Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Válka s islámem začala! Z více než milionu migrantů se Němcům podařilo zaměstnat 54 lidí! Kde jsou ti kvalifikovaní pracovníci, kteří podle 'Mutti' Merkel a spol. spasí Evropu? ptá se publicista Černocký

22.08.2016
Válka s islámem začala! Z více než milionu migrantů se Němcům podařilo zaměstnat 54 lidí! Kde jsou ti kvalifikovaní pracovníci, kteří podle 'Mutti' Merkel a spol. spasí Evropu? ptá se publicista Černocký

Foto: Facebook

Popisek: Protest imigrantů na Sardinii

Publicista Pavel Černocký se na serveru NeviditelnýPes.cz zamýšlí nad současnou situací ve světě. „Válka islámu proti Evropě začala. A začala nenápadně, bez vyhlášení válečného stavu,“ konstatuje. Počet útoků mladíků ovlivněných islamismem roste podle něj každým dnem.

Naše média se však snaží podle jeho názoru spojení útoků s islámem zatajit. „Jsou totiž ‚politicky korektní‘ a nechtějí zvyšovat nenávist proti imigrantům. Většina televizních stanic u nás nenápadně manipuluje obraz imigrace,“ uvedl. Vybírá prý ze získaných záběrů ty, které ukazují nešťastné matky s dětmi a přehlíží lodě plné mladých, agresivních Afričanů. „Proč se tak děje?“ ptá se Černocký. 

Kolik je potenciálních teroristů

„Kdo zná naše televize zevnitř, ten ví, že zpravodajství je pod většinovým vlivem mladistvých liberálů, opájejících se vlastní dobrotivostí a porozuměním pro ubohé uprchlíky. Realita je ale jiná. Nikdo nedovede přesně určit, kolik lidí skutečně prchá před válkou, a tedy si zaslouží naši pomoc. Nikdo nemůže určit, kolik je mezi imigranty instantních a nebo potenciálních teroristů,“ podotýká Černocký s tím, že on sám má štěstí a dostává zprávy i od svých přátel po celé Evropě. 

Do Evropy se hrne ten nejhorší odpad

Dle svých slov tak odhaduje, že v uprchlické vlně může být něco kolem 20 procent rodin prchajících před válkou v Sýrii. Zbytek prý tvoří zájemci o pohodlný život v Evropě. „V emigrační vlně z Libye je počet skutečných válečných uprchlíků zanedbatelný. Dokonce i řada afrických intelektuálů upozorňuje, že se do Evropy hrne ten nejhorší odpad, a varuje nás před ním. Jedná se vesměs o mladistvé kriminálníky, kteří utíkají před zákonem a doufají, že si budou v Evropě užívat bezpracného života,“ poznamenává publicista. A praktické zkušenosti podle jeho slov tento odhad potvrzují.

Padesát těch chytřejších třídí poštu

„Německé zdroje prozradily, že z více než milionu uprchlíků, kteří se v Německu usadili, se podařilo zaměstnat 54 (!) lidí. Padesát z nich třídí poštu. Kde jsou tedy ty kvalifikované síly, které mají posílit naši ekonomiku? Jedná se bohužel vesměs o nevzdělaná, negramotná, sexuálně frustrovaná individua. Nejde ale jenom o problém s ilegálními imigranty. Pod dojmem ‚islámského hnutí‘ se radikalizují i místní, dlouho usazení potomci emigrantů z první a druhé utečenecké vlny. Ti jsou zase frustrovaní dlouhodobým, neuspěšným životem ve společnosti, pro kterou jsou cizím elementem,“ poznamenal Černocký.

Bojovat nemusí, stačí jim občanství

Závěrem uvedl, že v případě islámské invaze se jedná o úplně nový typ války, kdy je islamistům jasné, že nemohou vyhrát silou zbraní. „Pokud se jim podaří proniknout do Evropy ve velkém množství, mají cestu k vítězství otevřenou jiným způsobem. Stačí, aby získali v hostitelských zemích občanství... a volební právo! Pak už mohou podporovat sluníčkářské strany, které jim budou nakloněny, a spolu s nimi postupně převzít moc v nové domovině. Následně prosadí vše, o co jim jde. Třeba mnohoženství nebo právo šaría. Bůh nás ochraňuj,“ uzavřel.

Čtěte také:

Obtěžování žen muži arabského původu. Na to jsou již zvyklí v Německu, ve Švédsku, ale v lázeňských Piešťanech? Přesto se to stalo, ale místní si to nedali líbit; tekla krev

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Redaktor KL

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace