Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Být cigánkou a ještě umřít… Lucie Bílá sklidila záplavu urážek v přímém přenosu. Proč vůbec pouštěla televize na obrazovku sjetého hulváta a burana?

25.11.2015
Být cigánkou a ještě umřít… Lucie Bílá sklidila záplavu urážek v přímém přenosu. Proč vůbec pouštěla televize na obrazovku sjetého hulváta a burana?

Foto: TV Prima

Popisek: Na oficiální fotce vypadají porotci Talentu Lucie Bílá a Jaro Slávik jako pohodáři. Jen ale Lucie jednou vytáhla paty...

Být cigánkou a ještě i zemřít… Na rozdíl od Bílé dnes nezemřeš… Na hlavu nepřítomné Lucie Bílé se v přímém přenosu slovenské televize JOJ snesla sprška tvrdých urážek. A důvod? Jaro Slávik prý neměl svůj den. Může si před kamerou každý dovolit opravdu už úplně všechno?

Soutěž Česko Slovensko má talent už svou vítězku zná, tím ale letošní ročník nejspíš neskončí. Minulou středu se totiž v přímém přenosu slovenské televize JOJ předvedl jeden z porotců, producent Jaro Slávik, opravdu ‘v plné kráse‘, a navíc si jako ukázkový slaboch vybral oběť, která se nemohla bránit. Na hlavu české slavice Lucie Bílé, která se z vysílání omluvila, se z jeho úst snesla neuvěřitelná sprška urážek. A neomluvil se ani dodatečně. O neuvěřitelném zážitku, který tak dopřál divákům, informoval jako první server VIPstory.cz.

Zřejmě si spletl formát

Byl to opravdu večer jako vystřižený, napjatá atmosféra, kterou svými hulvátskými připomínkami Jaro Slávik neustále přiživoval, rozhodně úspěšnému zahraničnímu televiznímu formátu neodpovídala ani náhodou. Porotkyně Lucie Bílá se tentokrát omluvila, protože právě ve stejnou dobu hrála v pražském Hudebním divadle Karlín svou vysněnou Carmen, a tak se za nejsledovanějším pultem v sále usadili pouze tři porotci. Nečekaná ‘estráda‘ bývalého pornoherce ale odstartovala ještě dřív, než usedli, protože se Slávik prapodivně potácel a nemohl se na své místo probojovat. A vzápětí začal z takového konce, že všichni jen zírali s otevřenou pusou. „Na rozdíl od Bílé dnes nezemřeš, protože Carmen…,“ spustil na vedle sedící porotkyni Dianu Mórovou a pokračoval. „Být cigánkou a ještě i zemřít...“ Zkrátka popustil uzdu své zášti a jen těžko lze odhadnout, zda prostě nemá rád Lucii Bílou jako člověka, užírá se závistí nad její popularitou a úspěchy, nebo ventiloval svoji averzi vůči Romům.

Čtyřčlenná porota Prachař-Mórová-Bílá_Slávik byla letos novinkou. Jaro Slávik se ale tentokrát televizi moc nepovedl.

Čtyřčlenná porota byla letos novinkou. Jaro Slávik se ale tentokrát televizi moc nepovedl.

Odnesl to i režisér

Namachrovaný mistr světa, nad nějž zřejmě alespoň podle něj na světě není, byl na první pohled nejspíš pod vlivem nějakých návykových látek, o nichž je známo, že podporují agresivitu. Na někom se prostě musel za každou cenu ‘vyřádit‘ a jako typický slaboch si zvolil terč, který se nemohl bránit. Podle přítomných svědků zavládla v té chvíli panika nejen v sále, ale především v produkci. Sprostý úvod ale zdaleka nebyl vším, co hodlal veřejnosti sdělit. Do Bílé se navezl i v souvislosti s jejími dvěma připravovanými mega koncerty Fifty Fifty, které připravuje ke svým padesátinám. A zacílil tím nejen na zbožňovanou zpěvačku, ale rovněž na samotného režiséra Talentu. Prohlásil totiž: „Potřebujete mít režiséra, jako je Jeffo Minařík, kterého používá Bílá, čímž prodlužuje svoji kariéru,“ řekl doslova. Odporné grimasy pak rozdával během celého vysílání na všechny strany, a když se dostal ke slovu, většinou byly jeho výroky takzvaně na pár facek. „Kdo posunul do semifinále takovou chujovinu?” vykřikoval například a okolí jenom napjatě očekávalo, kdy se začne kolem sebe ohánět pěstmi.

Prý neměl svůj den

Ještě překvapivější než vlastní Slávikova ‘exhibice‘ pak ale byla reakce televize Joj, která byla požádána o vyjádření k nechutnému chování svého porotce. „Chování Jaro Slávika bylo v pořádku. Jeho reakce byly vtipné, upřímné a jemu vlastní. Show Česko Slovensko má talent byla opět nejsledovanějším programem dne,“ sdělila médiím PR manažerka Katarína Gajdočšíková. Znamená to snad, že je televize ochotná tolerovat kvůli sledovanosti cokoli a klidně nechá veřejně urážet známé osobnosti i soutěžící? A může snad před kameru opravdu každý, i kdyby měl přilézt na scénu po čtyřech? Podobně zmateně jako během vysílání komentoval poté svůj ‘výkon‘ i Jaro Slávik. „Umírá mi kamarádka a mám zlomenou ruku. Prostě jsem neměl svůj den,“ prohlásil. A což takhle omluvit se Lucii Bílé, soutěžícím, štábu, a v neposlední řadě samozřejmě i divákům? Prozatím stále ještě kde nic, tu nic.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace