Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Odkopnutý kůžičkový král Hruška už má zase džob: Opět bude národu radit, jak žít „zdravě“ a levně. Neuvěříte, kdo mu dal šanci

21.05.2015
Odkopnutý kůžičkový král Hruška už má zase džob: Opět bude národu radit, jak žít „zdravě“ a levně. Neuvěříte, kdo mu dal šanci

Foto: Facebook

Popisek: Bývalý televizní kuchař Láďa Hruška našel nový prostor pro své kulinářské zběsilosti

Bývalý gurmánský experimentátor se rozhodl dál držet svého kopyta a už se mu podařilo najít způsob, jak znovu navázat kontakt se svými zásobiteli, kteří mu budou ochotně posílat své osvědčené, a hlavně levné a rychlé recepty. Národe, piš, třeba mu z toho kápne pár dalších milionů!

Bývalý kantor, reportér a „zázračný“ mistr levných receptů televize Nova, jehož kuchařka překonala na předvánočním knižním trhu všechny rekordy v prodejnosti, se nadále chystá držet svého posledního „kopyta“. Už zase vaří, navíc s „mladistvou“ image, podpořenou baseballkou, vraženou kšiltem do týla. Nejspíš aby dal najevo mladším internetovým surfařům, že právě on a jeho tipy na rychlé a levné stravování jsou pro ně to pravé ořechové.

Točí domácí video

Gurmánský experimentátor, který doplatil na Nově na své přehnané finanční požadavky, našel nový prostor pro své 'speciality' na internetovém serveru, v jehož čele stojí známý ‘protekční spratek‘ Pavel Novotný. Kulinářské recepty, z nichž se většinou výživovým poradcům i profesionálním kuchařům ježí vlasy na hlavě, už začíná zveřejňovat, dokonce ve formě 'domácího' videa, které už zase vzniká v prostředí Láďovy vlastní kuchyně. To není nic nového, právě tam byla natáčena i většina nováckých dílů, protože 'mistr' tvrdil, že se mu v jeho domácnosti tvoří nejlépe.

Láďa se svými novinkami útočí na internet

Láďa se svými novinkami útočí na internet

Lidé, pište, ať to frčí

Server je ochoten nejen postupy na jeho speciality publikovat, ale také mu zprostředkovává kontakt, na který mohou Hruškovi fanoušci posílat své nápady a recepty. Tahle součást spolupráce je ze všech nejdůležitější. Z vlastní hlavy totiž kuchtík-amatér Hruška neprezentoval před kamerou ani dříve nic, všechny jeho gurmánské výtvory pocházely od věrných diváků televize Nova, kteří byli ochotni podělit se s ostatními spořivci o své vlastní geniální nápady.

Čtěte také:

Kůžičkový král Láďa Hruška shání nový kšeft. Co všechno musel skousnout při odchodu z Novy a jaká překvápka ho ještě čekají? Informace přímo od pramene

Moc možností mu nezbývá

Pokus co nejrychleji oživit kariéru videokuchtíka, než upadně úplně v zapomnění, je Hruškovou šancí, jak se dál velmi dobře uživit. Za katedrou se moc dlouho neohřál, takže školství po něm nejspíš příliš toužit nebude. V oblasti médií už také vyzkoušel téměř vše, co se dalo. Jako reportér prošel všemi velkými televizemi, které v Česku máme, stejně tak působil i v rádiích. A návraty na ‘místo činu‘ se v této branži moc nenosí. Tištěná média skomírají a praskají ve švech mladými ambiciózními rádobynovináři, v jejichž konkurenci by se musel zatraceně rychle otáčet, navíc s velmi nejistým výsledkem. Zato internet je sdělovacím prostředkem budoucnosti. Za své příspěvky na server Láďa jistě dostane alespoň nějaký honorář, a pokud mu na jeho ‘comeback‘ národ skočí a začne ho znovu zásobovat svými recepty, možná mu časem zase přibude na konto nějaký ten milion za další kuchařku.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská