Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Vašku, tohle přece není tvoje Gábinka! V objetí populárního rockera Noida skončila další modelka. Podívejte se, máme usvědčující fotky

01.05.2015
Vašku, tohle přece není tvoje Gábinka! V objetí populárního rockera Noida skončila další modelka. Podívejte se, máme usvědčující fotky

Autor: ČT

Popisek: V objetí Václava Noida Bárty se ocitla kráska, u níž by to nikdo nečekal

FOTOGALERIE První máj, lásky čas! Nejromantičtější den v roce doléhá i na tvrdého rockera Václava Noida Bártu, jenže kráska, která skončila v jeho náruči, rozhodně není jeho půvabná manželka, modelka Gábina Dvořáková. Co se stalo?

Tolik vášně by od Noida na veřejnosti nikdo nečekal, i když kráska v jeho objetí je rovněž modelka, pro které má populární rocker slabost. Vášnivé polibky, kterým se oddával s Alicí Bendovou dokonce před objektivy, ale rozhodně nemusí přidělávat vrásky na půvabném čele jeho druhé manželky, modelky Gábiny Dvořákové. O sedm let starší Alice okouzlila Noida před kamerou, protože jí to předepisuje scénář seriálu televize Prima Svatby v Benátkách. Koneckonců není první – do projektu vkročil Bárta jako rozmazlovaný zajíček Milánek, kterého si našla a omotala kolem prstu bohatá podnikatelka Anita v podání Jany Švandové.

Pro pusu si skočí do sadu

Prvomájovou tradici polibku pod rozkvetlým stromem Noid dodržuje, a tak si ji rozhodně nenechá ujít ani letos, přestože 1. květen pro něj tentokrát bude dnem pracovním. „Kousek od baráku máme krásný sad, vyrazím s Gábinkou i Terezkou tam. Sice ten den natáčím Svatby v Benátkách, ale to nevadí, na prvomájovou pusu si čas udělám,“ prozradil.

Svou úplně první pusu prý dostal, nejspíš jako většina z nás, už v mateřské školce. „Pamatuju si, že jsem se tenkrát strašně moc styděl,“ přiznal. Mnohem větší význam prý pro něj má první polibek od jeho druhé manželky Gábiny, která mu loni koncem října porodila dceru Terezku. „Padla na prvním rande po půlhodině, měli jsme ho v jednom pražském baru,” prozradil Noid.

U Alice frčí tradice

Jeho seriálová kolegyně Alice Bendová, do níž se Noid před kamerou tak zamiloval, že by jí snesl třeba modré z nebe, si na jarní tradice obzvlášť potrpí, a tak má letos velké plány, které si užívala s celou rodinou již vpředvečer. Pravidelně totiž pořádá doma na zahradě malé soukromé pálení čarodějnic, na něž se její děti vždy moc těší. Čarodějnici, kterou obětují ohni, si zásadně vždy vyrábějí samy z násady od koštěte.

Na prvomájový polibek pod stromem u herečky rovněž dojde, tentokrát ale určitě kvůli němu nepoběží na Petřín, kam jindy chodívá velmi často s dětmi Alicí a Vašíkem, které má z manželství s profesionálním hokejistou Václavem Bendou. Na rozdíl od Noida má jeho kolegyně dnes volno, takže s rodinou vyrazí na výlet. A aby mohlo dojít na tu prvomájovou pusu, nesmí přitom chybět ani její přítel, podnikatel Michal Topol. „První pusu jsem dostala dřív, ale vzpomínám si obzvlášť na jednu ‘vážnou‘ pusu, kterou jsem dostala na základce, když mi bylo čtrnáct. Dal mi ji o rok starší kluk a tak se mnou zamávala, že jsem málem nemohla vyjít schody,” svěřila se herečka.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace