Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Můj život je jedna velká šílenost, říká Ivana Andrlová. Co ji neustále honí a kdo vlastně je 'vystajlovaný' mladík, který ji všude doprovází?

03.01.2016
Můj život je jedna velká šílenost, říká Ivana Andrlová. Co ji neustále honí a kdo vlastně je 'vystajlovaný' mladík, který ji všude doprovází?

Foto: FTV Prima

Popisek: Ivana Andrlová v seriálu Přístav

Šílené situace prý populární herečka zažívá prakticky neustále, protože je sama vytváří. Jak jí uplynulý rok tentokrát utekl, co všechno ji potkalo a kde se vzal ‘vystajlovaný‘ mladík po jejím boku, který by klidně mohl být její syn?

„Jsem panikářka a pořád něco ztrácím. Dokážu ztratit mobil v jedoucím autě a dvě hodiny nejsem schopná ho najít. Takže pro mě je život v podstatě jedna velká šílenost,“ přiznala Ivana Andrlová, která nyní hraje mimo jiné Martu Šimáčkovou v úspěšném seriálu televize Prima Přístav. Nejraději má prý dny, kdy je hodně práce, protože není odpočívací typ. „Takže prázdniny se mi trošku táhnou,“ dodala. Bývalá princezna se elegantně přehrála do rolí mladých sympaťaček a poté zralých sebevědomých žen, v životě se jí ale stále leccos nedaří. Hlavně v partnerských vztazích.

Rozvod desetiletí

V jednadvaceti letech si vzala o čtrnáct let staršího muže, před nímž šly fanynky do kolen, manželství s populárním hercem Ivanem Vyskočilem se ale v roce 1996 definitivně rozpadlo. Jejich rozvod patřil v českém showbyznysu k nejbouřlivějším a nejprobíranějším a společnou řeč prý exmanželé dodnes hledají jenom velmi obtížně. „S Andrlovou jsem byl patnáct let. Ona se mnou ale jenom třináct, protože už mezitím měla nějakou novou lásku. Co mně zbývalo než dělat, že to nevím, a čekat, než ji to přejde. Ale ono ji to nějak nepřešlo…“ prozradil Ivan Vyskočil před časem deníku Aha!. Jeho exmanželka se k tomu vyjádřit odmítla stejně jako ke svým dalším partnerským vztahům, je ale veřejným tajemstvím, že v době rozvodu měla vztah s kolegou z divadla Markem Libertem.

Ivana s Ivanem byli nejkrásnější herecký pár 80. let. Zahráli si spolu i v seriálu Létající Čestmír.

Ivana s Ivanem v seriálu Létající Čestmír

O rozvod nakonec požádala Ivana a jako důvod údajně uvedla, že ji manžel odmítal pouštět samotnou do společnosti. Podle Aha! tomu ale předcházela mimo jiné dramatická konfrontace, při níž Vyskočil vtrhl do Libertova bytu násilím a načapal svoji ženu s milencem in flagranti. Libert na něj kvůli násilnému vniknutí podal trestní oznámení a následně soudy včetně toho Nejvyššího řešily několik sporů. Mimo jiné si Vyskočil stěžoval, že mu exmanželka znemožňuje kontakt s dcerou Míšou, a bojovali spolu o dům, v němž dříve společně bydleli. „Začala totiž tvrdit, že dům, ze kterého sama odešla, bude užívat,“ řekl tehdy Vyskočil a dodal: „Ivana se zbláznila!“

Herce nahradil sběratel panenek

Není ani divu, že herečka o tomto období odmítá mluvit, média toho za ni od té doby prozradila více než dost. A přestože od dramatických událostí uplynulo již dvacet let, oficiálně stále zůstává sama. „Jsem opatrná, možná až moc. Nejsem zamilovaná, nejsem zadaná, jsem sama. A rozhodně to nebude tím, že bych měla tolik práce, že bych na nic jiného neměla čas. Ale za ta léta jsem si už naštěstí – nebo bohužel – zvykla,“ dodala před časem.

Ivana se svým kadeřníkem Markem

Ivana se svým kadeřníkem Markem

Dlouho ji do společnosti doprovázela dcera Míša, teprve v poslední době nastala změna – na veřejnosti se Ivana začala objevovat v doprovodu téměř o tři desetiletí mladšího mladíka. „To je můj kamarád Mareček. Je to kadeřník a už tři roku spolu máme takový moc hezký přátelský vztah,“ prozradila Blesku na jedné společenské akci. Seznámili se prý v divadle, v němž Ivana hrála a Marek se staral o paruky. Navíc na sebe prozradil, že je vášnivým sběratelem panenek Barbie. Má jich prý neuvěřitelných 4500 a nejvzácnějším kouskem mezi nimi je originální americká Barbie u roku 1959.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace