Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nova kopala do čerstvé mrtvoly, zlobí se diváci. Prince sice ve čtvrtek zemřel, v sobotu večer ale dělali jakoby nic. Zpívají celebrity v show Tvoje tvář má známý hlas opravdu naživo, nebo televize tahá národ za fusekli?

25.04.2016
Nova kopala do čerstvé mrtvoly, zlobí se diváci. Prince sice ve čtvrtek zemřel, v sobotu večer ale dělali jakoby nic. Zpívají celebrity v show Tvoje tvář má známý hlas opravdu naživo, nebo televize tahá národ za fusekli?

Autor: Facebook

Popisek: Adam Mišík jako Prince v show televize Nova Tvoje tvář má známý hlas

Souhra zlomyslných náhod zase jednou Nově pořádně zavařila. Zatímco se Adam Mišík snažil imitovat na obrazovce legendárního Prince, ten byl již dva dny po smrti. A televize se ani neunavovala vsunout do záznamu alespoň zmínku.

Největší tuzemská televize si v sobotu večer ‘střihla‘ další ostudu jako hrom a vlna divácké nevole se neprávem snesla i na hlavu mladičkého talentovaného syna hudební legendy Vladimíra Mišíka. Ten ze všech sil imitoval na obrazovce zpěváka Prince, který pouhé dva dny před vysíláním pátého dílu pořadu Tvoje tvář má známý hlas nečekaně zemřel. A televize se ani neunavovala vsunout do záznamu alespoň zmínku. Zřejmě v rámci úsporných opatření sedí ve velkoryse zrekonstruovaném sídle Novy na barrandovském kopci o víkendech opravdu jen pár unavených jedinců, kteří ládují do éteru pořady podle předem naplánovaného harmonogramu. A všichni ostatní na to, co se právě děje, zvysoka kašlou.

Tvoje tvář má známý hlas - Adam Mišík jako Prince

Na Nově vládl víkend

Jak jinak si vysvětlit takové více než trapné ‘přehlédnutí‘. V předchozím dílu soutěže celebrit si totiž Adam Mišík vylosoval amerického zpěváka Prince. Jenže co čert nechtěl – světoznámý sexsymbol, multiinstrumentalista, textař, producent, podnikatel a bezesporu výrazná osobnost hudební scény Rogers Nelson, který si vybudoval kariéru právě pod tímto pseudonymem, ve čtvrtek 21. dubna nečekaně zemřel, oficiálně na následky těžké chřipky. Bylo mu pouhých dvaapadesát let, takže takový zvrat mohl i navzdory jeho všeobecně známé závislosti na opiátech sotva někdo předpokládat. Problém ale spočívá v něčem jiném – přestože se v rámci ‘vtipných komentářů‘ především někteří porotci do populární hvězdy s gustem trefovali, nikdo z Novy se ani nepokusil vsunout do pořadu alespoň zmínku o tragédii, která otřásla davy zpěvákových fanoušků po celém světě.

Tvoje tvář má známý hlas - Adam Mišík jako Prince

Zpívají vůbec naživo?

Vzápětí následovalo, co nutně přijít muselo – i diváci, kteří to do té doby ještě nevěděli, okamžitě pochopili, že nesledují živý přenos, nýbrž předem natočený pořad. A logicky začali otevřeně pochybovat o proklamované autenticitě výkonů soutěžících celebrit. „Je to vůbec naživo? Když tu píšou, že se to točilo před necelými dvěma měsíci?“ ptá se na Facebooku Beáta Bí. „Je škoda, že se to předtáčí, jinak by se to hodilo zahrát jako tribut, když už toho Prince nemáme,“ posteskla si Teri Vin. „Zajímavé je, že když zpíval, nebyl slyšet žádný nádech, a při rozhovoru hned po... do mikrofonu funěl jak parní lokomotiva... Mám podezření, že je to, jak říkal můj děda, plabejk,“ zašťoural do ‘věrohodnosti‘ výkonů Riccardo De Angelo. A televize Nova dál spinkala, zmínka o nečekaném vývoji situace se neobjevila ani na webových stránkách v sekci show ani na Facebooku. Zato se tam pověřený ‘píárista‘ nezapomněl pochlubit, zřejmě čistě mechanicky v rámci předem nastaveného seznamu pracovních povinností, neuvěřitelnou sledovaností sobotního vysílání.

Tvoje tvář má známý hlas - Adam Mišík jako Prince

Aspoň Adam nezaspal

S faktem, že byla celá show natáčena zhruba dva měsíce předem, se televize sice příliš nechlubila, na sociálních sítích to ale brzy ‘proflákli‘ někteří její protagonisté. „Moji nejmilejší. Show Tvoje tvář má známý hlas jsme začali točit o několik týdnů dříve než naši slovenští kolegové, kteří ale začali vysílat o několik týdnů dříve než my. Zpíváme všichni bez výjimky živě, což byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem do show šla. Je to k pos… těžké a je to skvělé!!! Tož tolik ke komentářům,“ napsala na svém Facebooku hned zkraje Iva Pazderková. Problematičnost sobotního střetu show se smrtí ‘nezaspal‘ alespoň osmnáctiletý Adam Mišík, který obratem v sobotu dopoledne poslal z Las Vegas všem fanouškům vzkaz prostřednictvím Facebooku.

Vzkaz Adama Mišíka na Facebooku

Čtěte také:

Jak moc lžou televizní kriminálky? Zkušený český policejní detektiv hodnotí seriály, které diváci milují, z hlediska toho, jak to chodí ve skutečnosti. Jen jediný seriál dostal pět hvězdiček; který?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace