Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Travesty show z tělocvičny v Horní dolní, trapas nad trapas, obludnost, sáček na zvratky… Slováci vysílají nový „zábavný“ pořad, TV Nova ho chystá už v březnu. Máme se bát, nebo děsit?

16.03.2016
Travesty show z tělocvičny v Horní dolní, trapas nad trapas, obludnost, sáček na zvratky… Slováci vysílají nový „zábavný“ pořad, TV Nova ho chystá už v březnu. Máme se bát, nebo děsit?

Foto: TV Nova

Popisek: Jakub Kohák podstupuje úpravu na Pavarottiho

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už 26. března. „Každý týden se osm hvězdných soutěžících - Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus - promění za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví ve velké osobnosti světové i české populární hudby,“ snaží se nás navnadit PR oddělení televize.

Výkony více či méně hvězdných soutěžících bude hodnotit čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, interesantně prošedivělý Janek Ledecký a Jitka Čvančarová, kteří si náročnou maskérskou proměnou projdou také, a to hned v úvodní epizodě, kdy se budeme moci pokochat například pohledem na Koháka v roli Luciana Pavarottiho – hlas je ale z cédéčka. (Škoda, možná zážitek, jak Kohák opravdu zpívá Pavarottiho, by mohl dát show jiný rozměr.) Čtvrtým porotcem bude v každém díle jiná hostující osobnost. Show prý plnou humoru a dobré nálady provede herec Ondřej Sokol, který je v poslední době opravdu na roztrhání.

Tohle je výsledek. Jakub Pavarotti Kohák.

Předběhli nás i Slováci, předstihneme je trapností?

Show je kopií holandského formátu, prvně se pod názvem Tu cara me suena vysílala ve Španělsku, v roce 2013 se začala vysílat v Británii, kde jím prošla celá řada obskurních televizních hvězdiček.  S pořadem už od začátku měsíce mají tu čest i naši slovenští sousedi, kde běží na Markýze pod názvem Tvoja tvár znie povedome a soutěží v ní třeba Štefan Skrúcaný, Andrej Bičan anebo  Michaela Čobejová. Že je neznáte? Bingo. Tak zhruba celebrity podobného kalibru v soutěži vystupují. Pan Skrúcaný už si ovšem střihl třeba Marilyn Monroe, jeho kolegové se objevili jako Axel Rose anebo Amy Winehouse. To, jaké hvězdy budou naše „celebrity“ představovat,  vygeneruje automat – a to napříč věkem i pohlavím. Nám by se moc líbil třeba Petr Rychlý jako Madonna anebo Ivana Chýlková jako Karel Gott.

A jaké jsou ohlasy na novou soutěž od našich slovenských sousedů?

„Človek by čakal, že konečne začne nejaká šou tu na SVK ktorú bude pravidelne pozerať a už podľa názvu bude netrpezlivo sedieť a čakať, kto sa asi môže skrývať za tou "tvárou". A oni vám to tam jebú úplne naopak. Už od začatku som šou sledovala v sklamaní a v zlej nálade. Čakám a čakám, či to náhodou nezmenia, ale nie. Stále vám tam dajú ukážku toho, ako nejaká slovenská "celebrita" zisťuje, za akú celebritu zo sveta pôjde. Škoda toho, že to viete hneď vopred. Odpad,“ píše slovenský divák na csfd.cz.

A jeho kolega je obdobně nadšený: „Ďalšia obludnosť na slovenských obrazovkách a nadšený dav zaplatených poloopíc tlieska. Už pri pohľade na fundovanú porotu potrebujete sáčok na zvratky. Neherec Kemka s afektovanou Fialovou a sudom piva Kulym, to je výpovedná hodnota úrovne. Čo sa týka vystúpení, koho to malo pobaviť, imbecilov snáď? Chlap si dá ženské šaty a žena mužské, o aké nápadité a humorné. Strašný trapas.“ Evidentně se máme opravdu na co těšit. „Trápnosť nad trápnosť...“.

Nova asi dobře platí

 

Jména našich soutěžících jsou daleko hvězdnější než na Slovensku, zřejmě TV Nova platí lépe než Markíza. Pokud ale někdo nenapíše opravdu povedený scénář pro rodinnou zábavu, což se mimochodem nestalo od dob Vladimíra Dvořáka, dej mu televizní pánbu věčnou slávu, amen, budeme moci obdivovat jediné – umění kostymérů a maskérů. Což asi nikoho nebude dlouho bavit.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Lucie Kolouchová

Tagy
TV Nova,

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace