Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

(P)alba Thomase Landerse

(P)alba Thomase Landerse

Hodně tvrdý rock, metal, občas i o krapet měkčí rock... Příběhy, koncerty, desky

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Barťák předvedl, že je stále stejně temperamentní jako kdysi. Prostě se neudržel a drzému mlaďochovi, který dostal zálusk na jeho dceru, vlastnoručně rozbil po česku hubu. Co se stalo a kdo to odnesl?

30.08.2016
Barťák předvedl, že je stále stejně temperamentní jako kdysi. Prostě se neudržel a drzému mlaďochovi, který dostal zálusk na jeho dceru, vlastnoručně rozbil po česku hubu. Co se stalo a kdo to odnesl?

Autor: FTV Prima

Popisek: Jiří Bartoška v Mordpartě jako detektiv Jan Kolumný alias Columbo. Baloňák mu v kostymérně navlékli, doutníky prý ale kouřit nebude.

Tohle je už opravdu hodně silná káva! Noblesní prezident karlovarského filmového festivalu nečekaně ztratil nervy a vrátil se do let, kdy byl považován za drsňáka. A když si přítel jeho seriálové dcery příliš pustil pusu na špacír, došlo dokonce na pěsti.

Scenáristé nového seriálu televize Prima Mordparta ‘přidělili‘ Jiřímu Bartoškovi kromě mírné a trpělivé manželky (Milena Steinmasslová) i půvabnou dceru Aničku (Anna Fialová), kvůli níž tu a tam nemívá právě lehké spaní. Je mladá, studuje herectví, a hlavně je až po uši zamilovaná, takže poměrně dlouho nechce vidět, že její vyvolený Michal není takový, jak si ho vysnila. Prostě se zamilovala do nesprávného kluka. Jenže táta to tak nenechá.

Skončí v rukou zločince

„Táta se o ni bojí a snaží se ji chránit jednak jako otec, jednak vzhledem k tomu, jaká je jeho profese. Proto se snaží najít důkazy, aby pochopila, co je její přítel Michal zač. Což rozpoutá konflikt mezi dcerou a otcem a zasáhne to do vztahů rodiny,“ prozradila Anna Fialová. Michal hraje s Aničkou v divadle, má ji taky rád a chtěl by s ní být. Jenže postupně vychází najevo, že jeho úmysly nejsou tak úplně čisté. Má své plány a důvody k tomu, jak se chová. Vlastně by se dalo říct, že za své chování tak úplně nemůže. Nedělá to proto, aby něco získal, ale má psychický problém, který ho k takovému chování nutí.

Colombo mu dá přes hubu

„Základní problém pramení nejspíš z toho, že se celý život snaží vyrovnat svému tátovi, který je voják z povolání, fakt velká šarže. U nich doma vždycky vládla velmi přísná výchova a Michal má pravděpodobně jistý pocit méněcennosti a snaží se udělat něco, aby na něj byl otec konečně hrdý,“ říká Adam Ernest, student čtvrtého ročníku DAMU, pro kterého je role Michala první větší seriálovou rolí a vzhledem k tomu, že je velký sympaťák, hlavně u divaček určitě zaboduje. Vztahy se ale postupně natolik vyostří, že dokonce dojde i na pěsti. „On jako otec mé přítelkyně Anny má už delší dobu chuť si se mnou vyřídit účty. V určitý moment už to nevydrží, skočí po mně a….“ Jak to dopadne, to si herci prozatím nechávají pro sebe. Máme se prý nechat překvapit.

Čtěte také:

Všechno to začalo smrtí babičky. Nemluví spolu a skoro vůbec se nevídají, rodina se prostě rozpadla. Dost mě to ranilo, prozradila Kristýna Hrušínská. Proč vůbec vypukla válka mezi Janem a Rudolfem? Víme to

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace