Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Fakt beznadějný případ. Partnerkám dopřává lásku jako z pohádky, časem jim ale dojde, že milují prince z Nemanic. Není divu, že už ho má po krk i třetí manželka

25.11.2016
Fakt beznadějný případ. Partnerkám dopřává lásku jako z pohádky, časem jim ale dojde, že milují prince z Nemanic. Není divu, že už ho má po krk i třetí manželka

Foto: Frekvence1

Popisek: Jiří Pomeje - herec, producent, manažer... a stavitel vzdušných zámků

Všechna manželství Jiřího Pomeje působila navenek přímo ideálně – která žena by si nepřála tak obětavého gentlemana! Není divu, že družky jeho života byly krásné, úspěšné a čím dál mladší. A všem nějakou chvíli trvalo, než jim došlo, že jeho veškerou dvornost platí z vlastní kapsy.

Líbí se vám, nebo nelíbí? U herce a producenta Jiřího Pomeje je tahle otázka naprosto bezpředmětná. Na ženy totiž nepůsobí svým vzhledem, ale především vystupováním. Takovou dávku dvorného chování a galantnosti abyste dnes hledali se svíčkou v pravé poledne. Samozřejmě pokud pomineme noblesního Jana Přeučila, krále etikety Ladislava Špačka a pak ještě několik dalších jedinců, kterým byla dána do vínku ta správná ‘kinderstube‘ neboli správná výchova. A čím mladší jsou vody, v nichž pátráte, tím menší naděje na úspěch. Není divu, že Pomeje, který navíc ještě perfektně tančí, dokáže kouzlem své osobnosti nacpat do pozadí veškeré dostupné informace o jeho finančních problémech a tajemných zdrojích obživy – z čeho vlastně žije, o tom zřejmě kromě jeho nejbližších opravdu nemá nikdo ani ponětí. Přesto spolehlivě nachází další partnerky, které jeho umění vytvářet iluzi života po boku prince z pohádky okouzlí. Jenže všeho do času.

S Michaelou Kuklovou u rozvodového soudu

S Michaelou Kuklovou u rozvodového soudu

Perspektivní producent

Největší výdrž měla první manželka, o tři roky mladší herečka Michaela Kuklová. Vzali se v roce 1994, když měl Jiří odstartovanou úspěšnou hereckou kariéru. Ke své ženě se choval jako k pokladu a proslýchalo se, že žárlí jako Othello. Jenže doma měli nastavený systém podle starého pořekadla, že žena se stará o podřadné věci, jako je placení nájmu, složenek a zajištění potravy, zatímco muž má vyšší cíle – například vztahy s Biafrou (v 60. letech stát na jihovýchodě Nigérie). Jejich vztah byl plný snů a slibů, na realizaci většiny z nich ale nikdy nedošlo. V roce 2002 se k tomu navíc přidala ještě neuvážená investice do produkce velkofilmu Andělská tvář, po němž ambicióznímu producentovi zbyly jenom oči pro pláč a milionové dluhy. Vzápětí se roztočila kola soudní mašinerie, která vyvrcholila v roce 2007 u rozvodového soudu. „Skoro třináct let jsem žila s panem Pomeje a taky jsem ho živila,“ prozradila po letech natvrdo Míša na webu Prima.style.cz.

Ivetina pohádka na Hluboké

Ivetina pohádka na Hluboké

Zázračný manažer

Tak si představovala v roce 2008 svůj nový comeback po jeho boku zpěvačka Iveta Bartošová. Navíc i ona toužila mít konečně svoji pohádku. Tím spíš, že se Ladislav Štaidl kvůli ní nikdy nerozhoupal k rozvodu, přestože mu porodila syna Artura. Vykouzlit zdání romantického vztahu, na to byl Pomeje vždy kádr. Ivetě ho zpočátku dopřál vrchovatou měrou včetně velkolepé svatby na zámku Hluboká, v kočáře a s princem na bílém koni. Jenom ty zlaté prstýnky kdosi kamsi zašantročil a s účtem za hostinu pak byly poněkud trable. Jiřímu nelze upřít, že se zpočátku opravdu snažil o Ivetu postarat i jako manažer, jenže se to někde zvrtlo. Otázkou je, zda byla již tenkrát na vině její psychika ruku v ruce s ‘láskou‘ k alkoholu, nebo záplava nesplněných slibů a snů způsobila, že se do svých problémů začala propadat ještě více než dřív. Byli u toho jenom oni dva, takže by bylo nefér dělat jednoznačný závěr. Jedno je ale jasné – i druhé manželství vzalo zasvé, tentokrát ‘do roka a do dne‘.

Svatba s Andreou Šťastnou

Svatba s Andreou Šťastnou

Konečně tátou

Potřetí se Pomeje oženil před třemi lety a o třiadvacet let mladší dýdžejka Andrea mu porodila dceru Aničku. Jenže život se mění a Andrea s ním. Ve své profesi začala stoupat na vrchol, zatímco manžel v herecké branži od přelomu tisíciletí jenom paběrkuje. Od počátku letošního roku už bylo u nich doma takové dusno kvůli financím, že Pomeje dokonce začal makat rukama o víkendech v jednom známém motorestu. Spíš než jako číšníka ho tam ale měli za maskota a dlouho mu to nevydrželo. Takže tím, kdo vydělává na provoz rodiny, je Andrea, a ta už toho prý má tak akorát dost. „Takovýhle dusno u nás ještě nikdy nebylo. Jsem z toho naprosto zoufalej. Andreu bych opravdu nerad ztratil. Je to ta nejkrásnější a nejlepší ženská a máma na světě,“ svěřil se Blesku s tím, že důvodem manželských neshod je Andreina stoupající sláva a jeho žárlivost. Oheň na střeše je ale i kvůli letošnímu Silvestru, protože paní Pomeje dostala lukrativní nabídku až v indickém Dillí. Jenže se rozhodla nechat manžela doma. „Mám opravdu velký strach, aby Andree nedošla trpělivost a ten svět mi ji nevzal. Tenhle rozvod bych už nepřežil,“ zalkal teatrálně Jiří, který měl pro drama odjakživa vlohy. Zdá se ale, že mu mistrné stavění vzdušných zámků nebude tentokrát už moc platné.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace