Labuda dokonce velkoryse podělil o svou tajnou teorii. „Když jde děvče s chlapcem na představení nebo do kina, kde hraju i já, tak je mladík spokojený. Je spokojený, protože sedí vedle děvčete, po kterém touží, a zároveň má pocit, že když se na plátně objevím já, tak mu nehrozí nebezpečí a do soutěže o onu dívčinu mě jaksi nebere,“ konstatoval. A na jaké typy žen je vlastně vysazený? „Už od mládí mě lákají ty, které dělají pusinkou takové to špulení, aby se zalíbily,“ prozradil. A tak jeho oblíbenkyní je například legendární Marilyn Monroe či populární Glenn Close, s níž měl dokonce domluveno velké pracovní rande. „S ní jsem těsně po pádu komunismu hrál ve filmu Schůzka s Venuší. Natáčelo se to v Budapešti v opeře. Byli jsme domluvení, že si spolu zahrajeme i v budoucnu, to se už ale nepodařilo,“ dodal.

Glenn Close ve filmu Schůzka s Venuší. S Mariánem Labudou si prý při natáčení tak padli do oka, že se domlouvali na dalším společném natáčení

Glenn Close ve filmu Schůzka s Venuší. S Mariánem Labudou si prý při natáčení tak padli do oka,
že se domlouvali na dalším společném natáčení

Češka, nebo Slovenka?

Pokud ho vůbec dokáže na představitelkách něžného pohlaví něco pořádně naštvat, je to prý pouze jedna jediná věc. „Když nedodrží své slovo. Například slíbí, že se sejdeme, a nepřijdou. To jim nedokážu zapomenout,“ rozhořčil se Labuda, který je přesvědčen, že za dlouhá léta již dokázal ženám porozumět. „Víte, já si bez nich nedokážu svůj život představit. Když je moje žena doma, jde mi na nervy, ale když je pryč, tak mi zkrátka chybí.“ A které jsou tedy lepší – Češky, nebo Slovenky? Marián Labuda tvrdí, že české a slovenské ženy nelze vůbec porovnávat. „Slovenské ženy jsou trošku stydlivější, chodí častěji do kostela a ke zpovědi, což jim brání poddat se vám. To Češky nedělají a právě o to větší radost to pak je, když se vám Slovenka poddá…“ prohlásil s úsměvem a dodal: „Nejraději mám, když je to v ženě pomíchané. Když má Slovenka otce Čecha a naopak. Takové Čechoslovenky.“ Marián Labuda zkrátka miluje všechny krásné ženy, snad jenom politička jeho sympatie nemá. „Tím, že bojuje o hlasy voličů, pro mě ztratí svou ženskost. Chodí z města do města, z náměstí na náměstí a chce získat hlasy. To její kouzlo tím prostě mizí,“ dodal.

Čtěte také:

Lásky mocné plavovlásky aneb Střídání po boku Kateřiny Brožové. Kdo vlastně je její přítel, mediální magnát Soukup, který nešel pro tvrdou ránu nikdy daleko? A to ani v boxerském ringu

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace