Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Hezounek z Novy je pořádný srábek. Místo aby koupil pugét jako hrom a padl na kolena, omlouval se své lásce na sociální síti. A slibuje, až se mu z pusy práší. Pozor, Michale, sliby jsou chyby...

27.07.2016
Hezounek z Novy je pořádný srábek. Místo aby koupil pugét jako hrom a padl na kolena, omlouval se své lásce na sociální síti. A slibuje, až se mu z pusy práší. Pozor, Michale, sliby jsou chyby...

Foto: Instagram

Popisek: Co si Hrdlička počne? Na Plíškovou to válí, Novu ale požádat o ruku nemůže.

Sporťák Michal Hrdlička si sám podřezával větev, která mu navíc poslední dobou čím dál rychleji pod zadkem usychala. Průšvih, který si zavařil na karlovarském festivalu, už nese notně trpké ovoce. Nejenže zřejmě nepochopil, že s omluvou přítelkyni prostřednictvím sociální sítě je pořádně mimo. V posledních hodinách už na něj došlo i na Nově.

Ostuda, kterou si uřízl expartner Lucie Borhyové na filmovém festivalu v Karlových Varech, bude mít dohru na více stranách. Nejenže je na něj pořádně naštvaná jeho přítelkyně, nebo nyní možná už expřítelkyně, tenistka Karolína Plíšková, z níž svým chováním udělal úplného pitomce. Své k tomu nyní dodal i jeho zaměstnavatel, protože takovou ostudu si největší komerční televize v zemi nemůže dovolit. A na Nově na seriózní image a slušné chování svých tváří dbali odjakživa.

Holka nebo kluk? To je přece fuk!

Něco takového si zřejmě řekl Hrdlička, když v Karlových Varech zamířil po luxusní party v hotelu Savoy ještě do party stanu. Již při příchodu na něm bylo znát, že už je notně společensky unaven. Musel ho podpírat kamarád, s nímž se láskyplně objímal a chvílemi dokonce i líbal. Ve V.I.P baru si pak přihnul ještě víc, rázem zapomněl, že chodí s Karolínou, a vrhal se na každou ženu či dívku v okolí, která před ním neutekla na strom. Nakonec ho kamarádi museli ze stanu vyvést a doprovodit do hotelu. Cesta to ale byla více než strastiplná. Jeho doprovod se pořádně nadřel, aby ho vůbec udržel na nohou, navíc si Hrdlička ještě klidně ‘ulevil‘ přímo na ulici u popelnic.

Není divu, že jeho ‘spanilá jízda‘ neunikla bulvárním fotografům, kteří jsou za odhalování podobných prohřešků placeni a obzvlášť na takové akci, jakou karlovarský festival je, mívají bohaté žně. Hříšník ještě nejspíš ani nestačil vystřízlivět, a už o jeho prohřešku věděla celá republika, samozřejmě i s patřičnou fotodokumentací. A dozvěděla se to i Karolína, která se tou dobou připravovala v Londýně na finále čtyřhry ve Wimbledonu. Reagovala téměř okamžitě tím, že ze svého profilu na sociální síti stáhla společnou fotografii.

I miminko jí prý udělá…

Ztratit tak brzy po rozchodu s populární Lucií Borhyovou další krásnou milionářku, to už by nejspíš Hrdličkovo ego neuneslo vůbec, a tak prý kudy chodí, tudy slibuje. Po lázeňském skandálu by nejspíš udělal cokoli, jen aby mu Karolína odpustila. Pravdu ale stejně nepřiznal. Na svém profilu totiž napsal: „Zvláštní, když člověk cítí potřebu se omluvit spřízněné bytosti ne proto, že selhal jako partner, ale protože to tak mělo v bulváru vypadat. Buď jak buď, rozhodně jsem se hodně zamyslel nad tím, co si můžu a nemůžu coby partner milovaného člověka dovolit na veřejnosti. Přestože mám jako partner čisté svědomí, nebudu fňukat nad škodolibostí bulváru a radši bych se Karolíně rád omluvil za to, čemu kvůli našemu festivalovému flámu s kamarády musela čelit mediálně. Beru si z toho pro nás a hlavně pro sebe velké ponaučení a fakt to nemyslím jako frázi. Vztah nám ale noviny nezničí, ten je náš.“

Otázkou je, nakolik mu to krásná blondýnka zbaštila. Prozatím se zdá, že je nakloněna jeho prohlášením o záludnosti médií věřit, i když jsou zveřejněné fotografie dostatečně průkazné. Nebo si možná chce Hrdličku pořádně vychutnat. Každopádně ji doprovázel do Monte Carla, kde nyní Karolína žije, a poskakoval kolem ní poslušně jako pejsek. Navíc má tenistka na nejnovějších snímcích zbrusu nový prsten a proslýchá se, že ji kajícník dokonce požádal o ruku. Stejně podle kolegů kdysi ukecával i Borhyovou a kromě modrého z nebe sliboval i dítě a svatbu. Koneckonců prý dobře ví, že zásnuby ještě nejsou sňatek, tak proč by nesliboval.

Novu požádat o ruku nemůže

Mnohem hůř dopadl v práci, protože Novu nemůže ukecávat stejnými metodami jako zamilovanou ženu. Ve sportovní redakci se pod ním nakláněla židle již delší dobu, mimo jiné i proto, že si kolegové stěžovali na jeho chování a namachrovanost. A právě v této firmě bývá poslední týden v kalendářním měsíci kritický – koho se chce management zbavit, ten se zpravidla v těchto dnech dočká. A tentokrát se dočkal Hrdlička, protože ostuda, kterou ve Varech napáchal, byla poslední kapkou do poháru trpělivosti managementu. Kdy a za jakých podmínek zmizí z obrazovky, ještě není jasné, protože budou všichni zúčastnění zavázáni při podpisu dohody o ukončení pracovního poměru mlčenlivostí. Co bude dál, zřejmě ještě neví ani on sám. Bez práce ale jistě nezůstane, v krajním případě by se mohl postavit za bar v některém podniku svých rodičů.

Čtěte také:

Kdekdo se do ní naváží, krásná blondýna to ale má těžce na háku. A stejně zametla už dvakrát s nabídkou vstoupit až do nejvyšších pater politiky. Na to jsem příliš čestná, prohlásila natvrdo

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace