Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Třikrát už zdálky slyšela svatební zvony, nakonec je dvojnásobnou svobodnou matkou. Psycholožka vysvětluje, jakou osudovou chybu opakuje Lucie Borhyová stále dokola

20.10.2015
Třikrát už zdálky slyšela svatební zvony, nakonec je dvojnásobnou svobodnou matkou. Psycholožka vysvětluje, jakou osudovou chybu opakuje Lucie Borhyová stále dokola

Autor: TV Nova

Popisek: Tvořit hvězdný pár Novy se stalo pro Lucii Borhyovou prokletím. Zatímco u ostatních by leccos prošlo bez povšimnutí, vztah dvou známých osobností byl prostřednictvím médií neustále pod drobnohledem veřejnosti.

Třikrát už byla zasnoubená a třikrát nakonec ze svatby sešlo. Populární moderátorce už zase zbylo jenom zlomené srdce, zato má ale o dítě víc. Zásadní chybu, která zřejmě způsobuje karamboly v jejích partnerských vztazích, vysvětluje stálá spolupracovnice KrajskýchListů.cz.

V pouhých dvaceti letech vytvořila s kolegou Reynoldem Korantengem první dvojici v tehdy módním americkém stylu ‘black&white‘, začala moderovat hlavní zpravodajskou relaci nejsledovanější komerční televize v republice a rázem se její život obrátil naruby. Z neznámé asistentky se stala raketovou rychlostí zbožňovanou hvězdou, o jejíž přízeň se rázem začal ucházet nejeden významný muž. „Již v té době se zrodil Luciin problém, s nímž se potýká řada veřejně známých žen, i když si ho zpočátku nejspíš ještě neuvědomovala. Jak rozpoznat, kterému z nich jde opravdu pouze o ni samotnou, a nikoli pouze o to mít po boku populární sexy plavovlásku?“ říká psycholožka Martina Kovářová.

První česká moderátorská dvojice 'black&white' nejen zazářila, ale proměnila se ver spolehlivou stálici televize Nova

První česká moderátorská dvojice 'black&white' nejen zazářila, ale proměnila se ve stálici televize Nova

Sexy trofej, nebo partnerka?

„Problém je o to složitější, že i muži samotní si často nedokážou sami sobě přiznat, že vztah se slavnou partnerkou lichotí jejich egu. Jako úspěšní lovci se rádi chlubí vzácnou trofejí. Jako polehčující okolnost jim lze přičíst, že jsou zpravidla přesvědčeni o své zamilovanosti. Kdo by také na jejich místě nebyl,“ konstatuje stálá spolupracovnice KrajskýchListů.cz. S postupujícím časem, kdy do vztahu vstoupí každodenní realita, se ale prvotní fascinace mimořádnou partnerkou začne postupně vytrácet. „Tak si to totiž nepředstavovali. Touží mít luxusní ozdobu, nikoli člověka, který od nich očekává zodpovědnost a každodenní plnění povinností, jež partnerský vztah přináší. A z ‘velké lásky‘ zbude pouze rozčarování,“ dodává Kovářová.

Jedním z pokusů při hledání partnera, které se z nějakého důvodu neosvědčily, byl i Jaromír Jágr

Jedním z nevydařených pokusů byl i Jaromír Jágr

Alanova ozdoba

Zhruba nějak tak se odehrával moderátorčin devítiletý vztah s bohatým golfistou Alanem Babickým. Na první pohled vypadali jako spokojený pár, který jistě plánuje společnou budoucnost. Přinejmenším to s oblibou naznačovala moderátorka, která po Alanově boku nepřestávala na veřejnosti zářit štěstím. Během té doby se ale proměnila ze sotva dospělé krásky v ženu, jíž pomalu začíná klepat na dveře třicítka. Stále častěji tudíž přemýšlela o budoucnosti a založení rodiny, tím spíš, že vyrostla v harmonickém prostředí a měla před očima manželství svých rodičů. Zřejmě to i dávala svému partnerovi stále častěji najevo, jenže jemu vztah, dávno zajetý do stabilních kolejí, nejspíš vyhovoval a necítil potřebu na něm cokoli měnit. A tak najednou přišla rána jako blesk z čistého nebe – místo svatby rozchod.

S Alanem Babickým

S Alanem Babickým

Sázka na neznámé prostředí

Vzápětí se kolem krásné moderátorky začali rojit nápadníci jako vosy, jenže jak měla rozpoznat, který je který? Osud jí nabídl řešení, které se zdálo ideální. S dalším partnerem se totiž seznámila při fotografování kalendáře na řeckých plážích. Podnikatel Nico Papadakis a syn majitele řetězce řeckých hotelů ji považoval za jednu z dlouhé řady fotomodelek, které v těchto končinách často pracují. Netušil, že plavovláska, která ho ve sluneční záři okouzlila, je ve své domovině známou a populární osobností. Pravdu mu Lucie prozradila podle svých slov až časem, byla přesvědčená, že jí život konečně nabídl příležitost seznámit se ‘úplně normálně‘. Zamilovala se, byla na svou novou lásku hrdá, a když 12. dubna 2008 přebírala cenu za druhé místo v anketě TýTý, dokonce poslala prostřednictvím kamer pozdrav Nicovi v řečtině.

Bohatý řecký podnikatel Nico Papadakis

Bohatý řecký podnikatel Nico Papadakis

Porod bez partnera

V té době již byla těhotná, možná to ale ani sama ještě nevěděla. Jenže i vášnivý Řek zklamal na celé čáře. Jestli snad pochyboval o svém otcovství, nebo se prostě jenom nechtěl ženit, to zůstává Luciiným tajemstvím. Každopádně ji během několika měsíců opustil a syna Lucase porodila 11. prosince 2008 jako svobodná matka, která se může opřít jedině o své rodiče. „Její problém zřejmě spočíval opět v zásadním rozdílu v představách obou partnerů. Zatímco moderátorka toužila po harmonickém vztahu a těšila se, že konečně bude mít svoji rodinu, Papadakis se nejspíš ještě vázat nechtěl. Možná dokonce vztah považoval pouze za jednu z prázdninových epizod. A Lucie, zaslepená city a touhou po splnění svého snu nejspíš přehlédla varovné signály nebo si je nechtěla připustit,“ říká psycholožka.

Se synem Lucasem a maminkou Alenou

Se synem Lucasem a maminkou Alenou

Nezralý zajíček

Jestliže oba předchozí vztahy přece jen působily alespoň trochu reálně, před tím třetím ji už na počátku varoval dokonce i nejeden kolega. Rozvážná mamina a nevybouřený floutek, tohle nemohlo dobře dopadnout. Že se o jedenáct let mladší sporťák Michal Hrdlička do krásné blondýny zakoukal, na tom není nic nepochopitelného. „Problém byl ale opět v tom, že každý z nich očekával od vztahu něco jiného. Zatímco moderátorka hledala hlavu rodiny a oporu, partnera do nepohody, mladý nevybouřený krasavec byl v době navázání vztahu ještě ve fázi, kdy si naplno užíval popularity a pozornosti něžného pohlaví,“ upozorňuje Kovářová.

Vztah s Hrdličkou se stal mimo jiné skvělou reklamou pro Novu

Vztah s Hrdličkou se stal mimo jiné skvělou reklamou pro Novu

Láska, nebo dobrá reklama?

Když vyšlo najevo, že hvězdný pár televize Nova čeká potomka, byla z toho velká sláva. „Otázkou je, zda moderátorčino druhé těhotenství nebylo zoufalým pokusem, jak partnera připoutat. I když praxe všeobecně potvrzuje fakt, že taková ‘pojistka‘ většinou stejně nefunguje, některé ženy se k ní stále znovu a znovu uchylují,“ připomíná psycholožka. Před patnácti měsíci porodila moderátorka dceru Lindu, každodenní cesta obou partnerů však byla namísto společné diametrálně odlišná. „Zatímco dvojnásobná matka měla doma starostí až nad hlavu, příliš mladý muž zřejmě ještě nebyl zralý na to, aby se dobrovolně vzdal svobodného života, zábavy a obdivu. V konečném důsledku tudíž pravděpodobně namísto plnohodnotného partnera jakoby moderátorce přibylo doma další dítě, s nímž nelze najít společnou řeč,“ dodala Kovářová k rozchodu, který nyní patří k nejsledovanějším kauzám českého showbyznysu.

S dcerou Lindou

S novorozenou dcerou Lindou

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace