Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Český řezník, který dvacet let jezdí do Německa, podal otřesné svědectví o tamních muslimech

13.08.2015
Český řezník, který dvacet let jezdí do Německa, podal otřesné svědectví o tamních muslimech

Autor: Youtube, repro

Popisek: Uprchlíci, ilustrační foto

VIDEO Krajské Listy.cz měly příležitost vyslechnout příběh Rudolfa K. Šestapadesátiletý vyučený řezník dlouhé roky jezdí pracovat do Německa. Kvůli penězům, jak přiznává, pracuje nejen na jatkách, ale zkušenost má i s tamními hypermarkety. A samozřejmě s muslimy, o kterých by, jak říká, raději pomlčel. Má strach i vztek zároveň.

„Před dvaceti lety? To bylo jednoduchý. Byly tam černý, my jim tak říkáme, ale makali. Jezdili jsme všichni v noci ze soboty na neděli do Düsseldorfu, někdo pracoval v Hamburgu, Berlíně, makali jsme dennodenně od pěti od rána do noci, ale ty peníze byly super. Černý tam byli a jak jsem říkal, makali s náma, moc nemluvili, neučili se jazyk, občas popili, dali si cigaretu, ale makali," říká své osobní zkušenosti pan Rudolf.

Postupem času se ale začalo všechno měnit. Pro české řezníky prý už nebylo místo, alespoň v hypermarketech, jelikož se vedení podniků bálo odmítat muslimy. „Brali tam černý místo nás, i když nikdo z nich nebyl pomalu schopen zvednout sekyru, nebo porazit prase, neuměli to, báli se, ale vzali nám místo. Tak jsme začali s prasatama na jatkách, což děláme doposud," upřesňuje pan Rudolf.

Jeho zkušenost nabývá na vážnosti ve chvíli, kdy popisuje nejen práci, ale klasický život v Německu. „Nám to tam utíkalo mezi prsty. My jsme hodně makali, vážně dost. Fyzicky, rukama, těmahle rukama," opakuje a zvedá pevné paže. „Ale asi někdy po roce 2000 to už začalo být jiné Německo, než jaké jsme znali. Černých tam bylo najednou všude plno, nebavili se s námi, měli vlastní části měst, vůbec neznali německý jazyk, pravidla, zákony, neučili se. Měli vždy jednoho svého, ten za ně komunikoval. Kdybychom tam mezi ně šli a třeba si nesundali boty, zabili by nás dost možná přímo na místě. Tohle je Německo, které asi sami Němci chtějí, akorát že tomu nerozumím a nevidím v tom žádný smysl," dodává Rudolf.

Německo už nebude Německo

„Většinou by se ti noví měli přizpůsobit, ale to tak v Německu nefunguje. Černých je všude plno, dělají si, co chtějí, pijou alkohol, chodí za kurvama, to prostě víme, žijou, jak se jim zlíbí. Kde berou peníze, netuším, ale pořádně makat rukama jsme je viděli naposledy v roce 1995. Od té doby se to do Německa jen hrne a místním to vadí taky, to víte, že ano, že se někde tvrdí, jak je mají Němci rádi, je lež. Jenom to nahlas nikdo neřekne, protože by byl bit," dodává pan Rudolf.

„My už letos končíme, už se sem nebudeme vracet, protože to zdraví nedovoluje, ale jestli se v dalších dvaceti letech bude dít totéž, co nyní, bude to hrozné a Německo už nebude Německo, ale jen takovou černou kolonií. To jim fakt gratuluju, kam to dopracovali," uzavírá.

Největší počet evropských muslimů žije v současné době v Rusku (přibližně 14,2 milionů), v Německu (4,7 milionů) a ve Francii (4,7 milionů). Procentuálně nejvyšší zastoupení mají ale muslimové v balkánských zemích – v Kosovu (94 procent), Albánii (80 procent), Bosně (45 procent) a Makedonii (39 procent).

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .cz');.

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace