Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tohle na Nově neuslyší rádi, že si ta Lucie nedá pokoj. Už zase plánuje, jak zkomplikovat managementu život. Kdo na tom vydělá a kdo to odnese tentokrát?

06.01.2017
Tohle na Nově neuslyší rádi, že si ta Lucie nedá pokoj. Už zase plánuje, jak zkomplikovat managementu život. Kdo na tom vydělá a kdo to odnese tentokrát?

Foto: TV Nova

Popisek: Lucie Borhyová prý plánuje třetího potomka. Pokud už pro něj má i tatínka, úspěšně ho tají.

Krásná, populární, sexy… a přitom se nejznámější tvář televize Nova zhlédla v úplně jiné roli. Pokud se jí podaří své plány realizovat, bude mít televizní management zase plnou hlavu starostí.

Popularita bývá většinou na soukromý život opravdový zabiják. Zprávařka televize Nova Lucie Borhyová by o tom mohla napsat pořádně tlustý román. Zatímco jí davy mužů leží u nohou, najít toho pravého, který by opravdu miloval ji, a nikoli pouze její mediální obraz a slávu, to je téměř nadlidský úkol. Naběhla si už dvakrát a na každý z obou vztahů jí zůstala nejkrásnější památka – dítě. Ani to jí ale navzdory blížící se čtyřicítce nestačí, ráda by svým miláčkům porodila ještě dalšího sourozence. Pokud se jí to podaří, budou muset v televizi zase horečně přemýšlet, jak období jejího porodu a šestinedělí přežít.

Kráska z pláže

Před kamerami Televizních novin usedla poprvé v roce 1998. Nova tehdy vsadila na právě módní kontrast ‘black & white‘ a plavovlasou sexy dvacítku usadila za moderátorský pultík vedle usměvavého tmavého Reye Korantenga, který již měl nějaké ty zkušenosti jako ‘rosnička‘. Rázem se stali jednou z nejpopulárnějších televizních dvojic a Lucie nejzbožňovanější českou sexbombou. Jenže vzápětí začala sklízet i trpké plody popularity. Jak poznat, kterému muži jde opravdu o ni samotnou, a který se naopak chce jejím prostřednictvím jenom zviditelnit?

S Lucasovým otcem Nico Papadakisem

S Lucasovým otcem Nico Papadakisem

Po dlouhém desetiletí, kdy se její soukromí stalo téměř věcí veřejnou, jí osud přihrál partnera, jenž vypadal naprosto ideálně. Syn majitele hotelového řetězce Nico Papadakis ji poznal během fotografování kalendáře na řecké pláži a neměl ani ponětí, s kým že se to vlastně seznámil. Krásná plavovláska se netajila svou zamilovaností, se svým vyvoleným dokonce otěhotněla, jenže ji krátce před porodem syna Lucase opustil. Zda zaúřadovaly klasické problémy vztahu na dálku, obrovský rozdíl mezi jižní a českou mentalitou, odlišný způsob života nebo něco úplně jiného, s tím se moderátorka dodnes nesvěřila.

Mediální kampaň

Její druhá velká láska odstartovala klukovinou, když se jeden namachrovaný sporťák vsadil s kolegou, že se mu podaří dostat Borhyovou do postele. Michal Hrdlička její láskyplnou vstřícnost ocenil na pouhou pětistovku, kterou také nakonec vyhrál. Tuhle informaci, která ji nesmírně ranila, se ale Lucie dozvěděla teprve až po rozpadu vztahu. Dlouho nezůstalo tajemstvím, že se v nováckém showroomu zrodila další láska, krásná Lucie a o deset let mladší frajer Michal, před nímž fanynky padaly na zadek, tak mimoděk přihráli svému zaměstnavateli mimořádnou reklamní příležitost. A management také z novinky vytěžil, co se dalo.

Vztah s Michalem Hrdličkou se proměnil v mediální kampaň televize Nova

Vztah s Michalem Hrdličkou se proměnil v mediální kampaň televize Nova

Sotva se mohlo nějaké soukromí zrodit, okamžitě bylo v tahu. Vztah známého páru se stal součástí mediální kampaně, fotografovali se spolu pro magazíny, laškovali před kamerou při předávání štafety Televizních novin sportovní relaci, veřejnost sledovala prostřednictvím médií téměř každý jejich krok. Navíc i tento vztah Lucie završila dalším porodem a narození dcery Lindy se proměnilo v událost televize Nova číslo jedna. Jenže.. Lucie toužila najít konečně klid a žít normální rodinný život s dětmi, nákupy a občasnou večerní detektivkou, Michal měl ale pocit, že si vlastně svoji popularitu ještě dostatečně neužil. A tak zatímco ona vařila večeře a kašičky a měnila pleny, on pobíhal z mejdanu na večírek a užíval si obdivu mladičkých fanynek. To nemohlo ani dobře dopadnout.

Třetí dítě na obzoru?

Již hezkých pár měsíců je krásná Lucie oficiálně single, a přestože se po jejím boku žádný stálý partner na veřejnosti neobjevuje, netají se přáním přivést na svět ještě dalšího potomka. Pokud pro něj už má i tatínka, důsledně si tentokrát dává pozor, aby na to zvědaví novináři nepřišli. Koneckonců popularita a zájem veřejnosti se již na obou jejích předchozích vážných vztazích těžce podepsaly. Na Nově nyní napjatě vyčkávají, zda přijde vedení oznámit další sladké tajemství. Jestli se jí to opravdu podaří, nastanou vedení zpravodajství velké starosti. Momentálně totiž v rámci úspor sotva najdou ve své ‘stáji‘ další náhradu, která by pár týdnů či měsíců po boku Korantenga zvládla se ctí. A vychovávat nové zprávaře, to je běh na hodně dlouhou trať, který se navíc pořádně prodraží.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace