Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Web vyzradil dost nechutné podrobnosti o zdravotním stavu Karla Gotta… Co řekl sám slavík a neuvěřitelná cifra, na kterou přišly šaty desetileté Charlottky Gottové, budete zírat

02.12.2016
Web vyzradil dost nechutné podrobnosti o zdravotním stavu Karla Gotta… Co řekl sám slavík a neuvěřitelná cifra, na kterou přišly šaty desetileté Charlottky Gottové, budete zírat

Foto: Facebook

Popisek: Karel Gott (a Jiří Suchý) při nedávném přejímání zlaté desky za album 40 slavíků

Víme, proč Karel Gott nebyl na předávání cen Český slavík Mattoni. Zpěvák totiž před necelým měsícem podstoupil operaci vyhřezlé ploténky mezi čtvrtým a pátým bederním obratlem. Ačkoliv zákrok proběhl bez komplikací, po operaci se objevily problémy.

Víme, proč Karel Gott nebyl na předávání cen Zlatý Slavík. Zpěvák totiž před necelým měsícem podstoupil operaci vyhřezlé ploténky mezi čtvrtým a pátým bederním obratlem. Ačkoliv zákrok proběhl bez komplikací, po operaci se objevily problémy.

Podle deníku Blesk byl Gott hospitalizován ve čtvrtek před předáváním cen, nezabraly mu ani kapačky, proto se nemohl osobně zúčastnit slavnostního udílení prestižních hudebních cen, kde získal už 41. Slavíka. Miláček národa byl do nemocnice odvezen kvůli zánětu, který se u něho objevil v podkoží operované bederní páteře. Nová operace páteře, o které se mluví, ale podle Gottova operatéra a ošetřujícího lékaře nehrozí, píše Blesk.

Po rakovině mu zbyl vývod?

Gottovo zdraví poslední dobou značně hapruje, sedmasedmdesátiletý zpěvák se ještě nedávno potýkal s rakovinou mízních uzlin, ze které se podle svého tvrzení vyléčil. Nedávno také absolvoval operaci, při které mu lékaři odstranili z těla umělý vývod, pomocí kterého zpěvák několik měsíců vyměšoval, jak bez okolků práskl web Eurozprávy, Blesk se těchto podrobností zdržel. Sama operace byla tečkou za dlouhou onkologickou léčbou, kterou Gott v uplynulých měsících absolvoval.

Dcera přišla v šatech za 70 tisíc

A tak za něj cenu, kterou získal už po jednačtyřicáté, přebírala dcera Charlotta. Karel tradičně bodoval v kategorii zpěváků a zároveň získal ze všech umělců nejvíce hlasů. Dcerka, která přišla oblečena do princeznovských šatů, na kterých bylo pravým zlatem vyšito 40 zlatých slavíků a které prý stály 70 tisíc, na jevišti karlínského divadla prozradila, že tatínka trápí záda, kvůli nimž nemohl přijít. Mistr nyní podrobněji popsal svůj stav a nezapomněl poděkovat věrnému publiku.

S Charlottou Ellou v šatičkách, které stojí jako slušné ojeté auto, se vyfotil i Leoš Mareš. Fotku pak sdílel (jako jednu ze dvou z letošních slavíků) na svém Instagramu.

Opět v nemocnici

„Moji milí příznivci, jak jste se včera od mé dcery Charlottky dozvěděli, nemohl jsem být osobně přítomen na vyhlašování Slavíků, protože jsem opět v nemocnici. A to z důvodu komplikací po nedávné operaci páteře, kvůli kterým musím bohužel zrušit i dohodnuté pracovní závazky, minimálně na celý příští týden,“ napsal Karel Gott na sociální síti.

Charlottka otce zastoupila

Ten celý večer sledoval v televizi.  „Myslím, že Charlottka mě s největší noblesou zastoupila. Touto cestou bych vám chtěl srdečně poděkovat za hlasy, které jste mi i v letošním roce poslali. Obhájit vítězství je v tak silné konkurenci rok od roku těžší a já si vážím vaší neustálé přízně. Věřím, že příští rok si pro Slavíka, pokud budu v anketě nominován, již osobně přijdu. Krásnou první adventní neděli, váš Karel Gott,“ dodal oblíbený zpěvák.

Nejstarší dcera nic neví

Smutné ale je, že jeho starší dcera Dominika o tom, že byl znovu hospitalizován, vůbec nevěděla. Vše zjistila až o víkendu od jeho manželky Ivany.  „Vylekalo mne to, proto jsem tátovi hned telefonovala, abych ho podpořila,“ řekla deníku Aha! Dominika Gottová, která od jara nežije v Praze, ale opět ve Finsku, kde má přítele.  Už když Karel Gott bojoval s rakovinou mízních uzlin, měla jeho nejstarší dcera Dominika od jeho manželky Ivany jen velmi málo informací o jeho zdravotním stavu. A tentokrát to bylo hodně podobné.

Pohádali se kvůli dědictví?

Dominika navíc s Gottem komunikuje minimálně. Prý kvůli jejich hádce, za kterou údajně může nesouhlas nejstarší dcery s rozdělením Gottova majetku. Dominiku mělo rozzlobit, že otec v době boje s rakovinou mízních uzlin všechen svůj majetek přepsal na manželku Ivanu. „Jsou léta manželé a táta určitě ví, co dělá, více to nechci řešit,“ komentovala vše tehdy Dominika. Teď se ale o otce bojí a ráda by ho viděla. Na Vánoce se za ním prý chystá...

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .     

Vložil: Dáša Vrchotová