Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Někdo se tu zbláznil... Matka Štiková konečně dosáhla svého, bude z ní hvězda showbyznysu. Budete zírat, v jakém oboru je prý „renomovaná odbornice"

14.08.2015
Někdo se tu zbláznil... Matka Štiková konečně dosáhla svého, bude z ní hvězda showbyznysu. Budete zírat, v jakém oboru je prý „renomovaná odbornice

Foto: TV Barrandov

Popisek: Monika Štiková, která se proslavila jednáním hodným žižkovské domovnice, bude "renomovanou" odbornicí na mezilidské vztahy a průšvihy

Alespoň jednu ze svých dcer toužila vidět mezi celebritami, nakonec se jí podařilo jenom nacpat starší Ornellu do postele Pepy Kokty. Nyní má ambiciózní matka Štiková konečně svůj cíl nadosah – od září se má stát hvězdou reality show.

Kontroverzní Monika Štiková, která se všemožně snažila dostat do záře reflektorů své dvě dcery Ornellu a Charlotte, se konečně blíží k vytouženému cíli, ovšem s malou změnou. Zatímco výsledkem snažení starší Ornelly bylo pouze rozvrácení manželství moderátorky Gabriely Partyšové a finančně zajištěného podnikatele Josefa Kokty a po mladší Charlotte prozatím neštěkne ani pes, před kameru se nečekaně propašovala samotná matka. Od září bude hvězdou nové reality show televize Barrandov Tchyně.

O noblese, šarmu a eleganci Moniky Štikové svědčí i její diblíkovské šatičky. Uf!

O noblese, šarmu a eleganci Moniky Štikové svědčí i její diblíkovské šatičky. Uf!

Další ‘renomovaná‘ odbornice?

Podobně jako v televizních předpovědích budoucnosti lidem slibují zaručené předpovědi ‘renomovaní věštci‘, nad jejichž údajnou odborností zůstává každému soudnému člověku rozum stát, má být matka Štiková v novém projektu odbornicí prakticky na všechny kalamity, které mohou postihnout páry i celé rodiny. Roli pravdomluvné a velmi zkušené rádkyně neboli Tchyně bude zastávat Monika Štiková, jež si vybírá do pořadu rodiny, které procházejí krizí, ať už partnerskou nebo finanční – uvádí TV Barrandov v oficiální informaci, kterou chce přilákat diváky k obrazovkám, a pokračuje: Nevidíte už světlo na konci tunelu? Pronásledují vás exekuce? Neposlouchají vás vlastní děti? Manžel chodí věčně opilý z hospody? Nechte si poradit zkušenou a velmi svéráznou Tchyní. Ženou, která obrátí Vaši domácnost vzhůru nohama!

Zkušenosti "provařené" rodinky

Vztahy „provařené" rodinky Štikových se mají stát super vzorem pro český národ

Možná budou létat i facky

„Do pořadu si vybírám rodiny, které mají problémy. Těmto rodinám se budu snažit ze svých vlastních zkušeností poradit, aby se jejich rodinná situace zlepšila. Na natáčení jsem se moc těšila, je to pro mě obrovská výzva,“ prozradila o nové reality show Štiková. Má prý k problémům osobitý přístup a stačí jí jen několik málo dní, aby v chaosu zavedla jasný řád. Dítě bude poslušné, manžel vás bude milovat a starosti se rozplynou. Čeká nás tudíž nejspíš záplava dobrých rad další ‘renomované‘ odbornice, o jejíž kvalifikaci, znalostech a zkušenostech lze velmi vážně pochybovat. Absolventka střední ekonomické školy totiž původně měla úklidovou firmu a jeden čas se živila jako vrátná. Své schopnosti zvládat partnerské problémy prokázala již před téměř třemi lety v rámci řešení Ornellina těhotenství s Koktou, když prohlásila pro server iDnes.cz: „Dneska je móda všechno hnát přes právníky, přitom by kolikrát stačilo si to vyřídit osobně, třeba si i jednu ubalit a bylo by vyřešeno.“ Tak to se tedy máme na co těšit.

Matka Monika a dcerunka Ornella zmákly Pepu Koktu na jedničku. Dostal taky pár facek?

Matka Monika a dcerunka Ornella Pepu Koktu nakonec zmákly. Možná dostal i pár facek.

Bere celá rodina

Původně prý Štiková přišla dokonce s návrhem vlastní reality show. „Chtěli si nasadit kamery do domu a vlastně ukázat národu, jak bydlí a žijí. Tento nápad zatím stojí kvůli vyjednávání peněz. Paní Monika si prý řekla nesmyslně vysokou částku, tudíž se obě strany snaží dohodnout na kompromisu,“ prozradil zdroj z televize Barrandov deníku Aha!. Barrandov už zaměstnává i Moničina o patnáct let staršího zetě, který patříval k nejbohatším českým podnikatelům, jeho majetek se však v posledních letech prý mimořádně rychle scvrknul. „Pan Josef Kokta pracuje v divizi Médea PR jako manažer sociálních sítí,“ potvrdila mluvčí Barbora Šenfeldová s tím, že Kokta píše statusy na barrandovský Facebook. A kdyby si snad televize vzpomněla na Ornellu, určitě by si prý dala také říct.

Psali jsme:

Dobrý den, prsa ven! A nejen ňadra… Celebritka Ornella Štiková „ve formě“: Suchánek a Geňa jedou v TV první signální, podívejte se na fakt odvážné fotky

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace