Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

„Mistra si velmi vážím, ale ta jeho žena...“ Ivana Gottová zazdila další job, tentokráte charitu. A kdokoliv proti ní řekne slovo, čeká ho prý proud nadávek a urážek

09.06.2015
„Mistra si velmi vážím, ale ta jeho žena...“ Ivana Gottová zazdila další job, tentokráte charitu. A kdokoliv proti ní řekne slovo, čeká ho prý proud nadávek a urážek

Autor: TV Prima

Popisek: Ivana Gottová

Moderování VIP zpráv, muzikál Přízrak Londýna a teď i Avon pochod… Ivana Gottová ruší jednu práci za druhou a na producentku, která ji zkritizovala za nezodpovědnost, se Mistrovi fanoušci vrhli jako saně. Otázkou je, zda má krční límec, v němž dorazila na Primu, opravdu od lékaře.

Vážné problémy s krční páteří jsou údajně důvodem, proč manželka mnohonásobného Zlatého slavíka ruší jeden svůj závazek za druhým. Po odchodu z ‘primáckých‘ VIP zpráv, o němž se šuškalo, že je za ním nový připravovaný projekt, pořádně vyšplouchla produkci i soubor muzikálu Přízrak Londýna, i když účinkování na muzikálové scéně prý bylo splněním jejího dlouholetého velkého snu. Naštvaná producentka Ema Krahulíková se v médiích otevřeně vyjádřila, co si o jejím postupu myslí, a se zlou se potázala. Ivanini fanoušci, nebo spíš skalní obdivovatelé jejího slavného manžela, se na ni vrhli jako líté saně.

Nemocné prý podpořila na dálku

Dalším projektem, z nějž Gottová vycouvala prakticky na poslední chvíli, se stal v sobotu 6. června jubilejní patnáctý ročník Avon pochodu, který je výrazem solidarity a podpory žen s rakovinou prsu. Ambassadorkou projektu se Ivana stala v roce 2012, takže letos měla v ‘růžovém‘ průvodu, pochodujícím z pražského Staroměstského náměstí tentokrát nově na Rohanský ostrov, objevit již počtvrté. Z účasti se ale omluvila ze stejných důvodů jako v předchozím případě. „Ano, má žena tento pochod nepůjde, necítí se dobře! Omluvila se a bude pochod podporovat na dálku,“ řekl deníku Aha! Ivanin manžel Karel Gott, kterého prý velmi trápí, že se někdo stále snaží stav jeho ženy zpochybňovat.

Čtěte také:

Gottové hrozí statisícová pokuta! Co zase provedla, proč Mistr hubne před očima a jaké strašidlo obchází Bertramkou?

Na Primu dorazila s límcem

Deník má údajně k dispozici i fotografie, na nichž Gottová odchází ze svého posledního vysílání na Primě s podpůrným límcem, který lékaři opravdu ordinují v případě problémů či úrazu krční páteře. Podle některých informací s ním prý dokonce chtěla původně i stanout před kamerou, produkce jí však doporučila raději od tohoto nápadu ustoupit, protože by to na obrazovce nevypadalo dobře. Její kritici však dál upozorňují, že na předchozí velkolepé oslavě 70. narozenin Karla Šípa žádný límec neměla. Navíc je v současnosti možné kdykoli si ho koupit v kterékoli prodejně zdravotnicích potřeb nebo na internetu, a to i bez lékařského předpisu.

Producentka to schytala

Nenadálým odchodem ze muzikálu Přízrak Londýna Ivana velmi popudila producentku projektu Emu Krahulíkovou, která nepovažuje zdravotní komplikace za něco neobvyklého. Vadil jí však způsob, jaký Gottová zvolila a o němž KrajskéListy.cz informovaly. Překvapivě si tím ale vysloužila obrovskou vlnu kritiky na sociálních sítích. Poté co se Zlatý slavík své ženy veřejně zastal, rozpoutali jeho fanoušci v internetových diskusích na Krahulíkovou doslova hon na čarodějnice. „Užila jsem si svoje. Lidé na mě nakydali strašnou špínu. Dozvěděla jsem se o sobě nepěkné věci, třeba to, že jsem nejtlustší a nejošklivější produkční v republice,“ prozradila serveru Super.cz Ema, která si nejspíš příště rozmyslí, co komu řekne. „Opravdu se nebudu už k ničemu vyjadřovat, ani k tomu, jak Ivana měla na má slova zareagovat. Vůbec jsem je nezaregistrovala, nevím, proč bych měla číst nějaké její vyjádření. Je to pro mě uzavřená záležitost. Alternaci za ni mám a tím to pro mě hasne. Jediné, co k tomu mohu dodat, je to, že Mistra si nesmírně vážím a je mi líto, že se to takhle muselo řešit,“ dodala producentka.

Čtěte víc:

A je to venku! Ivana Gottová předvedla vrcholnou nezodpovědnost. Zatímco měla hrát v divadle, bavila se na mejdanu. Konečné „zúčtování“ by ji mohlo stát skoro milion

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace