Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Místo aby mi žehlila košile, žehlí si každý den vlasy, stěžuje si známý zpěvák a vzpomíná i na první manželství, které skončilo katastrofou. A ta jeho přehazovačka a sexuální deviace v tangu…

02.09.2016
Místo aby mi žehlila košile, žehlí si každý den vlasy, stěžuje si známý zpěvák a vzpomíná i na první manželství, které skončilo katastrofou.  A ta jeho přehazovačka a sexuální deviace v tangu…

Foto: Facebook / Matěj Trasák

Popisek: Zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert by na pódium v civilu nevlezl

On se rád převléká, žena zase mění barvy vlasů. Matěj Ruppert je jednou za Mela Gibsona v Šíleném Maxovi, pak zas za německého hraběte anebo holku v džínové minisukni či Freddieho Mercuryho. To jeho žena jde maximálně do fialové barvy. Kterou manželovu proměnu Tereza nevydýchala a jak jim klape manželství? Manželé se svěřili magazínu Rodina MF Dnes.

Manažerka Tereza je už druhou ženou zpěváka kapely Monkey Business Matěje Rupperta. První manželství s tanečnicí Karolínou ovšem trvalo jen půl roku, byl to totiž pěkný omyl. Po půl roce manželství skončilo totálním odstřižením se, exmanželé spolu dlouho nemluvili, a to ani když Ruppertová vážně onemocněla rakovinou prsu. Jejich vztahy se však podle Matěje od rozchodu velmi zlepšily. „Máme už velice korektní vztahy. On ten rozchod byl emotivnější, ale to je logické. Jsem rád, že se to tak ustálilo. Dnes, když se potkáme, se spolu otevřeně bavíme," říká Ruppert dnes.

Euforický pocit lásky dlouho nevydržel

Krach manželství Matěj přisuzuje tomu, že se brali po krátké známosti. „Já jsem byl po nepěkném rozchodu a Karolína, když jsme se seznámili, mě naplnila takovým euforickým pocitem lásky a tím, že je všechno nádherný a bezvadný, tak jsem ji úplně bezmyšlenkovitě požádal o ruku, aniž bych si uvědomil, že ten půlrok je takový vždycky," uvědomuje si dnes Ruppert. „Měli jsme to nechat prověřit nějakou dobou a nejspíš bychom se rozešli za podobně dlouhou dobu, akorát bychom neměli tu komplikaci, že jsme papírově byli svázaní," dodává.

Proč manželka nežehlí košile?

Terezu si pro jistotu a po zkušenosti s Karolínou bral po čtyřech letech známosti, tři roky jsou manželé, jejich dceři Anežce je rok. A klape jim to, jsou prý zamilovaný obyčejný pár – prostě jako říká Matěj „jednoduchá přízemní rodina ze Smíchova“. Jediné, co je navzájem občas dovádí k šílenství, jsou změny vzhledu. Tereza se totiž vyžívá v různých vlasových kreacích. „Ty fialové vlasy, to byla síla,“ říká Matěj. „Ale jinak se mi líbí v čemkoli, i kdyby na sobě měla pytel od brambor,“ dodává rychle. „Nejraději na ní mám to, co se jí samotné líbí nejmíň – úplnou přirozenost. Má překrásné kudrnaté bohaté vlasy, které si rovná žehličkou. Místo aby mi žehlila košile, žehlí si každý den vlasy,“ stěžuje si zpěvák.

Líbím se sám sobě, říká zpěvák

On sám je se svým vzhledem prý spokojený. „Byly doby, v pubertě, kdy mi vadilo, že jsem malej. Ale to už mi dávno nevadí. Většina mých partnerek byla normálního vzrůstu, řekněme úměrnému mému, ale chodil jsem i se slečnou, která byla o hlavu vyšší než já a ještě k tomu nosila jehly. Tohle mi potíže nedělalo,“ říká. Aby taky dělalo, když ta dotyčná byla modelka, šlo totiž o Evu Aichmajerovou, dnes Decastello, se kterou Matěj chodil tři roky.

Obyčejné tričko bych si na koncert nevzal

Tereza prý na Matějovi miluje takřka vše, hlavně jeho smysl pro humor a charizma. A líbí se jí i fyzicky. Jediné, co jí prý vadí, je jeho chaotičnost, ona jako manažerka (byť na mateřské) má ráda vše naplánované a uspořádané, Matěj jede stylem „maňana“, tedy „udělám to zítra“. No a pak jsou tu Matějovy kostýmy. S těmi to podle manželky občas vážně přepískne. „Kostýmy jsou vlastně značkou Monkey Business,“ říká Matěj omluvně. „Myslím si, že by zpěvák neměl lézt na pódium v civilu. Ať si každý dělá, co chce, ale já bych prostě jen tak v tričku na koncert nepřišel. Takže zhruba třikrát do roka měníme kostýmy.“ Vybírá si je prý sám. „Lehounkým poradcem je moje maminka, která pracuje celý život jako kostymérka v televizi.“

Kvůli čemu se málem rozvedl?

Tereza zvládla Šíleného Maxe, Rychlé šípy i obtažené elasťáky a falešné kožešiny, co ale nedala? „Přehazovačka už byla moc,“ ušklíbá se paní Ruppertová. A Matěj se hájí. „Nechal jsem si udělat kvůli natáčení videoklipu Blue Light Baggie Bingo u holiče přehazovačku. Opravdu poctivou, včetně vyholení. Vypadalo to přesně tak, jak by si účes upravil plešatý muž určitého charakteru. Čili mimořádně věrně a mimořádně otřesně,“ chlubí se zpěvák.

Vlasy a la Mel Gibson? Jsem exhibicionista!

Účesy jsou další z jeho koníčků. Za začátku okouzloval Ruppert blond patkou, která byla prý vytvořena podle apokalyptického sci-fi filmu Šílený Max s Melem Gibsonem v hlavní roli. „Mad Max je náš hodně oblíbený film a vlasy musely být samozřejmě součástí kostýmu, takže odbarvená dlouhá patka byla jasná. Nicméně snažili jsme se to s kadeřnicí vymyslet to tak, aby byl účes nositelný i běžně v životě," vysvětlil Matěj podivný sestřih. Kostýmy a líčení si užil i ve StarDance. „Zvládnu lecjakou divočinu, jsem exhibicionista,“ směje se Matěj. „Ne, že bych se obnažoval před náhodnými kolemjdoucími, ale na pódiu se rád měním a dělá mi dobře se předvádět.“ No, ještě že má povolání, kde se to toleruje…

Sexuálním deviantem jsem byl nejraději, přiznává zpěvák

Účinkováním ve StarDance si prý rozšířil obzory. Některé tance ho prý dost překvapily. „Překvapil mě jejich charakter. ´Autistický pohled‘ při quickstepu, kde se díváte celou dobu mimo partnerku. ´Sexuální deviant‘ v tangu, kde máte předsunutou pánev… V něm jsem si byl nejjistější, naučil jsem se ho relativně rychle, ale dostali jsme za něj paradoxně nejmíň bodů,“ diví se zpěvák. Dalším příjemným bonusem taneční soutěže byly shozená kila. Z baculatého tatíka se stal elegán – ovšem elegán, který se místo fraku, který je na něj příliš nudný, raději převlékne za Mirka Dušína anebo Švejka. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.                         

Vložil: Dáša Vrchotová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace