Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tohle nedokázala ani Faltýnová. Za „dárečkem“, který chystá Leoš Mareš pod stromeček rodině, prý stojí jeho Monika číslo dvě. To budou, panečku, Vánoce

22.11.2015
Tohle nedokázala ani Faltýnová. Za „dárečkem“, který chystá Leoš Mareš pod stromeček rodině, prý stojí jeho Monika číslo dvě. To budou, panečku, Vánoce

Foto: Blažek

Popisek: Žádost o rozvod není právě ideálním dárkem pod stromeček, takže letošní svátky nebudou u Marešů právě veselé

Jeho věčné zálety jsou sice již léta ‘osvědčeným‘ tématem bulvárních médií, definitivně opustit rodinu se však neodhodklal. Nyní je ale najednou všechno jinak a prý se chystá k radikálnímu řezu. V pozadí je jeho nová přítelkyně, módní redaktorka Monika Koblížková, která mu nejspíš vysvětlila, co je ‘správné‘. Pro Marešovy syny, nebo pro ni?

S Petrou Faltýnovou se Leoš Mareš několik let neustále rozcházel a znovu scházel a jeho zákonitá manželka pozorovala vývoj událostí s tváří pokerového hráče. Petra totiž vytrvale pendlovala mezi ‘láskou‘ k Leošovi, který sice bezesporu patří k dobře situovaným pánům, jenže ve své branži, odkázané na přízeň diváků, přece jen s poněkud nejistou budoucností, a americkým milionářem, jehož finanční portfolio je přece jen trvanlivější. Na druhou stranu se na vztahu podepsal i Leoš, který sice stále dokola padal na kolena a prosil o návrat, přesto nemínil opustit manželku Moniku. Vždyť to byla právě ona, kdo stál věrně po jeho boku v těžkých začátcích, a navíc mu porodila dva syny. Nyní ale zřejmě padla kosa na kámen.

Poslušnost se vyplatila

Do světa showbyznysu vstoupil Mareš před lety po boku s dlouholetou přítelkyní Monikou Poslušnou, a jakmile se trošku rozkoukal, začal doma ‘zlobit‘. Šel ale rychle nahoru a Monika, jako by byla věrná svému příjmení, se nejspíš rozhodla, že jí tenhle vztah za nějaké to přivření očka stojí.

V létě 2008 se trpělivá Monika konečně dočkala svatby

V létě 2008 se trpělivá Monika konečně dočkala svatby

Poprvé otěhotněla v době, kdy Mareš konečně zazářil na obrazovce jako moderátor reality show televize Nova Big Brother, a poté co poprvé spatřil svého staršího syna Jakuba, byl prostě ztracen. Navzdory nekonečným avantýrám zpečetil o dva roky později svůj vztah s Monikou velkolepou svatbou na zámku Jemniště, na niž si mimo jiné dokonce vypůjčil i luxusní limuzíny z karlovarského filmového festivalu. Jenže než se rok s rokem sešel, vzala rodinná idyla především jeho přičiněním zasvé.

Pohádka vzala zasvé během pár měsíců

Moničina vysněná manželská pohádka se zhroutila jako domeček z karet, protože již za pár měsíců byl Leoš už zase po uši zamilován, tentokrát do modelky Gabriely Dvořákové, nynější manželky Václava Noida Bárty. Navíc v době, kdy byla Monika podruhé těhotná. „Dozvěděla jsem se to z bulváru. Leoš nejprve zapíral, bylo to hrozný,“ svěřila se až po pár letech Monika v ‘nováckém‘ magazínu Prásk! a dodala: „Kdyby mi tehdy přišla pod ruku, musela bych jí dát pár facek.“

Vztah s Gábinou Dvořákovou Leoš dlouho zapíral, paparazzi ale nikdy nespí

Vztah s Gábinou Dvořákovou Leoš dlouho zapíral, paparazzi ale nikdy nespí

Křehké, neustále podváděné manželky se to tak dotklo, že dokonce několikrát veřejně mluvila o chystaném rozvodu. Pak se ale narodil mladší syn Matěj, Monika dokázala Leošovi odpustit a stali se prý především kamarády. Zkrátka se moudře vrátila ke své proslulé rozvážnosti a žádost o rozvod nepodala. Leoš se sice odstěhoval ze společné domácnosti, tu její ale finančně zajišťoval přímo královsky, takže proč by to dělala. A neučinil tak ani Mareš, jenž se neustále oháněl především tvrzením, že mu mimořádně záleží nejen na synech, ale i na ní.

Vybíral, až narazil

S Gábinou se stejně nakonec rozešel, pak už ale procházela jeho náručí jedna modelka za druhou. Hanka Svobodová, Slovenka Michaela Kociánová, Petra Faltýnová… Tahle jeho milostná ‘kauza‘ je již tak notoricky známá, že už není třeba znovu ji rozebírat. Když ale namísto na přehlídkovém molu zalovil letos v červnu pod ním a ocitl se díky shodě náhod v náruči bývalé prodavačky v knihkupectví a nyní módní redaktorky Moniky Koblížkové, začaly se dít věci. Po pár týdnech vyrazili na první zahraniční dovolenou, nyní mu jeho nová láska pravidelně fandí při přímých přenosech StarDance z hlediště a prý trvá na tom, že by si měl konečně udělat v životě pořádek.

Na přímém přenosu StarDance nemůže Leošova druhá Monika chybět

Na přímém přenosu StarDance nemůže Leošova druhá Monika chybět

Není ani divu, i nová Monika má již na krku tři křížky, takže se jí zřejmě divoce roztikaly biologické hodiny. A navíc podle známých z branže je velmi cílevědomá a vždy si jde velmi tvrdě za svým. „Má to po své mamince, to je taky taková sebevědomá, a hlavně tvrdá ženská, která si prostě něco usmyslí a jde. A Monice je taky jedno, co se kolem ní děje, hlavně že ona dosáhne svého. To mi k Leošovi moc nejde, že právě tomuhle podlehne,“ prozradil jeden ze známých páru serveru VIPstory.cz. A tak rozvod, kterému se ‚Monika první‘ léta diplomaticky vyhýbala, je prý na spadnutí a Leoš se bude muset dělit o svůj milionový majetek. To budou, panečku, Vánoce!

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace