Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

V padesáti si troufla na Playboy a v šestašedesáti se popáté vdala za muže, který mohl být jejím vnukem. Nejlepším receptem na super postavu a dokonalou pleť je prý sex, tvrdí největší seriálová mrcha

03.09.2015
V padesáti si troufla na Playboy a v šestašedesáti se popáté vdala za muže, který mohl být jejím vnukem. Nejlepším receptem na super postavu a dokonalou pleť je prý sex, tvrdí největší seriálová mrcha

Foto: mirror.co.uk

Popisek: Hollywoodská Věc Makropulos, nestárnoucí britská herečka Joan Collins, se hodlá vrátit v pokračování Dynastie před kameru v roli největší seriálové mrchy všech dob, proradné Alexis

Hollywoodská Věc Makropulos má odvahu, kterou jí mnohem mladší mohou jenom závidět. Nejen že se ve dvaaosmdesáti letech chystá zpátky před kameru jako proradná mrcha Alexis, ale navíc si ještě brousí zuby na post producentky nesmrtelného amerického cajdáku Dynastie.

Sex, sex a sex. Tak odpověděla na otázku, které tři věci jsou nejdůležitější v jejím životě, jedna z nejslavnějších hvězd nekonečných amerických seriálů Joan Colins, která si svým poněkud liberálním přístupem k životu vysloužila v rodné Británii přezdívku „britská nevázanost“. A není to tak dávno, nýbrž u příležitosti svých osmdesátin. Bohatý intimní život je jejím základním receptem, jak si udržet do vysokého věku krásnou pleť a dokonalou postavu. Při jejím vzhledu je opravdu až neuvěřitelné, že opravdu není dílem plastických chirurgů. „Jen jednou jsem byla na botoxu, ale pálilo to jako čert. Už mě tam nikdo nedostane,“ dodala. Jediné vylepšení, jež si dopřává, jsou paruky, které nosí již od počátku 80. let a ani trochu se tím netají. A celý život se prý pořádně nenajedla. „Jakmile mě režiséři viděli, trvali na tom, že musím držet dietu a cvičit. Takže jsem jedla rajčata a sýr cottage, salát a sýr cottage, sýr cottage a sýr cottage. Jednou mi dokonce nechali předepsat amfetamin, aby se mi urychlil metabolismus,“ popsala herečka každodenní hollywoodský ‘očistec‘.

Nejslavnější seriálová mrcha z Dynastie se vrací

Nejslavnější seriálová mrcha z Dynastie se vrací

Svlékat se na scéně je neslušné

To tvrdí nejslavnější hollywoodská cizoložnice, nad jejímiž románky i manželskými svazky zůstává leckomu rozum stát. Joan Henrietta Collins se narodila 23. května 1933 v luxusní londýnské čtvrti Paddington a vyrůstala jako v bavlnce. Její otec Joseph byl Žid, pocházející z Jihoafrické republiky. Působil jako hudební producent, později se staral mimo jiné o Toma Jonese nebo legendární Beatles. S manželkou, učitelkou tance Elsou, měl kromě Joan ještě o čtyři roky mladší Jackie a nejmladšího Billa. Děti chodily do prestižních škol a v umělecké branži měly díky otci všechny dveře otevřené dokořán. A tak ani není divu, že Joan zamířila na Královskou akademii dramatických umění a její kariéry se jako první agent ujal její otec Joe. Díky němu podepsala svoji první smlouvu s filmovou společností už v sedmnácti letech a o rok později se objevila v prvním filmu. Později tento úkol převzal legendární hollywoodský agent Irving Paul „Swifty“ Lazar, který o ni pečoval až do své smrti v roce 1993.

Maxwell Reed ji na prvním rande opil, zfetoval a znásilnil. Přesto si ho vzala.

Maxwell Reed ji na prvním rande opil, zfetoval a znásilnil. Přesto si ho vzala.

Znásilněná na prvním rande

Hezká dívka vzbudila mezi kolegy živý zájem. Nejhorlivějším ctitelem byl o čtrnáct let starší Maxwell Reed, který ovšem pojal dvoření značně svérázně. „Hned na první schůzce mě opil rumem a zdrogoval kokainem. Strhal se mě oblečení, zatímco jsem byla v bezvědomí. Ta soulož byla odporná a ponižující, bylo mi potom brutálně zle,“ napsala herečka ve svých pamětech. Přesto se s ním nejen stýkala dál, ale dokonce se za něj den po devatenáctých narozeninách provdala. „Doufala jsem, že se vše zlepší. Milovala jsem ho, ale byla to jen iluze. Sex s ním byl odporný. Skřípala jsem u toho zuby a sledovala televizi,“ doplnila. To nejhorší ale mělo teprve přijít. Temperamentní Ir se pouhých sedm měsíců po svatbě postaral o pořádný skandál, když svou půvabnou choť prodal jistému arabskému šejkovi za 10 000 liber. Přesto mu Joan neobvyklý výstřelek odpustila a vydržela po jeho boku ještě další tři roky.

Její největší 'mimomanželskou' láskou byl legendární Warren Beatty

Její největší 'mimomanželskou' láskou byl legendární Warren Beatty

Místo motýlů sbírala milence

V období prvního rozvodu již měla za sebou filmový debut ve filmu Lady Godiva Rides Again a první opravdu velkolepý úspěch jako princezna Nellifer ve filmu Země faraonů. Do dalšího manželství se rozhodně nehnala, naopak si naplno užívala svobody a do její sbírky zlomených mužských srdcí přibývala jedna oběť za druhou. Do nekonečného seznamu slavných milenců se zařadili legendární hollywoodské hvězdy Dennis Hopper, Arthur Lowe a Ryan O'Neal, syn krále komiků Sydney Chaplin i světoznámý producent a režisér George Englund. V její náruči však nekončily jen hvězdy stříbrného plátna, Joan měla daleko širší ‘záběr‘. Jejím láskyplným úkladům podlehli i americký prezident Robert F. Kennedy, král hollywoodských producentů Darryl F. Zanuck či pěvecké hvězdy Frank Sinatra a Dean Martin. Její největší ‘mimomanželskou‘ láskou však byl Warren Beatty, jeden z nejcharismatičtějších mužů v hollywoodské historii.

Druhý manžel Anthony Newley a první dcera Tara

Druhý manžel Anthony Newley a první dcera Tara

Aspoň na chvíli ji přibrzdila smrt

Počátkem 60. let se konečně opravdu zamilovala. Objektem její touhy se stala již dvakrát rozvedená britská superstar Anthony Newley. Chtěla se za něj provdat za každou cenu, a tak si ho ‘pojistila‘ těhotenstvím. Vzali se 27. května 1963, za šest měsíců Joan porodila dceru Taru Cynaru a o dva roky později syna Alexandera Anhonyho. Připravila se tím o mimořádnou hereckou příležitost, protože měla původně hrát bondgirl Seana Conneryho ve filmu Goldfinger. Konec jejich manželství zavinila zase láska. Joan zase ztratila hlavu, tentokrát pro úspěšného hollywoodského producenta Ronalda S. Kasse, a historie se opakovala. V roce 1972 se vdávala potřetí, už zase těhotná, a v červenci porodila dceru Katyanu. Rozhodně to ale neznamenalo, že by konečně zkrotila svůj temperament. Když počátkem 80. let ‘naskočila‘ do druhé série seriálu Dynastie jako největší seriálová mrcha všech dob Alexis, začaly se dít věci. Sledovanost projektu brzy překonala konkurenční Dallas. V roce 1982 Joan získala Zlatý glóbus, stala se prototypem nezávislé, silné ženy a mimo jiné i sexuálním symbolem. A také nejlépe placenou televizní herečkou. Vzápětí ve svých padesáti letech způsobila další megaskandál, když se v padesáti letech objevila na obálce Playboye. Její nekonečné avantýry po jedenácti letech soužití manžela natolik unavily, že se v roce 1983 dohodli na rozvodu.

Ronald Kass a třetí dítě - dcera Katyana

Ronald Kass a třetí dítě - dcera Katyana

Prostě jenom Švéd

Málokdo tušil, že v soukromí prožívá herečka další bolestné období. Jen pár týdnů po rozvodu vyšlo najevo, že má Ronald rakovinu, a tak Joan zůstala ještě další tři roky, až do jeho smrti, jeho nejvěrnější přítelkyní a oporou. Přesto si půl roku před Ronaldovou smrtí vzala o čtrnáct let mladšího švédského zpěváka a především profesionálního playboye Petera Holma. Podle toho to také dopadlo. Hádky střídaly ještě prudší hádky a nádobí v jejich domácnosti prý nikdy nevydrželo dlouho vcelku. Když Holm po pouhém roce požádal o rozvod, nechal se slyšet, že se jeho žena chová stejně jako seriálová Alexis. Joan ho zase nařkla, že ji fyzicky napadá a má spoustu milenek. Jejich vztah definitivně skončil s natáčením televizního filmu Monte Carlo, na němž spolupracovali, a Joan se odstěhovala přímo do náruče známého obchodníka s uměleckými předměty Robina Hurlestona. Rozvodové tahanice se ale táhly téměř rok a Holm nakonec místo požadovaných pěti milionů dolarů dostal jen 80 tisíc. O tom, jak vážně poškozený byl jejich vztah, svědčí i fakt, že se o něm herečka v svých memoárech zásadně zmiňuje pouze jako o Švédovi.

Čtvrtá svatba s Peterem Holmem

Čtvrtá svatba s Peterem Holmem

Sexy babička svedla zajíčka

Dalších třináct let, tentokrát však již bez oddacího listu, prožila s Hurlestonem, pak ji ale popáté posedla chuť na vdávání, když potkala při propagačním turné o dvaatřicet let mladšího divadelního manažera Percyho Gibsona. Ani skutečnost, že již byla babičkou, jí nevzala odvahu pro vztah s mužem, který by mohl být jejím synem. A navíc byl v té době ženatý. „Když mi manžel oznámil, že se chce rozvést, protože se zamiloval do Alexis z Dynastie, nemohla jsem tomu uvěřit. Ta žena by mohla být moje babička,“ nemohla uvěřit rozhodnutí svého muže Percyho manželka Cindy. V roce 2002 Joan konečně dosáhla svého. Vdala se popáté a navzdory ‘černým’ scénářům, které předpovídaly jejich vztahu brzký konec, to zřejmě byla šťastná volba. Jsou spolu dodnes, je to hereččino nejdelší manželství a nejspíš i díky němu vypadá na svůj věk až neskutečně.

Skot Percy Gibson se zamiloval jako teenager, přestože by Joan mohla být jeho babičkou

Skot Percy Gibson se zamiloval jako teenager

Psali jsme:

Sexuální skandál století: Slavný režisér vyměnil partnerku za její šestnáctiletou dceru. Tajnosti Hollywoodu

Nejkrásnější Kleopatra byla celý život zamilovaná, vdávala se osmkrát a až do smrti si pletla život s filmovou romancí. Tajnosti Hollywoodu

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace