Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Televize Barrandov opráší další již téměř zapomenutou hvězdu, kterou už jinde nechtěli. Tentokrát se můžeme těšit na charismatického sporťáka. Kvůli novému kšeftu ale musí změnit zaměření

11.07.2016
Televize Barrandov opráší další již téměř zapomenutou hvězdu, kterou už jinde nechtěli. Tentokrát se můžeme těšit na charismatického sporťáka. Kvůli novému kšeftu ale musí změnit zaměření

Foto: TV Barrandov

Popisek: Moderátor Václav Tittelbach se vrací na obrazovku, bude uvádět na TV Barrandov krimi zprávy

Poté, co dostal po letech nečekaně výpověď, tvrdil, že mu televize vlastně ani nechybí. Nabídce k návratu na obrazovku přesto Václav Tittelbach nedokázal odolat. Sice musí přesedlat ze sportu do jiné rubriky, zato ho ale budeme vídat dokonce obden.

Stále šarmantní reportér, sportovní komentátor a moderátor Václav Tittelbach jakoby se zastavil v čase, přestože má na krku již šest křížků. Není tudíž ani divu, že po něm opět sáhla komerční televize, přestože se po poslední výpovědi nechával stále dokola slyšet, že už mu obrazovka a psychické vypětí, které s sebou televizní vysílání přináší, ani trochu nechybějí. Přesto se má nyní objevit na obrazovce televize Barrandov, a to již na druhý pokus. Ten první před dvěma lety totiž na poslední chvíli nevyšel.

Mistr přežbleptů se držel skoro dvacet let

Byl to danajský dáreček od managementu televize Nova. V dubnu 2012 byl stažen z obrazovky v rámci reorganizace sportovní redakce s tím, že se bude dál podílet na tvorbě sportovního zpravodajství jako reportér, a před kamerou ho nahradil o třicet let mladší Petr Suchoň. Televize sice tvrdila, že jí jde o zefektivnění práce a omlazení redakce, zainteresovaným ale bylo nad slunce jasné, že se postupně zbavuje všech zaměstnanců, kteří měli podepsány smlouvy na dobu neurčitou na královské platy z ‘bohaté‘ éry Vladimíra Železného.

Václav Tittelbach nakonec odešel ‘po vzájemné dohodě‘, a ať již probíhala jakkoli, není ani divu, že se jeden z historicky prvních zaměstnanců první a doposud také největší české komerční televize rozhodl po devatenáctiletém působení pod křídly jediného zaměstnance definitivně odejít. Někteří diváci ho sice neměli rádi, protože byl vyhlášeným mistrem přežbleptů, a navíc tu a tam bylo zcela evidentní, že o sportu, o němž právě mluví, toho zas až tak moc neví. Za tu dobu se ale stal na Nově téměř inventářem, takže konec této kariéry nenesl právě lehce.

S Babišem neuspěl

Pak se po něm načas slehla zem. Znovu se objevil před volbami 2013 na kandidátce Babišova hnutí ANO a snažil se uspět v politice ve Zlínském kraji. Jeho jméno se skvělo hned na první pozici, jen pár dnů po zveřejnění kandidátky ale Tittelbach odstoupil, údajně ze zdravotních důvodů, a Babiš musel narychlo hledat pro kraj nového lídra. „Během dvou týdnů mne čeká náročná operace a bohužel bych nebyl schopný plného nasazení, abych hájil barvy hnutí ANO,“ řekl tehdy Tittelbach na vysvětlenou serveru idnes.cz. A zase se na pár měsíců vypařil jako pára nad hrncem.

Před dvěma lety se měl konečně vrátit na obrazovku, tentokrát ale v televizi Barrandov. V létě 2014 televize Jaromíra Soukupa oficiálně oznámila, že v rámci podzimního programového schématu chystá publicistický pořad Týden v ringu, v němž měli diskutovat s politiky boxerský šampion Ondřej Pála a právě Václav Tittelbach. Na poslední chvíli ale z jeho účasti sešlo a před kameru nastoupil pouze Pála. Televize to zdůvodnila dramaturgickými změnami, jejichž nutnost vyplynula z pilotních dílů. Šuškalo se ale, že Tittelbach zklamal, protože měl Pálu zacvičit do moderátorské profese a místo toho odjel na dovolenou.

Nic není tak horké…

S údajným zklamáním, které prý barrandovské televizi připravil, to ale zřejmě nebylo tak horké, protože se Václav Tittelbach věnoval během následujících měsíců celé řadě jejích sportovních projektů. V současné době připravuje mimo jiné Hokejové noviny a od září má ‘naskočit‘ jako moderátor nového pořadu Exploziv krimi, který rozšíří zpravodajskou relaci Naše zprávy, takže ho uvidíme dokonce obden. „Samozřejmě je to něco jiného než přehled sportovních výsledků, ale pořád jde o moderování v živém přenosu. A to zas není takový rozdíl,“ prozradil internetovému deníku Šíp a dodal: „Je to práce, kterou jsem dělal více než dvacet let, a musím přiznat, že právě kouzlo přímého vysílání mi trochu chybělo. Na ten adrenalin se docela těším.“

Čtěte také:

Veronika Žilková na sebe prozradila víc, než zřejmě chtěla. „Je to trapné, nejde nám to a stydíme se,“ tvrdí o sexu po padesátce. Není tak trochu mimo?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace