Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Travesty show z tělocvičny v Horní dolní, trapas nad trapas, obludnost, sáček na zvratky… Slováci vysílají nový „zábavný“ pořad, TV Nova ho chystá už v březnu. Máme se bát, nebo děsit?

16.03.2016
Travesty show z tělocvičny v Horní dolní, trapas nad trapas, obludnost, sáček na zvratky… Slováci vysílají nový „zábavný“ pořad, TV Nova ho chystá už v březnu. Máme se bát, nebo děsit?

Autor: TV Nova

Popisek: Jakub Kohák podstupuje úpravu na Pavarottiho

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už 26. března. „Každý týden se osm hvězdných soutěžících - Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus - promění za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví ve velké osobnosti světové i české populární hudby,“ snaží se nás navnadit PR oddělení televize.

Výkony více či méně hvězdných soutěžících bude hodnotit čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, interesantně prošedivělý Janek Ledecký a Jitka Čvančarová, kteří si náročnou maskérskou proměnou projdou také, a to hned v úvodní epizodě, kdy se budeme moci pokochat například pohledem na Koháka v roli Luciana Pavarottiho – hlas je ale z cédéčka. (Škoda, možná zážitek, jak Kohák opravdu zpívá Pavarottiho, by mohl dát show jiný rozměr.) Čtvrtým porotcem bude v každém díle jiná hostující osobnost. Show prý plnou humoru a dobré nálady provede herec Ondřej Sokol, který je v poslední době opravdu na roztrhání.

Tohle je výsledek. Jakub Pavarotti Kohák.

Předběhli nás i Slováci, předstihneme je trapností?

Show je kopií holandského formátu, prvně se pod názvem Tu cara me suena vysílala ve Španělsku, v roce 2013 se začala vysílat v Británii, kde jím prošla celá řada obskurních televizních hvězdiček.  S pořadem už od začátku měsíce mají tu čest i naši slovenští sousedi, kde běží na Markýze pod názvem Tvoja tvár znie povedome a soutěží v ní třeba Štefan Skrúcaný, Andrej Bičan anebo  Michaela Čobejová. Že je neznáte? Bingo. Tak zhruba celebrity podobného kalibru v soutěži vystupují. Pan Skrúcaný už si ovšem střihl třeba Marilyn Monroe, jeho kolegové se objevili jako Axel Rose anebo Amy Winehouse. To, jaké hvězdy budou naše „celebrity“ představovat,  vygeneruje automat – a to napříč věkem i pohlavím. Nám by se moc líbil třeba Petr Rychlý jako Madonna anebo Ivana Chýlková jako Karel Gott.

A jaké jsou ohlasy na novou soutěž od našich slovenských sousedů?

„Človek by čakal, že konečne začne nejaká šou tu na SVK ktorú bude pravidelne pozerať a už podľa názvu bude netrpezlivo sedieť a čakať, kto sa asi môže skrývať za tou "tvárou". A oni vám to tam jebú úplne naopak. Už od začatku som šou sledovala v sklamaní a v zlej nálade. Čakám a čakám, či to náhodou nezmenia, ale nie. Stále vám tam dajú ukážku toho, ako nejaká slovenská "celebrita" zisťuje, za akú celebritu zo sveta pôjde. Škoda toho, že to viete hneď vopred. Odpad,“ píše slovenský divák na csfd.cz.

A jeho kolega je obdobně nadšený: „Ďalšia obludnosť na slovenských obrazovkách a nadšený dav zaplatených poloopíc tlieska. Už pri pohľade na fundovanú porotu potrebujete sáčok na zvratky. Neherec Kemka s afektovanou Fialovou a sudom piva Kulym, to je výpovedná hodnota úrovne. Čo sa týka vystúpení, koho to malo pobaviť, imbecilov snáď? Chlap si dá ženské šaty a žena mužské, o aké nápadité a humorné. Strašný trapas.“ Evidentně se máme opravdu na co těšit. „Trápnosť nad trápnosť...“.

Nova asi dobře platí

 

Jména našich soutěžících jsou daleko hvězdnější než na Slovensku, zřejmě TV Nova platí lépe než Markíza. Pokud ale někdo nenapíše opravdu povedený scénář pro rodinnou zábavu, což se mimochodem nestalo od dob Vladimíra Dvořáka, dej mu televizní pánbu věčnou slávu, amen, budeme moci obdivovat jediné – umění kostymérů a maskérů. Což asi nikoho nebude dlouho bavit.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Lucie Kolouchová

Tagy
TV Nova,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace