Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Protekce jako hrom? Zatímco nedávno Agátu vyhodili z TopStar magazínu, teď se oklikou vrací – od podzimu má mít dokonce vlastní pořad. To má opravdu její fešácký manžel Jakub Prachař na Primě tak velký vliv?

22.06.2016
Protekce jako hrom? Zatímco nedávno Agátu vyhodili z TopStar magazínu, teď se oklikou vrací – od podzimu má mít dokonce vlastní pořad. To má opravdu její fešácký manžel Jakub Prachař na Primě tak velký vliv?

Autor: onetv.cz

Popisek: V novém internetovém magazínu se Agáta Prachařová proměnila z vymetačky večírků ve šmrncovní a moudrou maminu

Kolem odchodu Agáty Prachařové z TopStar magazínu se vyrojila spousta dohadů a fám, ještě víc jich ale nyní koluje kolem jejího vlastního pořadu, který má údajně odstartovat na obrazovce televize Prima již po prázdninách. Co je na tom pravdy?

Reportáže ze společenských akcí natáčela kontroverzní modelka a moderátorka Agáta Prachařová pro ‘primácký‘ TopStar magazín tak dlouho, že už se málem stala redakčním inventářem. A pak najednou přišel konec. „S Agátou Prachařovou byla v rámci společenské redakce ukončena po vzájemné dohodě,“ potvrdila médiím tisková mluvčí televize Prima Jana Mrákotová s tím, že se na ukončení spolupráce domluvili již koncem dubna. Není divu, že se vzápětí vyrojila řada ‘zaručených‘ zpráv o důvodu.

Konec královny večírků

Proslýchá se, že si hubatá a divoká Agáta příliš nesedla s některým z kolegů a jejich averze se příliš vyhrotila. Podle serveru expres.cz si dokonce začala myslet, že už má po tolika letech práce nárok na povýšení. Jenže si to myslela jenom ona sama. Tradiční ozdoba společenských akcí a divokých večírků to ale vidí jinak. „Večírky jsem dělala dlouho a už mě to nenaplňovalo, tak jsem skončila. Prima mi nabídla jiný projekt o cestování,“ prozradila Blesku. „Diváci Agátu na Primě v budoucnu uvidí v některém z dalších pořadů,“ dodala k tomu Mrákotová. Jenže jak praví staré přísloví, na každém šprochu je pravdy trochu, a ani ukončení Agátiny práce pro společenskou redakci nebylo prý v takovém klidu, jak se snaží veřejnosti moderátorka i televize namluvit.

Něco za něco?

Do problému se údajně měl vložit Agátin manžel Jakub Prachař, který v současnosti září na obrazovce Primy jako jeden z hlavních protagonistů seriálu Ohnivý kuře. Proslýchá se, že tak trochu ‘zatlačil‘, aby na jeho sexy manželku management neráčil zapomenout. O ‘zaručené‘ zprávě, že snad dokonce podmínil svoji další účast v úspěšném projektu zajištěním angažmá pro svou půvabnou ženu, lze ale pochybovat. Něčím takovým by totiž nejspíš navždy smetl do Vltavy vlastní budoucnost, protože i fanynkami zbožňovaný hezoun Prachař je nahraditelný. Každopádně ať už to bylo tak či onak, příslib vlastního magazínu rozhodně padl, takže nejstarší dceru herečky Veroniky Žilkové zřejmě čeká další posun v moderátorské kariéře. „Má spolupráce s Primou není zdaleka u konce. Chystáme nový pořad, ale ještě o tom nesmím mluvit,“ dodala Agáta, která ale samozřejmě po svém odchodu musela odevzdat vstupní kartu do budovy a ‘ajťáci‘ obratem zrušili i její e-mailovou adresu. Je tudíž otázkou, zda ji televize příslibem jen neuchlácholila, aby co nejrychleji obrousila hrany případné nepříjemné tahanice.

Velká proměna

Že na sobě opravdu pracuje, to Agátě opravdu nelze upřít. Dokazuje to i její nový pořad na jedné internetové televizi, cílený na matky. Někdejší divoženka s výstřihem až na pupek se v něm proměnila v rozumně reagující půvabnou mladou ženu, která přichází s tématy, jež opravdu mohou ženám v lecčems poradit a pomoci. Sama Agáta se prý v novém projektu cítí skvěle, protože jako matka malého Kryšpína řeší spoustu otázek, na které někdy těžko zjistíte plnohodnotné odpovědi, takže se ptá skutečných profesionálů a těch nejlepších lékařů. „Budu se zabývat různými dětskými tématy. Dneska jsem například točila kojení a očkování,“ prozradila. Nezbývá než jí přát, aby ‘primácký‘ slib magazínu o cestování nezůstal jen pověstným těšínským jablíčkem. Marketingové plány se totiž v komerčních televizích leckdy mění mnohem rychleji než počasí.

Čtěte také:

Češi jí prý bránili v rozletu, zato Amerika jí leží u nohou. Naivní blondýna považuje harcování autobusem od jedné štace ke druhé za hvězdnou kariéru. Jenže nic není tak super, jak by se mohlo na první pohled zdát

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace