Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Lucie Borhyová si pořádně naběhla, exotická láska se jí vymstí. Co ohrožuje její novou rodinu? Tajnosti slavných

23.01.2015
Lucie Borhyová si pořádně naběhla, exotická láska se jí vymstí. Co ohrožuje její novou rodinu? Tajnosti slavných

Autor: TV Nova

Popisek: Krásná zprávařka televize Nova Lucie Borhyová sice navenek neztrácí svůj okouzlující úsměv, má však velké starosti. Založením nové rodiny totiž probrala z nezájmu otce svého syna Lucase, který se najednou vehementně hlásí o svá rodičovská práva.

Naděje na harmonický život s milujícím partnerem a dětmi už zase mizí moderátorce Lucii Borhyové v nekonečnu. Po obrovském zklamání, které jí připravil řecký otec malého Lucase, se upnula na kolegu-moderátora Michala Hrdličku. Jenže teď ji čeká tvrdý boj, v němž by nemusela vyhrát.

Už se zdálo, že se populární novácká zprávařka Lucie Borhyová konečně dočkala kompletní šťastné rodiny. Jenže na obzoru se vzápětí vynořil černý mrak, který si dělá ambice pořádně jí zatížit duši až do konce života. A řídí ho ty nejhorší emoce, které mohou ženu v partnerských vztazích potkat – uražená chlapská ješitnost a žárlivost.

Krásné holky to mají těžké

Vývoj Lucciných partnerských vztahů potvrzuje staré pořekadlo, že krásné holky to mívají v životě těžké. V čem zpravidla tkví jádro jejich problémů? „Je velmi obtížné rozpoznat, zda se ‘uchazeč‘ o jejich srdce opravdu zamiloval a jde mu o oboustranně příjemné a harmonické soužití, nebo by se jen rád vytahoval před ostatními ‘samci‘ exkluzivní ‘samičkou‘, kterou mu budou všichni závidět,“ konstatuje psycholožka Martina Kovářová.

Teprve Lucčin nový vztah s Michalem Hrdličkou probudil Papadakisův zájem o syna

Teprve Lucčin nový vztah s Michalem Hrdličkou probudil Papadakisův zájem o syna

„S tímto problémem se potýká většina nejen veřejně známých žen, ale také úspěšných profesionálek v profesích, na které není tolik vidět. V rámci snahy o získání pozornosti se samozřejmě muži velmi snaží, možné problémy se začnou zpravidla projevovat až po odeznění takzvané první fáze zamilovanosti, která může trvat zhruba půl roku. Leckdy to bývá nezájem o skutečné soužití, či dokonce pocit méněcennosti, pokud je žena profesně výrazně úspěšnější než muž,“ dodává odbornice na mezilidské vztahy.

Řekovi šlo pouze o její krásu

Tento problém se zjevně týká i populární moderátorky zpráv televize Nova. Po několika pokusech na 'domácí půdě' byla poměrně dlouho sama, až konečně potkala muže, jenž neměl s českým showbyznysem nic společného, a dokonce o ní vůbec nic nevěděl. S otcem svého syna Lucase, řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem, se seznámila při fotografování kalendáře v jeho domovině, a když se potkali, neměl temperamentní Řek ani ponětí, že sexy plavovláska, která mu padla do oka, patří v České republice k nejsledovanějším ženám. Lucie se zamilovala a doufala, že vztah, neokořeněný její popularitou, by mohl vydržet.

Řek Nico Papaadakis nebyl na počátku vztahu ovlivněn Luciinou popularitou, a tak věřila, že mu jde skutečně pouze o ni. Zřejmě mu ale nešlo o partnerku, ale o krásnou ženu jako módní doplněk.

Řek Nico Papaadakis nebyl na počátku vztahu ovlivněn Luciinou popularitou, a tak věřila, že mu jde skutečně
pouze o ni. Zřejmě mu ale nešlo o partnerku, ale o krásnou ženu jako módní doplněk.

Populární moderátorka v té době oslavila třicítku, takže už začala vážně uvažovat o založení rodiny. Dokonce se spekulovalo o svatbě, jenže Lucie brzy zjistila, že i Nico nejspíš patří k těm mužům, kterým šlo především o to mít po svém boku reprezentativní krásku. Navíc to vyšlo najevo, až když otěhotněla. Přesto se dlouho snažila předstírat harmonický vztah na dálku, aby od svého vztahu odpoutala pozornost médií, jen kolem svatby začala mlžit. Teprve před rokem přiznala, že ji Papadakis opustil, ještě když byla těhotná. „Bohužel jsem si vyslechla věci, jež jsou pro ženu, která zjistí, že je v jiném stavu, úplně nejhorší,“ přiznala v jednom rozhovoru.

Žárlivého Papadakise probral až Hrdlička

Dokud moderátorka pilně pracovala, starala se o syna a o jejím soukromí nepadlo v médiích ani slovo, plynul její život v relativním poklidu. Řecký taťka se prý občas ozval a Lucie mu nikdy v kontaktu s Lucasem nebránila. Zda jí vůbec na něj přispíval, to populární blondýnka jako slušně vychovaná dáma odmítala na veřejnosti probírat. Jeho zájem o syna ale nejspíš stále více uvadal, protože na Lucasovy páté narozeniny v prosinci 2013 si Papadakis ani nevzpomněl.

O sto osmdesát stupňů však temperamentní Řek obrátil, jakmile vyšlo najevo, že si jeho bývalá láska našla nového partnera a s kolegou sporťákem Michalem Hrdličkou čeká druhého potomka. Tedy až po několika letech se najednou začal vehementně hlásit o svá otcovská práva. „Dlouho všechno fungovalo tak, jak jsme se dohodli. Ale od doby, co vešlo ve známost, že mám nového partnera, se něco změnilo. Takže nás teď asi čeká soud o nové vymezení péče o syna. Cítím v tom Nikovu snahu dělat problémy,“ přiznala Borhyová serveru Ahaonline.cz.

Uražená ješitnost dokáže udělat ze života peklo

Podle psycholožky je to velmi častá reakce mužů, kteří nesnesou představu, že je na jejich bývalém partnerském ‘postu‘ kdosi nahradil. „Někteří dokážou podávat neuvěřitelné výkony, jen aby nový vztah expartnerky rozbili a získali zpět ztracené pozice. Většinou jim ale nejde o její lásku, ale o jejich vlastní ego – potřebují především sami sobě dokázat, že mají navrch, že jsou jako samci lepší. A pokud se jim to podaří, zpravidla své vítězství ženě poté pořádně 'osladí'. K tomuto jednání je vede žárlivost, navíc se cítí poníženi tím, že si expartnerka dovolila najít jiného partnera. Uvěřit jejich pozdním snahám a vsadit na to, že by opravdu mohlo nakonec vzniknout harmonické partnerství, by byla bláhovost,“ varuje Kovářová.

S Michalem Hrdličkou a synem Lucasem, o kterého nyní bude muset moderátorka zabojovat

S Michalem Hrdličkou a synem Lucasem, o kterého nyní bude muset moderátorka zabojovat

Pokud je nový vztah opravdu fungující a jeho rozbití nepřichází v úvahu, nastává podle odbornice velmi často druhá možnost – expartner všemožně hledá způsob, jak co nejvíc nové rodině zkomplikovat život. „K tomu bývají velmi často zneužívány právě děti a nekonečné tahanice o peníze či kontakt s nimi nesvědčí ani jim ani celkové atmosféře v nové rodině,“ konstatuje Kovářová. Oblíbenou ‘zbraní‘ podle ní bývají peníze, tedy drahé dárky či luxusní dovolené, a úmyslné výchovné 'přešlapy', při nichž jeden z rodičů podkopává snahy druhého a povoluje vše, s čím by expartner při vedení dítěte zásadně nesouhlasil. Krásnou Lucii tedy nejspíš čeká nejen soudní řízení o úpravu styku dnes již šestiletého Lucase s otcem, ale také dlouhá léta starostí, během nichž by přičiněním žárlivého Řeka mohla o syna přijít úplně.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace