Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Milé dámy, takovou rychlost pohybu mužského přirození směrem k bradě jste ještě neviděly, píše autorka Sexy strategie, co se nevyhýbá ani kanibalismu

21.11.2015
Milé dámy, takovou rychlost pohybu mužského přirození směrem k bradě jste ještě neviděly, píše autorka Sexy strategie, co se nevyhýbá ani kanibalismu

Foto: Albatros

Popisek: Sylva Lauerová se svou Sexy strategií

UKÁZKA Po třech letech odmlky přichází Sylva Lauerová se svou Sexy strategií. Kontroverzní spisovatelka, autorka řady románů bořících tabu, vnáší na českou literární scénu opět něco zcela nového. Svěží a vtipné čtení nahlížející do zákoutí ženské duše a nabízející řadu originálních rad je současně chytrou knihou pro moderní ženu. Lauerová trefně střílí do vlastních řad, bere si na mušku nejen slabosti ženské psychiky, ale i současného muže (Experimentální atlas mužů), opět se nevyhýbá ani těm nejintimnějším tématům a přímočaře míří vždy do černého. Sexy strategie je kniha pro ženy se smyslem pro humor. A my pro vás máme ukázku číslo 3, kapitolu s názvem Pravidlo přiměřenosti aneb ne všechno najednou.

V ložnici nebo „před ní“ myslete na pravidlo přiměřenosti: Ne každého muže vzrušuje brilantní účes, luxusní krajkové prádélko, obří zlaté náušnice, punčochy a sexy lodičky. Pakliže jste se zakoukala do horolezce roku či organizátora trampských potlachů, uspějete spíše s bílou bavlněnou mužskou košilí někam těsně pod zadek, holýma opálenýma nohama, rozpuštěnými vlasy a variantou nahého líčení nebo zcela bez něj. Nejprve si tedy ověřte, co je pro toho vašeho opravdu sexy.

O partnerce a skvělé milence v jednom sní totiž každý 

V posteli rozhodně neprezentujte všechny vaše erotické triky a specialitky najednou. Ledaže by se jednalo o jednu jedinou noc a pak nikdy víc. Muž by se totiž mohl polekat, že si náhodně vybral bývalou pornoherečku, a to by jej zřejmě odradilo. Až časem je namístě ukázat, co všechno umíte, a klidně využít i vlídné pomoci erotických hraček a rozličných pomůcek. O partnerce a skvělé milence v jednom sní totiž každý a nic nezvýší sexuální sebevědomí tak spolehlivě jako šťastný muž, který na vás po milování obdivně zírá a šeptá: „Ty jsi skutečně úžasná!“ 

Vzpomínám si na jednu roztomilou rozmluvu, kterou jsme kdysi jako čerstvé držitelky občanských průkazů vedly ve školní učebně. Kamarádka přišla s tím, že na školních toaletách probíhá vzrušená diskuze spolužaček z vyššího ročníku o tom, jak je vzrušující dělat to klukovi pusou. Okamžitě jsme sedly a uspořádaly třídní sněm na téma mužské přirození a jak s ním zacházet. Všechno se točilo kolem toho, jak chutná mužské sperma a zda si dovedeme představit, že by nás vzrušovalo líbání, cucání a sání mužského pohlavního údu, a zda bychom byly dokonce schopny mužské semeno polknout. Ajajaj. I dnes si vybavuji výkřiky „Fuj“ a „Ne, to tedy nikdy dělat nebudu!“, přičemž se usmívám vševědoucím úsměvem zkušené ženy. Tenkrát nám to všem připadalo sice vzrušující, ale lehce perverzní. Bylo nám něco přes patnáct, sexshopy byly nemravným imperialistickým výdobytkem, neexistovaly tisíce erotických webových stránek a na nich stovky fotografií a videí, a tak se tajnůstky a drobné sexuální perverzity předávaly formou ústní lidové slovesnosti.

Ale miláčku, no ták, zkusme to 

Vím, že se nyní shovívavě usmíváte i vy, ale v jednom se mnou jistě budete souhlasit: S přibývajícími léty si sex víc a víc užíváme. Je to pravda? To, co nám dřív připadalo tak trochu „jeté“, nás dnes vzrušuje. A často se zamýšlíme nad tím, jak svého partnera přesvědčit, ať s námi experimentuje. Jistě, každý má hranici, kdy řekne „Ne, tohle už nechci, to se mi nelíbí“. A tak se držte principu, že svého muže nikdy do ničeho nenutíte, maximálně ho sladkým vemlouvaným tónem přemlouváte: „Ale miláčku, no ták, zkusme to, i tobě se to bude líbit, uvidíš, prosím...“ 

Muži ve většině milují erotické experimenty. A že neznáte jejich choutky a tajná přání? Dnes už je to jednoduché, skvělá metoda, jak odhalit skryté touhy vašeho miláčka a jeho připravenost k drobné perverzi, je následující: Zajděte si do sexshopu a tam si vyberte video, které obsahuje praktiky, jež vás vzrušují, a až bude doma patřičná nálada, pusťte je svému drahouškovi. Pak jen stačí pozorovat jeho reakce.

Zlaté pravidlo je o svých přáních hovořit 

Pokud uslyšíte „No, co tohle to je? Děs!“, pak je rozhodnuto. Ale nesouhlasná reakce ne vždy znamená, že se mu vámi vysněné praktiky nelíbí. Třeba se jen domnívá, že váš přístup k sexu je zdrženlivější, než ve skutečnosti je, a tohle video jste si vybrala čirou náhodou. I zde platí zlaté pravidlo o svých přáních hovořit. A třeba také ani pořádně neví, co všechno ho může vzrušovat. 

Uvedu příklad. Není to tak dlouho, co jsem si tajně pořídila nádherné latexové holínky, které dosahovaly do půli stehen. Tyto apartní botky, které si rozhodně na premiéru do divadla vzít nemůžete, mají podpatky vysoké 12 cm. Měřím v nich téměř metr devadesát a vypadám jako dominantní erotické monstrum. Můj partner nikdy nejevil sebemenší přání vidět mě v latexu a ani filmy s tematikou guma/latex u něj nevyvolávaly žádné nadšené reakce. Obrněna odvahou a smyslem pro humor jsem si tyto obrovské, skoro rybářské boty oblékla a šla se svému miláčkovi ukázat. Vycházel nahý z koupelny, a tak nemohl předstírat vůbec nic. Milé dámy, takovou rychlost pohybu mužského přirození směrem k bradě jste ještě neviděly! Prosím – můj chlap je na latex, tedy přinejmenším na moje nové latexové holínky. A z toho vyplývá i další doporučení: být aktivní a nevyčkávat, zda partner jednoho dne u sebe náhodou neobjeví chuť na něco, o čem vy už měsíce a roky sníte.

Bohyně a děvka v jednom 

Živočišné nitro typického muže chce mít doma nejenom milující a poslušnou manželku, ale i bohyni a děvku v jednom. Mezi námi a zcela upřímně – je to náročný a jen těžko splnitelný sen. Nedokážu si představit, že budu každý den stát u plotny, vyvařovat, prát a uklízet, večer pak svléknu zástěru, obléknu si luxusní prádlo nebo latexový obleček, do ruky vezmu bič, nahodím extravagantní make-up a potom, co děti konečně usnou, vpluju do obýváku jako erotická bohyně, domina či go-go tanečnice z Red Penthouse klubu. 

Někdy ovšem muži sami přicházejí s převratným obohacením. Známá se mi nedávno svěřila, že jejího manžela neskutečně vzrušuje, když ji vidí milovat se s jiným. Takže si čas od času jejich mnohaleté a podotýkám fungující manželství zpestří tím, že si pozvou kamaráda, který pak milou paní domu rozmazluje před očima jejího muže. Ptala jsem se jí, jak se u toho cítí. Teď už prý dobře, užívá si to. Ale přiznala, že zpočátku to dělala jen kvůli svému manželovi, připadalo jí to totiž perverzní.

Hranice perverzity jsou pro každého jiné 

Co je pro jednoho perverzní, je pro druhého přirozené, ať už se jedná o anální sex, fetišismus, či bondáž a mnoho dalšího. Některé specializované publikace hovoří o stovkách podob nestandardního sexuálního chování – to jsem to hezky řekla, že?

Shodneme se jistě na tom, že hranice perverzity jsou pro každého jiné. A že se posouvají s věkem. A že to, co spolu v sexu provádějí dva dospělí jedinci za existence jejich svobodné vůle a oboustranného potěšení, se dá považovat za normální. Ale pozor! Je to pravda?

Případ tzv. hesenského kanibala 

Píše se rok 2001 a pro moderní Evropu přichází šok. Německem otřásá skandál velmi diskutovaného a zrůdného případu tzv. hesenského kanibala. Muž, který léta trpěl sadisticko-kanibalskými představami, snil o tom, že jednou najde protějšek, který naopak netouží po ničem jiném, než být sněden. A našel jej v osobě berlínského inženýra. Tito dva se po sérii e-mailů a telefonátů setkali, aby si vzájemně splnili své skryté sny. A hádejte, jak to dopadlo. No prostě jako v nejhrůznějším hororu: hesenský kanibal skončil za mřížemi a inženýr z Berlína už nikdy nikomu na e-mail neodpoví. 

Ale nemusíme chodit až k těm nejabsurdnějším extrémům, někdy stačí pouhá drobná, na první pohled téměř neškodná libůstka, která vám může obrátit život vzhůru nohama.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Redaktor KL

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace