Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Chudák Dalibor Gondík vypadá jako smrtka a je hubený jak tyč. Přesto se postavil soupeři, na kterého fakt neměl. Jak dopadl?

22.12.2014
Chudák Dalibor Gondík vypadá jako smrtka a je hubený jak tyč. Přesto se postavil soupeři, na kterého fakt neměl. Jak dopadl?

Autor: Geoafrica.com

Popisek: Herec Dalibor Gondík tvrdí, že potřeboval zhubnout a udělat něco pro zdraví a fyzičku. Svou příšernou vychrtlostí však začíná přímo děsit.

FOTOGALERIE Na první pohled by se zdálo, že šlo jen o jakousi legrácku, povinné plnění sázky, kterou Dalibor Gondík uzavřel s boxerským šampionem Lukášem Konečným při pražském finále RunTour. Ještě mnohem víc než vlastní souboj zaujal diváky hercův vzhled. Opravdu je tak příšerná vychrtlost jeho cílem, nebo se tvrzením o zdravém životním stylu a snaze zhubnout snaží maskovat důsledky vážného onemocnění?

V souboji se světovým šampionem Lukášem Konečným nakonec došlo na to, co zřejmě ani Gondík nečekal – o bitku se vším všudy. Světový šampion mezi provazy Lukáš Konečný ho vůbec nešetřil. Přesto souboj trval celá čtyři kola, která si oba borci domluvili.

Výprask od světového šampiona

„To si děláš srandu,“ dostal ze sebe Gondík první reakci, když nasadil rukavice a Konečný s klidným hlasem prohlásil, ať nečeká žádné oťukávání. A jak řekl, tak učinil. První kolo a populární herec po pár ostřejších ranách sotva pletl nohama a zavěsil se do provazů. „Pojď, pojď!“ křičel na něj rezolutně Konečný a hned s úsměvem dodal: „Jinak dostaneš víc.“

Tvář seriálu RunTour 2014 ukázala, že je skutečným bojovníkem, a i přes pramalé zkušenosti mezi provazy se statečně drala jednotlivými koly. „To je ono,“ vykřikl jeden z přítomných novinářů, když se Gondík konečně pokusil do svého soka opřít. „Už mě hrozně štval, jak mě pošťuchoval, musel jsem něco udělat,“ vysvětloval extrémně vyhublý herec, který se po každém kole položil vyčerpaně do kolen.

Čtěte také:

Dalibor Gondík vypadá jak smrtka, podívejte. Ten snad váží 30 kilo i s postelí... S jakou nemocí moderátor bojuje? Tajnosti slavných

Navrch ještě pořádný trénink

Na body by jednoznačně vyhrál bývalý mistr světa roku, na krásu to však bylo nerozhodně. „Snad to Dalibora od boxu neodradí,“ culil na svého soupeře Konečný. „Zbláznil ses? Poprvé a naposled,“ odvětil mu rázně Gondík a doufal, že po dvanácti minutách pekla bude moci konečně vyklidit bojiště a přesunout se domů. „Ale kdepak,“ usadil ho jeho vyzyvatel. „Ještě kruhový trénink, ať víš, jak boxeři trénují.“

A tak přišlo na řadu čtyřicet minut tvrdého drilu s medicinbalem, švihadlem i pneumatikou. „Když už jednou vyzval boxera na souboj, musí si to teď vyžrat do dna,“ měl jasno Konečný, který Gondíka porazil na závěrečném závodě RunTour 2014 v Praze na Ladronce. Díky tomu si mohl vybrat způsob odvety. A vyhrál box!

Prý hubne pro zdraví

Nad Daliborovou extrémní vyhublostí se v poslední době pozastavuje stále více lidí. Herec však odmítá, že by její příčinou byla právě nemoc. Zhubnout byl prý naopak jeho cíl. Po ránu si dává 30 dřepů, 30 kliků, 30 speciálních cviků na břišní svalstvo a pak ještě sedm až deset kilometrů běhu. Během dne všude chodí převážně pěšky. Maso omezil na minimum, zato spořádá nejméně půl kila zeleniny denně. Základem jeho jídelníčku je takzvaná raw-strava, tedy potraviny, které nesmí být zpracované při vyšší teplotě než 42 stupňů Celsia.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tagy
Gondík,

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace