Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

To nejsou fotky z válečné oblasti. To je pražský LIDL, kam si dnes lidi přišli pro vejce

02.01.2017
To nejsou fotky z válečné oblasti. To je pražský LIDL, kam si dnes lidi přišli pro vejce

Autor: Lidl

Popisek: Nová prodejna Lidl v Berouně; ilustrační foto

FOTO LIDL je díky dlouhodobé reklamě v médiích velmi častým centrem nákupů. KrajskéListy.cz od jednoho ze zákazníků obdržely nejen fotografie, ale rovněž několik komentářů k aktuálnímu dění v některých prodejnách. Jejich autenticitu si redakce ověřila rychle, jsou totiž dohledatelné na oficiálním FB profilu této prodejny.

Začneme klasicky, Babišem, chtělo by se říci úvodem. Tedy udáními, jak je to díky EET v poslední době běžné. Jeden z návštěvníků LIDLu totiž na Facebook vyvěsil fotografii, k níž připsal: „Na brněnských pobočkách by měl personál dělat to, co má, a nestarat se o drby a furt rozebírat subdodávky, které spolupracují na prodejnách. Super našláplý personál skladu hlavně tam nahoře, které věří kravinám, a dělá rozbroje mezi ostatními dobrymi lidmi," napsal Ondřej Minařík.

Jeho vzápětí admin profilu upozornil:  „Ondřeji, už jsme Vás upozorňovali, že další urážení ostatních diskutujících Vám nestrpíme. Chápeme, naši společnost jste si neoblíbil a jak jste si všiml, svůj názor zde můžete svobodně vyjádřit. Pokud však zaznamenáme další útočné komentáře vůči ostatním fanouškům či našim zaměstnancům, budeme Vás nuceni zablokovat. Berte to jako poslední upozornění. Děkujeme za pochopení."

Podobnými vzkazy se to na sociální síti Facebook ale jen hemží.

Vejce nejsou. Ale budou

 

„Chci poděkovat celému personálu prodejny Vsetín za usměvavou a vždy milou obsluhu. Děkujeme a přejeme hlavně zdraví v novém roce," zní jeden z komentářů. „Jak se může stát, že nejede ani jedna pokladna a otevře se až, když tam stojí fronta lidí a tři zaměstnankyně včetně paní vedoucí si vesele vykuřují před obchodem?" namítá jiný. „Dobrý den, chtěla bych se zeptat, z jakého důvodu jste změnili druh krájeného chleba? To, co prodáváte teď, nevypadá a ani nechutná jako původní chléb, co jste prodávali dřív. Tento pomoučený je nejen tužší než ten původní, ale i dost nechutný. Chutná jako starý téměř tvrdý chleba. Myslím, že tato změna se vám hodně nepovedla," vyzvídá třetí.

Náš čtenář ale poslal krásnou fotografii. Není na ni nic a přeci něco. „Lidl Letňany, zásobování selhává, v 16.30 nejsou vejce," zněl komentář na zmíněném Facebooku, k němuž čtenář serveru KrajskéListy.cz poznamenal. „Dělám pro Kaufland, který shodou okolností poslední dobou začal měnit pravidla a zboží vyrovnávat podle Lidlu (v celku, krabice), ale že bychom měli takové nedostatky, to vážně ne. Je to jako po válce, což?" sdělil naší redakci.

Dodejme, že administrátor na sociální síti hbitě reagoval. „Díky za upozornění, Vlastimile, budeme informovat odpovědné kolegy. Mějte pohodový zbytek dne," reagoval na oznámení, že došla vejce. 

Udám, udáš, udáme

 

 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace