Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Co zaujalo Jiřího Macků

Co zaujalo Jiřího Macků

Každou středu i neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Týden v kultuře

Týden v kultuře

Nejen knížky, i ´živá´ kultura nás zajímá. Aneb Pavel Přeučil každé pondělí

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

S poutníkem za Bílou paní

S poutníkem za Bílou paní

Strašidla pro víkendy i všední den. Kde? No přeci na hradech a zámcích

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Hrachovcová se vdala stejně jako Bartošová – na bílém koni. Snad bude její osud příznivější než ten Ivetin. Koneckonců plešatý Čtvrtníček není Pomeje, natožpak Rychtář

22.05.2016
Hrachovcová se vdala stejně jako Bartošová – na bílém koni. Snad bude její osud příznivější než ten Ivetin. Koneckonců plešatý Čtvrtníček není Pomeje, natožpak Rychtář

Autor: FTV Prima

Popisek: Pro Kateřinu Hrachovcovou vymýškejí kostymérky seriálu Přístav neuvěřitelné kreace. Ta svatební vypadala, jako by ji ukradly z cikánského vozu

FOTOGALERIE Nejedna žena sní o romantické svatbě, Milena Hrdá, kterou v seriálu TV Prima Přístav hraje Kateřina Kaira Hrachovcová, není výjimka. A téměř všechno, co si vysnila, se jí splnilo. Měla šaty podle svého gusta, a ještě jela po svatebním obřadu na koni jako Popelka.

Milena a Pátek, které hrají Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček, patří mezi nejkomičtější postavy, jaké se v primáckém seriálu Přístav objevují. Bylo tedy jasné, že ani tak zásadní životní událost, jako je svatba, nebude probíhat ve vážném duchu. Snoubenci přijeli na obřad, který se konal před hospodou, na dvou bělouších, oddával je starosta Drozd a svatební hosté novomanželům pro štěstí pouštěli bubliny z bublifuku.

Kdo vymýšlí neuvěřitelné kreace

Scéna, složená z několika obrazů, se točila dvanáct hodin, takže se začínalo již v šest hodin ráno. Protože byla poměrně zima, a navíc všude spousta bláta, kostymérky hlavně herečkám neustále nosily boty na přezutí, teplé bundy nebo alespoň župany, aby nemusely balancovat v bahně v lodičkách a zbytečně nemrzly. Pestrobarevné svatební šaty, připomínající spíš model, uloupený z cikánského vozu, byly přesně v duchu, v jakém se postava Mileny obléká. „Byly úžasné stejně jako všechny ostatní kostýmy. Kostymérky pro Milenu vymýšlejí neuvěřitelné kreace. Říkám, že kostým dělá herce, pomáhá mi dotvářet postavu Mileny,“ říká Kaira.

Z toho, co herci kolem svých seriálových postav neustále vymýšlejí, je vidět, že je jejich figury hodně baví a natáčení si užívají. „Ty role nás těší, máme v nich co hrát,“ říká herečka. „Jestli si myslíme, že spolu Milenka a Pátek vydrží až do konce? „My jsme to slíbili starostovi Láďovi Potměšilovi, tak mu to nemůžeme zkazit,“ prohlásil Petr Čtvrtníček.

Jednu svatbu už spolu zvládli

Petr i Kaira žijí v reálném životě každý v manželském svazku. Chtěli by si něco ze svých svateb zopakovat? „Prstýnky, pusa, my si to občas opakujeme,“ odpověděl Petr. Kaira prozradila, že byla před lety na Petrově svatbě. „A všechno nám tam snědla, ale já jí to odpustil,“ rozesmál Petr svou seriálovou novomanželku. „Já bych nic neopakovala, nic nevracela, nejen ze své svatby. Já se těším na všechno, co bude,“ odpověděla Kaira. „Ona nevrací nikdy nic, ani knížky do knihovny,“ odboural ji opět Petr.

A vydržel by Čtvrtníček v reálném životě se ženou, jako je Milena Hrdá, teď už Pátková? „Vydržel, ale tak deset patnáct minut, pak bych ji zavřel do sklepa. Ale stejně bych ji zase pustil a dal jí najíst,“ dodal. „Já bych vydržela s Petrem a vůbec bych do toho nemotala role. Hezky se nám spolu pracuje, a to je nejvíc,“ shrnula Kaira.

Čtěte také:

Táňa Kuchařová doufala, že konečně našla pořádného chlapa, její ‘Den D‘ se ale neúprosně blíží; Ondřej Brzobohatý nehodlá hrát druhé housle. Co je kamenem úrazu, který drtí jejich lásku?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace