Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zatímco ona maká, on flámuje. Borhyová a Hrdlička udělali Nově pořádnou čáru přes rozpočet, prý to odnese i Český slavík. Který z nich na to doplatí víc?

27.10.2015
Zatímco ona maká, on flámuje. Borhyová a Hrdlička udělali Nově pořádnou čáru přes rozpočet, prý to odnese i Český slavík. Který z nich na to doplatí víc?

Autor: Facebook

Popisek: Lucie Borhyová má už zase smutné oči. Atmosféra ve zprávařském newsroomu na Nově je prý už neúnosná.

Tím, že se rozešli, zkomplikovali populární moderátoři firemní počty i svým chlebodárcům. Jejich vztah totiž představoval pro televizi Nova skvělou reklamu. A to není všechno. Atmosféra ve zpravodajském newsroomu už je prý přímo neúnosná.

Společné fotografie moderátorky Televizních novin Lucie Borhyové a Sportovních novin Michala Hrdličky plnily titulní stránky deníků, média se vrhala na každou sebemenší podrobnost z jejich soukromí. Televize Nova prostě měla svůj hvězdný pár a kdyby musela veškerý prostor v médiích, který informace o Lucii a Michalovi zabraly, zaplatit jako reklamní, přišlo by ji to na pěkných pár milionů. Navíc žádná reklama na pořady zdaleka tak skvěle nefunguje jako bulvární informace o populárních osobnostech. Nyní je ale všemu konec.

K této fotce na svém Facebooku Lucie napsala: Něžnost je odpočinek duše. Kdeže loňské spadané listí je...

Odnese to i Slavík

Populární pár byl mimořádně žádaný i na společenských akcích, dokonce se jednalo o tom, že by měl společně moderovat i letošní jubilejní vyhlášení výsledků ankety Český slavík. „Láká mě vyzkoušet si moderování jiné než sportovní akce. Určitě by mě bavilo zkusit si třeba Českého slavíka, třeba ve dvojici s Luckou,“ nechal se slyšet Hrdlička v rozhovoru pro server Ahaonline.cz letos na jaře. Podle informací s Novy si Lucie s Michalem nenechali nápad jenom pro sebe, ale podělili se o něj i s televizním managementem. A vedení se zalíbil. „Jakmile začala jednání o letošním ročníku ankety hudební popularity, Nova přišla s tím, že navrhuje, aby padesátý ročník Slavíka uváděli Borhyová a Hrdlička. Pořadatel soutěže, agentura Musica Bohemica, ale prosazovala – stejně jako loni – Libora Boučka. Čekalo se pak na to, s čím přijde hlavní sponzor ankety, společnost Mattoni,“ dodal zdroj.

Jasno bylo už v září

Od počátku podzimní sezóny najednou přestala televize Nova svůj hvězdný pár do Českého slavíka prosazovat a nechala bez sebemenších námitek volný průchod návrhu pořádající agentury, která celý večer platí a pořádá. „Na Nově totiž od konce prázdnin všichni viděli, že jde jejich vztah do háje a že si přestávají rozumět. Byl by velký risk, kdyby si měli přes nenávist, která mezi nimi panuje, stoupnout před kamery a hrát idylický pár,“ uzavřel zdroj.

Dusno před bouří

I když by se mělo po oficiálním oznámení rozchodu konečně všem zúčastněným do jisté míry ulevit, opak je pravdou. Zachovat klid alespoň navenek dokáže prý jenom Lucie, i když jí smutek a zklamání přímo čiší z očí. Zato Hrdlička prý kolem sebe kope jako malý kluk, který prohrál v Člověče, nezlob se. Co možná nejdéle oddaloval i setkání s expartnerkou před kamerou a všemožně se snažil s kolegy prohazovat služby. S tím ale logicky nemohl vystačit donekonečna. Před pár dny tedy došlo ke konfrontaci před očima statisíců diváků, kterou Lucie zvládla sice trochu oficiálně, ale přesto na výbornou.

Souboj o Vánoce

Vzápětí se ale objevil další problém – již v tomto období jsou totiž v televizi běžně plánovány služby během vánočních a novoročních svátků. „Lucie požádala o volno na celé svátky, chce se naplno věnovat oběma dětem. Michal taky požádal o volno, aby mohl rozbalovat dárky se svou Lindou. Jenže to vypadá, že část Vánoc stráví v televizi,“ prozradil Ahaonline.cz zdroj ze zpravodajství. Rozpis sice ještě není definitivně hotov, přednost ale s největší pravděpodobností dostane Lucie jako dvojnásobná matka. „Na tom rozpisu se pracuje! Je jasné, že Lucii to volno dají, je to prostě máma. Michala ale chtějí hnát do práce,“ dodal zdroj. Hrdlička si to ale prý bere osobně, a zatímco Lucie pádí z práce jako zodpovědná matka rovnou domů, flámuje s kamarády.

Hezounek balí kufry?

Proslýchá se, že Hrdličkovy dny v největší české komerční televizi jsou sečteny a dokonce už dostal nabídku na jinou práci. Koneckonců to není nic překvapivého, stanice O2 Sport ho poprvé oslovila již letos v létě, tehdy ale moderátor s díky odmítl a své rozhodnutí zdůvodnil loajalitou k zaměstnavateli. Tato možnost se údajně nyní stala znovu aktuální, i když zástupci stanice prozatím odmítají oficiálně cokoli potvrdit. Je ale pravděpodobné, že po Novém roce už Hrdličku na obrazovce Novy neuvidíme.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace