Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nečekané překvápko! Šeredová a Buffon čekají hned dvě děti naráz. Jenom v partnerech mají tak trochu zmatek

21.10.2015
Nečekané překvápko! Šeredová a Buffon čekají hned dvě děti naráz. Jenom v partnerech mají tak trochu zmatek

Autor: donnaglamour.it

Popisek: Už je to jisté, úspěšná česká topmodelka Alena Šeredová je těhotná s italským miliardářem Alessandrem Nasim. S rozvodem by si tudíž měla pospíšit.

Česká „Bella Alena“ a její slavný stále ještě manžel, italská fotbalová hvězda Gigi Buffon, se těší na radostnou událost. Každý ale s někým jiným. A co takhle konečně se rozvést?

Krásná Alena Šeredová, kterou Italové nade vše milují, je potřetí těhotná. Radostnou novinku již oficiálně potvrdila italská média. Má to ale háček. Zatímco topmodelka hodl porodit dalšího potomka zazobanému milenci, její stále ještě manžel Gianluigi „Gigi“ Buffon čeká další dítě s populární televizní sportovní moderátorkou. Jestli se slavný pár nestihne rozvést do Alenina porodu, bude muset otcovství jejího dalšího dítěte řešit soud.

Nevítaná nevěsta

Zatímco srdce Alenina nového partnera Alessandra Nasi, dědice automobilového koncernu Fiat, pro ni plane italským temperamentem, jeho rodina není z nové adeptky na snachu právě nadšená. Představovali si totiž pro svého ‘následníka trůnu‘ nevěstu na mnohem vyšší úrovni, ideálně některou svobodnou slečnu, pocházející z obdobně ‘starobylé‘ italské rodiny. Cizinka, byť úspěšná, a navíc ještě dvojnásobná matka, to podle tradičních představ rozhodně není to pravé ořechové. A Italové jsou v tomto směru zvyklí doma poslouchat. Jak se nyní Alessandro zachová, je tudíž otázkou.

Konečně dědic?

Lze předpokládat, že by svobodný čtyřicátník mohl mít z potomka radost. Je však otázkou, zda bylo těhotenství plánované, nebo si jím chtěla Šeredová partnera takzvaně pojistit. K tomuto problému se ale modelka zcela pochopitelně nevyjádřila. Navíc stále ještě není oficiálně rozvedená, což situaci značně komplikuje. Pokud to nestihne do porodu, bude otcem jejího dítěte podle zákona Buffon, přestože spolu manželé již déle než rok nežijí. V takovém případě by Nasi musel o svá otcovská práva zabojovat u soudu.

Gigi to má jednodušší

Ve zhruba stejné době jako Alena by měla porodit dítě i populární italská moderátorka, jednačtyřicetiletá Ilaria D'Amico, která má vzhledem ke svému věku na prvního potomka opravdu nejvyšší čas. Legendární fotbalový brankář, jenž má s Alenou syny Luise a Davida, se tudíž také stane rodičem již potřetí. Na rozdíl od bývalé životní partnerky mu však nehrozí žádné úřední tahanice, pokud se ovšem nebude muset zuby nehty bránit úřednímu otcovství Alenina třetího dítěte. Ta je sice známá tím, že na úřední záležitosti ve svých vztazích nikdy příliš nespěchá, koneckonců za otce svých dvou synů se provdala teprve půldruhého roku po druhém porodu. Tentokrát by si ale měla raději pospíšit.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace