Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Moderátor Kazma prý hazarduje se životem. Chystá snad další podobné šméčko, jako byl falešný Jim Carrey? Lžeš svým fanouškům do obličeje! vzkázal mu bulvárník Novotný

19.01.2016
Moderátor Kazma prý hazarduje se životem. Chystá snad další podobné šméčko, jako byl falešný Jim Carrey? Lžeš svým fanouškům do obličeje! vzkázal mu bulvárník Novotný

Foto: Foto pro stream.cz Matěj Sládek

Popisek: Moderátor Kamil Bartošek alias Kazma

Moderátor internetové televize Stream.cz prý chystá mimořádnou show, jakou ještě svět neviděl. ‘Protekční spratek‘ Pavel Novotný, který jako první odhalil jeho velký podvod s falešným Jimem Carreym, mu ale vzkazuje, že je lhář.

Kamil Bartošek, řečený Kazma, se dostal do povědomí národa především jako někdejší partner moderátorky Kateřiny Kristelové. Pak se mu ale povedl husarský kousek, když nachytal český národ a představil mu loni v únoru na předávání výročních cen ČFTA Český lev falešného Jima Carreyho. Někde se mu podařilo vyšťourat bosenského Srba Hariho Zinhanoviče, nasadil mu masku a šlo se na věc. A nelze mu upřít, že výsledek Kazmova snažení byl opravdu velkolepý. Podařilo se mu dokonce přesvědčit režiséra Jana Svěráka i tiskovou mluvčí České televize Bětku Plívovou, že do České republiky opravdu dorazil populární americký komik Jim Carrey.

Weby TN.cz a eXtra.cz téměř okamžitě napsaly, že jde jen o dvojníka. A Pavel Novotný na webu eXtra.cz doplnil, že za falešným Jimem stojí právě Kamil Bartošek. Kazma se okamžitě od akce distancoval, tvrdil, že s ní nemá nic společného. Jenže ho podrazil samotný Zinhanovič, který přišel do redakce eXtra.cz a Novotnému všechno vyklopil. Zdálo se, že je po všem. Jenže…

Kazmova pomsta

O devět měsíců později najednou Kazma zveřejnil video, na němž svým fanouškům tvrdí, že návštěva Hariho v redakci zapadala do jeho plánu a Pavel Novotný na to skočil. Že jeho video a návštěva Hariho v redakci pocházejí z jednoho dne a od rozhovoru s Pavlem Novotným ho prý dělí pouhých 60 minut. Jenže samotní Kazmovi fanoušci začali upozorňovat, že je video dotáčené.

„Dlouhých devět měsíců Kazma přemýšlel, jak video s falešným Jimem prodá a jak bude eliminovat to, že na fake dávno upozornil web eXtra.cz. A nakonec je vidět, že to Kazma ani za devět měsíců nedokázal vymyslet. Ani za devět měsíců se totiž ze lži nemůže stát pravda,“ zdůrazňuje Pavel Novotný a dokládá své tvrzení výčtem rozdílných detailů, které jsou při pozorném zhlédnutí videa jasně patrné. Například že zatímco na Kazmově videu je Hari ostříhán a má gel ve vlasech, o hodinu později má vlasy delší a bez gelu, či upozorňuje na Hariho beďary a šedivé vlasy, které vzápětí zase zmizí. „Bingo, je to dotáčka stará pár dnů. S původním videem ji propojil nešikovný střihač a jedna trapná lež,“ dodává Novotný.

Chystá další fake?

Moderátor internetové televize Stream.cz Kazma si ale nedá pokoj, protože podle pravidla, že kdo není vidět, jako by nebyl, na sebe nějak upozornit musí. A tak vydal tiskovou zprávu, v níž oznámil, že se nechal inspirovat legendární komedií Yes Man k dalšímu absolutně šílenému činu a rozhodl se stejně jako jeho oblíbený hrdina odpovídat na všechno ANO. „Nevím, jestli bylo šílenější vyspat se s prostitutkou, která měla penis, nebo kupovat všemožné drogy v zemi, kde je za to trest smrti. Nejšílenější podle mě bylo to celé vůbec hecnout a prožít. Obletět za 10 dní dokola celý svět jen v tom, co máte zrovna na sobě a říkat po cestě na všechno jen 'ANO', to bylo komplexně to nejšílenější,“ tvrdí Kazma s tím, že prý neexistuje nic, co by nedokázal pokořit. Tvrdí, že tentokrát půjde rý za hranu všeho, co jsme dosud mohli v médiích vidět, a nezastaví se před ničím. Chystá snad na své fanoušky další podfuk?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská