Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Na luxusní kvádra a auta Leoš Mareš má, na alimentech prý ale šetří a na děti nemá čas. Jak žije rodina královsky placeného moderátora?

02.03.2015
Na luxusní kvádra a auta Leoš Mareš má, na alimentech prý ale šetří a na děti nemá čas. Jak žije rodina královsky placeného moderátora?

Autor: Blažek

Popisek: Leoš Mareš si za každou cenu chce udržet pověst jednoho z nejlépe placených moderátorů. Jeho účinkování v reklamě však napovídá, že už mu v showbyznysu pšenka zdaleka nekvete tak jako dřív.

Někdejší pán kožichů se vyšvihl mezi nejlépe placené moderátory. Obleky, vozy i přítelkyně si zásadně vybírá jen luxusní. Na manželce a dvou dětech prý ale Leoš Mareš šetří, a ještě na ně nemá čas.

O tom, že být partnerkou jednoho z nejlépe placených moderátorů není žádná slast, by mohla vyprávět nejedna jeho přítelkyně. Nejvíc ale o tom ví jeho o dva roky starší žena Monika Marešová. Leoš prý na děti nemá čas a s penězi se také nepředá.

Odkázána na milost záletníka

Před devíti lety mu porodila manželka Monika syna Jakuba, před pěti lety pak k němu přibyl ještě Matěj. A prakticky od jeho narození je s dětmi sama, protože moderátor Leoš Mareš rodinu opustil kvůli milenkám. Když si tu a tam udělá pro syny čas, řádí s nimi a věnuje se jim naplno. Jenže… „Z 95 procent jsem s klukama já,“ přiznala Marešová již před třemi lety v jednom rozhovoru. Dá se tedy říci, že je na tom hůř než leckterá matka-samoživitelka. A nejen pokud jde o podíl otce na péči o děti a jejich výchově.

Monika Marešová se syny Jakubem a Matějem

Monika Marešová se syny Jakubem a Matějem

Moničinu situaci komplikuje fakt, že se s Leošem nerozvedla a ani nikdy nepožádala o předběžné opatření, které by stanovilo výši výživného. Navíc již od druhého porodu nepracuje, jen si tu a tam přivydělá, a tak je se syny odkázána na to, kolik peněz jí Leoš dá. Jenže i když populární hezoun přímo velkoryse rozhazuje za své nákladné záliby, od luxusních vozů přes značkové obleky až po investice do milenek, pokud jde o rodinu, to se populární milionář zrovna nepředá. „Nemyslím si, že jsou vysoké. Na živobytí nám to stačí, ale vyskakovat si nemůžu,“ otevřeně komentovala Monika výši alimentů pro server Ahaonline.cz.

Honoráře klesají, a tak prý začíná vyprávět pohádky

Přitom je Mareš proslulý úspěšným vyjednáváním přímo astronomických honorářů. Jeho požadavky za moderování jediného večera bývají v řádu statisíců, když byl na vrcholu kariéry, pohybovaly se jeho honoráře za celou televizní show od jednoho do tří milionů korun. Nyní tvrdí, že za moderování další řady pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska dostane od Novy pět milionů. „Na Nově jsem dostal za moderování Hlasu pět milionů, a jak jsem se dozvěděl, za nabízenou práci porotce X Factoru, která zabere také půl roku, je 30 000 euro, což je tři čtvrtě milionu. Neříkám, že je to malá částka, ale za tolik práce to zase  nic oslnivého není,“ prozradil serveru Super.cz.

Hlas ČeskoSlovenska moderoval Leoš se zpěvačkou Tinou. Teď si to zopakuje a tvrdí, že za to zhrábne miliony.

Hlas ČeskoSlovenska moderoval se zpěvačkou Tinou. Teď si to zopakuje a tvrdí, že za to zhrábne miliony.

Jeho tvrzení o milionovém honoráři však působí scestně, tak vysoké částky nedostával ani v době své největší slávy. Navíc i v kuloárech na Nově se říká, že je to nesmysl. Leoš prý začíná vyprávět pohádky, jen aby se udržel na příčce nejlépe placeného moderátora a nemusel při sjednávání smluv jít se svými požadavky výrazně dolů. Slevovat už ale nejspíš začal, protože se právě v těchto dnech objevil na obrazovkách v reklamním spotu jedné z předních značek české luxusní pánské módy. Honoráře za tuto práci sice také nejsou zanedbatelné, milionových hodnot však rozhodně nedosahují.

Na kontě má čtyři modelky. Která bude další?

K rozpadu manželství, které dnes již existuje pouze na papíře, došlo před pěti lety kvůli modelce Gabriele Dvořákové, s níž byl Leoš již delší dobu Monice nevěrný. Gábině se sice podařilo odvést ho od rodiny, poté ale jejich vztah stejně za pár měsíců skončil. V Marešově náruči ji vzápětí vystřídala další modelka, mladičká Hanka Svobodová. Po jejím boku vydržel rok a půl, poté jí jako ‘bolestné‘ přenechal pronajatý byt v centru Prahy a luxusní vůz Audi A8.

Modelka Petra Faltýnová s ním zatím vydržela nejdéle ze všech milenek

Modelka Petra Faltýnová s ním zatím vydržela ze všech milenek nejdéle. Otázkou ale je,
co bude po jejím návratu z USA.

Další modelkou, která dočasně zakotvila v jeho životě, byla světově známá Michaela Kociánová, která se v České republice objevuje jen sporadicky. Nejspíš právě proto se Leoš již po pár měsících začal znovu kolem sebe důkladně rozhlížet. Partnerku tím ale zřejmě pořádně naštval, a tak dostal kopačky. V jeho hledáčku však uvízla 2. vicemiss České republiky 1998 Petra Faltýnová. Hádali se, rozcházeli a zase scházeli a svým vztahem plnili stránky bulvárních deníků a magazínů až do loňského listopadu, kdy se Petra s dcerou vypravila na čtyři měsíce na Floridu. Zúročí Monika konečně svou nekonečnou trpělivost a podaří se jí vrátit Leoše k rodině, nebo si snad nenapravitelný donchuán nabrnkne mezitím modelku číslo pět? Zdá se, že druhá možnost je pravděpodobnější. Před pár dny byl totiž přistižen na narozeninách Patrika Hezuckého s mladičkou nohatou blondýnkou, jejíž identitu zatím neprozradil.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace