Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nejnovější aféra Veroniky Žilkové. Jak to ta ženská dělá, že vždycky narazí na ženatého chlapa? O kom se mluví

25.09.2022
Nejnovější aféra Veroniky Žilkové. Jak to ta ženská dělá, že vždycky narazí na ženatého chlapa? O kom se mluví

Foto: Se svolením KVIFF (stejně jako ostatní snímky v článku, pokud není uvedeno jinak)

Popisek: Veronika Žilková letos na MFF Karlovy Vary

Na jaře vypadala Veronika Žilková jako umučení. Vzpamatovala se ale rychle. Nepatří k ženám, které by se kvůli mužům dlouhodobě trápily. Ještě sice není rozvedená, ale ve společnosti už představila nového partnera.

Utrápená šedesátnice se z rozvodu s Martinem Stropnickým vzpamatovala hodně rychle. Nasadila to, co je u ní obvyklé. S temperamentem žhavým jako rozpálená břitva už na začátku léta v pohádkových 7 pádech Honzy Dědka několikrát zažertovala na téma bývalý život s politikem a se svým stále ještě manželem se nijak nemaže. 

 

Maminka s dcerou Kordulou, foto KVIFF

Soud o nezletilou Kordulu

Nejmladší dcera Veroniky Žilkové, kterou Martinovi Stropnickému porodila pár let po čtyřicítce, stále ještě není zletilá. Malá křehká milovnice koní se ovšem už proměnila v mladou elegantní kočku, jejíž společenský debut na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech způsobil menší poprask. Kordule je sedmnáct, rozhodně to ale není nenápadná teenagerka. V poslední době se prezentuje nejen na Instagramu, ale také na Tik Toku. Její videa svědčí o tom, že podobně jako její nevlastní sestra Agáta Hanychová zdědila maminčin sklon předvádět na veřejnosti své soukromí v celé nahotě. Na jednom videu vystrčila na diváky rozkošný zadeček v miniaturních kraťasech a kdo ví, co předvede na dalších.

 

Začátkem léta u Honzy Dědka na zámku Opočno, foto FTV Prima

Mezitím se její rodiče usilovně soudí. Veronika Žilková trvá na tom, že otec by se měl na výchově dcery podílet rovným dílem a navrhuje střídavou péči. To víceméně znamená, že kazí manželovi zbytek jeho diplomatické kariéry, protože ho tím nutí co nejrychleji ukončit jeho misi v Izraeli. Těžko si totiž lze představit, že by Kordula putovala mezi Prahou a Tel Avivem. Kordula je skoro dospělá a tahanice u soudu pro ni je nejspíš další trapnou epizodou ze života jejích rodičů. Zato maminka si to užívá a je celkem zřejmé, že celý kolotoč spustila proto, aby mohla dál na Stropnického dštít oheň a síru. Tvrdí sice, že chce, aby se Kordulin otec vrátil kvůli výchově dcery, která ho postrádá, po soudu, který byl nakonec odložen, si ale neodpustila poznámku: „Opak je pravda. On si to o rok prodloužil, takže oproti standardním čtyřem letům tam bude pět let, aby tam v Izraeli ještě rok byl se svou přítelkyní.“ 

Nový partner snáší nečekanou popularitu statečně

Na premiéře filmu Spolu, ve kterém hraje obětavou matku, se Veronika Žilková poprvé objevila ve společnosti nového partnera Josefa Holomáče. Prezentuje ho jako bývalého člena slavné moravské rockové skupiny Argema. Nutno říct, že „bývalý“ má v tomto případě význam času poměrně dlouhého. Josef Holomáč byl sice v roce 1982 zakládajícím členem Argemy, skupinu ale opustil už v polovině 90. let. Dnes žije v Praze, stejně jako Veronika Žilková v Suchdole. Tam se prý také poprvé potkali, když si na volnou židli u jeho stolu herečka přisedla v místní hospůdce. A jak je jejím zvykem, netají se tím, že byla tak trochu na lovu. V prvním společném rozhovoru promluvil nový pár českého showbyznysu také o detailech jejich seznámení. „Bydlíme oba v jedné vesnici, která se jmenuje Praha 6 Suchdol. Neznala jsem dříve ani Argemu, ani jsem netušila, že tam Pepa také bydlí,“ popisuje herečka. „Šla jsem jednoho dne na procházku se psy a zašla jsem na pivo. A tam seděl Pepa. Říkala jsem si no co, má vedle sebe volno, šel by... Tak jsem si přisedla,“ směje se Žilková. Slovo dalo slovo, našli společná témata a jeden v druhém zalíbení. Média brzy přišla na to, že ani jeden z nich zatím není rozvedený, a tak se zrodila nová „aférka Žilková“. 

„Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá,“ napsala Super.cz Martina Holomáčová. „Paní Žilková by se nad svým chováním měla také zamyslet. Je mi moc líto, že se s ní manžel rozešel, ale ona nakonec dělá to samé, rozvrací dosud fungující manželství. I když jsem o jejich vztahu měla již nějakou dobu podezření, stále jsem věřila, že jde o vztah pouze přátelský,“ dodala.

 

Manželé Holomáčovi v době slávy Argemy, foto se svolením Martina Holomáčová

Opakuje se tedy situace, kdy se tenkrát vášnivě zamilovaná Žilková rozhodla, že Martin Stropnický bude její za každou cenu. Také tehdy se řešil ne zrovna pěkný hercův rozvod, také tehdy se mluvilo o tom, že Žilková si jde za svým hlava nehlava. Tenkrát se jí Martin Stropnický zastával a nejinak teď činí Josef Holomáč. „Dovolte, abych reagoval na vyjádření mojí prozatím ještě manželky Martiny. Naše manželství je již více jak dva roky nefunkční a v současnosti probíhají právní úkony vedoucí k rozvodu tohoto manželství. Tyto úkony započaly dávno před tím, než jsem se potkal s Veronikou Žilkovou, což mohu i fakticky doložit. Z tohoto důvodu považuji vyjádření mé manželky za účelové a nezakládající se na pravdě,” vyjádřil se exkluzivně pro Super.cz Josef Holomáč. 

Věkově přiměřený partner

Josef Holomáč je o dva roky starší než Veronika Žilková. Té musí lichotit, že v jeho životě nahradila manželku Martinu, která je o patnáct let mladší než on. Pravda je, že Martina i Veronika jsou stejný typ, obě jsou drobné blondýnky. S Veronikou Žilkovou ovšem stárnoucímu rockerovi nejspíš nehrozí to, co způsobilo rozpad jeho manželství – Martina se prý totiž rozhodla, že jsou jí bližší vztahy s ženami a našla si přítelkyni (což tedy tvrdí její stále ještě manžel, ona to nepotvrdila - právě naopak). To jistě žádnému chlapovi na sebevědomí nepřidá, a tak není divu, že Holomáč si nyní vybral věkově přiměřenou partnerku.

Pro tu je to, že našla takového muže pro další dny a roky svého života, další nahrávka na útočná prohlášení vůči Martinovi Stropnickému. Zatímco on totiž vyměnil Veroniku za o mnoho mladší konzulární asistentku z české ambasády v Tel Avivu, ji si i přes šedesátku na krku vybral známý rocker. Veronika Žilková si zkrátka pokoj nedá, Martin Stropnický si s ní nejspíš ještě užije, než bude rozvod uzavřen. 

Zdroj: iDnes, Super.cz

 

 

Vložil: Ela Nováková