Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Na Borhyovou se valí trable, musí solit téměř 50 tisíc měsíčně. Co všechno ohrožuje její budoucnost?

06.07.2014
Na Borhyovou se valí trable, musí solit téměř 50 tisíc měsíčně. Co všechno ohrožuje její budoucnost?

Autor: Facebook

Popisek: Lucie Borhyová

Sotva porodila dceru Lindu, už se na moderátorku Lucii Borhyovou valí starosti ze všech stran. Mateřství, tahanice s expřítelem Nicem o syna, hypotéka… O vysněnou budoucnost bude muset pořádně zabojovat.

Ve středu 18. června odmoderovala své poslední Televizní noviny, dostala pugét v přímém přenosu a odešla podruhé na mateřskou. Místo ní usedla po boku Reye Korantenga další již osvědčená novácká blondýna, bývalá tanečnice, reportérka a moderátorka Kristýna Klubková. Přesně o týden později, 25. června, moderátorka Lucie Borhyová (36) porodila dceru Lindu, kterou má s kolegou z Novy, o jedenáct let mladším sporťákem Michalem Hrdličkou.

První fotografii své novorozené dcerky umístil hrdý otec Hrdlička na sociální sítě pouhých sedm hodin po poroduPrvní fotografii své novorozené dcerky umístil hrdý otec Hrdlička na sociální sítě
pouhých sedm hodin po porodu

Po pěti dnech v porodnici na Bulovce odjela šťastná rodinka konečně domů a jejich malý svět byl zalitý sluncem. Ni ale není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Lucii obratem zavalila pořádná vlna starostí.

 

Od BB k hvězdě

Poprvé se na obrazovce objevila už v roce 1997, když Nova hledala do pořadu Ptákoviny sexy blondýnu, které by muži ochotně pomohli v nesnázích s autem. Před kamerou obstála na jedničku, krásnou BB – blbou blondýnu – ztvárnila opravdu přesvědčivě. Tehdy ještě netušila, že ji čeká závratná kariéra.

Poprvé před kamerou v roce 1997 - roli blbé blondýny v nováckém pořadu Ptákoviny zvládla Lucie na jedničkuPoprvé před kamerou v roce 1997 - roli blbé blondýny v nováckém pořadu Ptákoviny
zvládla Lucie na jedničku

Stačily dva roky, na Nově došlo k radikálnímu převratu. Nový tým v čele s ředitelem Vladimírem Železným se přestěhoval z Vladislavovy ulice na Barrandov a Borhyová se rázem proměnila z asistentky redakce na post moderátorky Televizních novin. Po boku exotického Reynoldse Korantenga, který už měl zkušenosti z Počasí, usedla poprvé ve studiu 5. srpna 1999. Diváky okouzlila a léta pravidelně bodovala v populárních diváckých anketách Anno a TýTý.

Nový moderátorský pár ve stylu amerického zpravodajství diváky v roce 1999 přímo uchvátil

Nový moderátorský pár - kontrast kásné plavé bělošky a sexy černocha
ve stylu amerického zpravodajství uchvátil v roce 1999 i diváky Novy

Zatímco před kamerou se jí dařilo, v osobním životě to měla složité. Léta jí přibývala a najít stálého spolehlivého partnera se jí stále nedařilo. Bulvární novináři kolem ní šmejdili, tu a tam nějakého chlapa přistihli v její blízkosti, dlouhodobý výsledek ale žádný. Mimo jiné prošla dočasně Lucčinou náručí i slavná hokejová hvězda Jaromír Jágr, ani z tohoto mráčku však nekáplo. Až ke třicátým narozeninám dostala Lucie mimořádnou nabídku – nafotit exkluzivní kalendář na prosluněných řeckých plážích. A právě tam potkala velkou lásku. Řecký podnikatel Nico se do krásné plavovlásky zamiloval na první pohled, aniž tušil, s kým se vlastně seznámil. Lucie byla zamilovaná až po uši, dokonce se kvůli němu začala učit řecky. I v tomto vztahu na ni však čekala studená sprcha.

Peklo s Řekem

Po necelých pěti měsících od porodu syna Lucase, 1. května 2009, se Lucie vrátila na obrazovku a od kolegy Reye dostala kytičku v přímém přenosu. Následně se léta snažila předstírat fungující vztah s Lucasovým otcem, řeckým milionářem Nikem Papadakisem. Soukromí sice důsledně střežila, ale z jejích vyhýbavých odpovědí bylo znát, že něco není v pořádku. Otec jejího dítěte zůstával velkou neznámou. Teď má konečně půvabná moderátorka nového partnera, za minulostí se snaží udělat tlustou čáru, jenže temperamentnímu Řekovi to nejde právě pod nos.

Necelých pět měsíců po porodu Lucase se Lucie vrátila před kameru

Necelých pět měsíců po porodu Lucase se Lucie vrátila před kameru

Až loni na podzim přiznala, že Lucase přivedla na svět už jako osamělá žena. „Není to jednoduché, navíc chcete s partnerem sdílet ty krásné okamžiky, když se dítě usměje, když udělá krok,“ posteskla si v rozhovoru pro časopis Instinkt, v němž současně přiznala, že si s Nikem prožila krušné časy. „Snažila jsem se dělat maximum, abychom žili jako plnohodnotná rodina. To se ale nikdy nestalo. Bohužel jsem si vyslechla věci, jež jsou pro ženu, která zjistí, že je v jiném stavu, úplně nejhorší,“ posteskla si. Odloučením spory s expartnerem neskončily. „Dlouho všechno fungovalo tak, jak jsme se dohodli. Ale od doby, co vešlo ve známost, že mám nového partnera, se něco změnilo. Takže nás teď asi čeká soud o nové vymezení péče o syna. Cítím v tom Nikovu snahu dělat problémy,“ obává se Borhyová.

 Týded porodem Lindy moderovala Lucie naposledy Televizní noviny

Týden porodem Lindy moderovala Lucie naposledy Televizní noviny

Hypotéka jako hrom

Mateřská bude pro Lucii a jejího partnera znamenat velkou zkoušku nejen pokud jde o stabilitu jejich vztahu, ale také z finančního hlediska. Před třemi lety si totiž Lucie pořídila v Březiněvsi luxusní dům za zhruba 10 milionů, hypotéku bude splácet 30 let. Při čtyřprocentní úrokové sazbě a nulové akontaci to znamená splátku v astronomické výši 47 742 korun měsíčně. V době, kdy na Nově nemá nikdo nic jisté, to byl velký hazard. Zvládne plnit takový závazek i během mateřské a rodičovské dovolené, byť s pomocí partnera Michala Hrdličky?

Dům v Březiněvsi přišel Lucii na 10 milionů, splácet ho bude až do penze

Dům v Březiněvsi přišel Lucii na 10 milionů, splácet ho bude až do penze

Jak velký závazek jí visí na krku, to Lucii naplno nejspíš dochází až nyní, když na ni z obrazovky zhlíží po boku letitého kolegy Reye usměvavá Kristýna Klubková. Pro vedení Novy znamenala Kristýna jasnou volbu, protože má zkušenosti s moderováním Poledních, Odpoledních a Ranních Televizních novin i ze Snídaně s Novou. Povýšení ji těší, i když je zřejmě jen dočasné. „Jsem velmi potěšena, že budu zastupovat Lucku po dobu její mateřské dovolené. Je to pro mě splnění snu a obrovská výzva, beru to velice zodpovědně a pevně věřím, že budu nejen pro diváky, ale hlavně pro Reye dobrou partnerkou, o kterou se bude moci opřít,“ prohlásila Kloubková při nástupu do hlavní zpravodajské relace. O tom, zda se Borhyová opravdu na své místo vrátí, budou nakonec rozhodovat jiní.

Rey Koranteng dostal novou partnerku Kristýnu Kloubkovou. Opravdu jenom dočasně?

Rey Koranteng dostal novou partnerku Kristýnu Kloubkovou. Opravdu jenom dočasně?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace